fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos KURORT IN 2021 savaitgaliui (gegužės 28 – 30 d.)

2021.05.27

Jūsų dėmesiui – 5 idėjos KURORT IN 2021 savaitgaliui, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte. Net tris dienas (gegužės 28 – 30 d.) skirtingose miesto zonose lauks netikėtos veiklos, pramogos, gyvo garso pasirodymai, didžiausias lazerių šou ir kitos staigmenos. Griebk savo šeimos narius ir pasinerk į atradimų jūrą!

Perskyrimas

Ryškus ir spalvingas lazerių šou praneš apie Druskininkų vasarą

Pagrindinė ir patraukliausia KURORT IN 2021 erdvė įsikurs Druskonio ežero teritorijoje. Čia du vėlyvus vakarus žiūrovų laukia svarbiausias akcentas – virš ežero vyks grandiozinis rekordinio kiekio lazerių šou bei gyvo garso pasirodymai. Žiūrovai saugiai galės viską matyti aplink ežerą išdėstytuose dideliuose LED ekranuose arba iš valtelių ar katamaranų pačiame ežero viduryje! Pajauskite miestą iš vandens klausydami muzikos plaukiojant baidare Druskonio ežere. Be to, reginiu bus galima mėgautis ir patogiai įsitaisius pakrantėje ar tiesioginę transliaciją žiūrėti internetu bet kurioje Druskininkų vietoje, kavinėje ar net namuose.

Perskyrimas

Įspūdingi scenos žvaigždžių pasirodymai

KURORT IN 2021 metu Jūsų laukia įspūdingi taip seniai gyvai girdėti scenos žvaigždžių – Leon Somov & Dileta, „Saulės kliošas“, Planeta Polar, KaYra – jaunųjų atlikėjų Manto Bendžiaus ir Karolinos Rastenytės pasirodymai. Šeštadienio vakarą savo fanų lauks patrauklūs, ekstravagantiški, keisti, paslaptingi, stilingi ir tikrai kitoniški Beissoul & Einius.

Perskyrimas

Smagūs pokalbiai su įdomiais žmonėmis ir Leonardu Pabedonoscevu

Šventės metu galėsite klausytis tiesiogiai vykstančių turiningų ir smagių pokalbių su įdomiais žmonėmis, kuriuos moderuos charizmatiškasis, visada linksmas ir vietoje nenustygstantis LEO – Leonardas Pabedonoscevas. Pokalbių metu Druskininkų naujienas apie teikiamas paslaugas, naujus produktus ir visa kita, dėl ko verta čia atvykti, pristatys įvairių sričių pašnekovai, sanatorijų, SPA, gydyklų ir kitų verslų atstovai.

Perskyrimas

Žaismingos ir linksmos pramogos vaikams

Nemuno krantinėje įsikurs edukacijų nameliai: MAKRAME pynimo dirbtuvės,  AROMA dirbtuvės, vyks įdomi edukacija „Susikurk sau ženkliuką“, o vaikus linksmins profesionalus MIMŲ teatras ir kojūkininkai, žaismingas „Labaiteatro“ spektaklis „Kai užaugsiu būsiu“ bei „Kakės Makės“ pramogų parkas.

Perskyrimas

Kino gurmanams – lauko kino teatras

KURORT IN 2021 metu Pramogų aikštė lauks klasikinio meno gerbėjų: vakare kino gurmanus pakvies didysis lauko kino ekranas. Laukia trys puikūs seansai: paprasta, šilta ir jauki istorija apie muzikos atlikėjų porą ir septintojo dešimtmečio Niujorko muzikinė scena bei muzikos klubai, kur grojama gyvai, be pinigų, bet iš visos širdies, ir jautri kultinių dainų autoriaus, grupės „Beach Boys“ įkūrėjo ir lyderio istorija.

Perskyrimas

Taigi, Druskininkai kviečia griebti šeimos narius, nerti į KURORT IN 2021 atradimų jūrą ir pasitikti vasarą gražioje gamtoje. PasikurortINkime!

Lankydamiesi Druskininkuose, laikykitės saugumo reikalavimų ir karantino metu galiojančių rekomendacijų! Sveikata svarbiausia.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

Visit Druskininkai