fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (Balandžio 26 – 28 d.)

2024.04.25

Ką veikti šį savaitgalį? Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte Balandžio 26 – 28 dienomis.

Perskyrimas

Gydytojai, kultūros ir meno mecenatei Elenai Kriaučiūnaitei – 100

Elena Kriaučiūnaitė (1924 – 1995) – gydytoja kurortologė,  kultūros ir meno mecenatė, Druskininkų garbės pilietė. Retai esti, kai geras savo darbo specialistas, kolektyvo vadovas, šitiek nuveikė Druskininkų miesto kultūriniame gyvenime. Šiais metais minime Gydytojos 100-ąsias gimimo metines.  Maloniai kviečiame balandžio 27 d. 11.00 Druskininkų reabilitacijos centre ,,Dainava”, (Maironio g. 22), paminėti Medicinos darbuotojų dieną ir prisiminti šviesuolę Gydytoją Eleną Kriaučiūnaitę. Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia.

Perskyrimas

Kartvelietiška vakarienė

Balandžio 27 d. 18:00 val. restoranas „LABAI“ kviečia į kartvelietišką vakarienę! Švediško stalo vakarienė bus papildyta išskirtiniais patiekalais, vakaro meniu vyraus ryškūs skoniai iš Sakartvelo. Mėsos savybes atskleidžia rūgšties turintys produktai (pomidorai, slyvos ar vynas), o stambiai pjaustytos daržovės geriau išsaugo savo skonį. Kartvelų patiekalų skonių dermę praturtina ne tik žalumynai ir prieskoniai, bet ir daug kur naudojami graikiniai riešutai bei granatai. Charakteringoji charčio sriuba, sotūs troškiniai, abchazuriai, gruziniški šašlykai, chačapuriai, chinkaliai, kababi, vištiena padažuose – ar galite jiems atsispirti? Jaukumu dvelkiantis maistas apjungia maloniam bendravimui ir gyvenimo šventei. Daugiau informacijos apie vakarienę rasite čia.

Perskyrimas

Monikaze Live

Balandžio 27 d. 20:00 val. „CANTINA“ bare („Tech SPA“ terasa, V. Kudirkos g. 33) koncertuos „Monikaze“ – atlikėja, esanti tarp ESNS TOP15 kylančių Europos atlikėjų, pelniusi MAMA statulėlę, pasirašiusi kontraktą su Moshi Moshi Records ir kt. Bus naujų ir senų netikėtumų, vinilų ir smagaus nusiteikimo, pabuvimo kartu ir atskirai. Daugiau informacijos apie koncertą rasite čia.

Perskyrimas

Miško maudynės

Balandžio 28 d. 11:00 val. gamtos terapijos gidė Sonata kviečia į miško maudynes. Miško maudynės – tai mokslu grįstas sveikatinimosi, sąmoningumo ir dvasingumo ugdymo patyrimas, kurio metu aktyvuojasi penki pagrindiniai žmogaus pojūčiai: rega, klausymasis, lytėjimas, skanavimas, uoslė. Miško maudynių metu žmonės pereina iš kovok arba bėk rėžimo į ilsėkis ir gyk, taip prisiliečiant prie daugiau negu žmogus buvimo. Tyrimai rodo, kad pozityvus 2,5 valandų miško maudynių poveikis sveikatai (fizinei, psichinei, dvasiniai ir emocinei) išlieka nuo 2 – 4 savaičių. Ilgainiui praktikuojant miško maudynes galima pasiekti nepamatuojamų rezultatų. Daugiau informacijos ir kontaktus registracijai rasite čia.

Perskyrimas

Sekmadienio ekskursija

Kiekvieną sekmadienį 15 val. prie Druskininkų Šv. Mergelės Škaplierinės bažnyčios (Vilniaus al. 1) pažintinę ekskursiją po kurortą pradeda vis kitas Druskininkų gidų asociacijos gidas. Neabejojame, kad meilė Druskininkams auga juos labiau pažįstant.

Šiemet Druskininkams – 230 metų.  Sužinosite įdomių faktų iš trumpos, bet labai permainingos kurorto kūrimo istorijos, išgirsite intriguojančių faktų, legendų, skaičių. Kokios neeilinės asmenybės paliko pėdsaką kurorto istorijoje? Apie ką byloja išlikusi kurorto architektūra? Ką unikalaus galite atrasti kurorte?

Ekskursijos trukmė: 1,5 val., kaina – 10 €/asm.

Būtina registracija iki sekmadienio 13 val. tel. nr. +370 655 58180 arba el. p. gidaikurorte@gmail.com

Daugiau kurorto paslapčių – teminėse ekskursijose:  druskininkai.lt/ekskursijos/

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai