fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (Balandžio 19 – 21 d.)

2024.04.17

Ką veikti šį savaitgalį? Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte Balandžio 19 – 21 dienomis.

Perskyrimas

Narcizų žydėjimo šventė

Gražiausia pavasario šventė Druskininkuose tęsiasi – Vijūnėlės parke narcizai išsiskleidė visu gražumu! Kiekvieną vakarą nuo balandžio 12 iki 20 dienos nuo 21 iki 23 val. galėsite grožėtis įspūdingu naktiniu žiedų apšvietimu, o savaitgaliais laukia daugybė kitų pramogų visai šeimai. Vaikščiokite, grožėkitės milijonine žiedų jūra ir puikiai leiskite laiką kurorte! Šventės programą rasite čia.

Perskyrimas

Paskaita „Dzūkijos smėlynai ir jų gyventojai“

Balandžio 19 d., 17:00 val. Druskininkų miesto muziejuje vyks Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato specialistų paskaita: geografo Gintauto Kibirkščio „Iš kur atsirado Dzūkijos smėlynai?“ ir kultūrologės Dalios Blažulionytės „Pieskynų dzūkų gyvenimai“. Renginys iš projekto „Smėlio ženklai – dzūkų krašto liudytojai“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Druskininkų savivaldybė.

Perskyrimas

 Leipalingio dvaro festivalis, spektaklis „Raudonkepuraitė ir džiazas“

Balandžio 19 d. 18:00 val. Leipalingio dvaro festivalis kviečia į Spektaklį vaikams ir visai šeimai „Raudonkepuraitė ir džiazas“! Tai visame pasaulyje žinoma pasaka „Raudonkepuraitė“, tačiau režisierius K. Gosmanas į šią pasaką pažvelgė kitaip: netradiciškai, šiuolaikiškai, žaismingai, originaliai. Visi veikėjai ne tik kalbės, bet ir dainuos, šoks džiazo ritmu. Spektaklio metu išryškinama mintis, jog nereikia spręsti apie ką nors iš pirmo žvilgsnio, jeigu graži išvaizda, nereiškia, kad vidus gražus… Bilieto kaina: 3 Eur. Vaikai iki 5 m. įleidžiami nemokamai.

Perskyrimas

Naktinė ekskursija

Balandžio 19 d. 19:00 val. kviečiame į naktinę ekskursiją pasivaikščioti su vietiniu gidu ir išgirsti žaismingų kurortinių istorijų, legendų, sužinoti, kur gimsta svajonės, o kur pildosi norai. Kuo žavus kurortas temstant? Ką šnabžda skubantis upės vanduo? Kaip šešėliai kalbina parko skulptūras, o gidas – kurorto istoriją? Kurortas, vakarui atėjus, nurimsta, bet nemiega! Ekskursijos pradžia – prie bažnyčios, Vilniaus al. 1., pabaiga – prie Narcizų jūros, kur 21 -23 val. tavęs lauks lazerių šviesos ir ambientinės muzikos programa. Registracija būtina tel. +370 699 49745. Trukmė – iki 2 val. Kaina – 10 €/asm. Organizatorius – Druskininkų gidų asociacija.

Perskyrimas

Druskininkų petankės čempionatas

Balandžio 21 d.  10:00 val. K. Dineikos sveikatingumo parke vyks Druskininkų Petankės čempionato 3 etapas. Petankė yra sporto šaka, kurioje varžytis gali visi nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar sugebėjimų. Petankėje derinami fiziniai ir protiniai įgūdžiai. Žaidimo tikslas – kuo daugiau savo rutulių pastatyti šalia mažo medinio taikinio vadinamo kašanetu.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai