fbpx
A A
A A

TOP5 dalykai, kuriuos privalai išbandyti KURORT IN šeštadienį (+saldi staigmena)

2020.06.20

Druskininkų miestas-festivalis „KURORT IN 2020“ startavo! Jūsų dėmesiui – šeštadienio, pagrindinės festivalio dienos, TOP5, kurie išskirstyti pagal festivalio zonas. Praeikime per skirtingas festivalio erdves ir išrinkime jų perliukus – TOP5 dalykai, kuriuos turi patirti šeštadienio mieste-festivalyje!

Visą „KURORT IN 2020“ programą gali surasti čia – druskininkai.lt/kurortIN.
Kad būtų patogiau, gali pasinaudoti ir VIRTUALIU MIESTO-FESTIVALIO ŽEMĖLAPIU.

P.S. Sąrašo gale jūsų laukia saldi staigmena.

ALĖJOS ARTERIJA

CHILL-DINEIKA

KURHAUZONA

ČIURLIONIS FUN

AERO STAGE

Kitas

Alėjos ARTerija

 

Alėjos ARTerijoje šeštadienį karaliauja tautodailės, amatų ir kulinarijos mugė. Pulsuojanti, šurmuliuojanti, viliojanti kvapais ir netikėtais atradimais.

Tradicinė Druskininkų švenčių palydovė šiais metais ypatinga, kadangi prekeiviams tai yra pirmas didesnis renginys po karantino laikotarpio – kviečiame įsigyti jų dirbinių ir pasidalinti gera nuotaika su prekeiviais.

Praeik pro mugę, įsigyk unikalių kūrinių, pakalbink vietinius ir atvykėlius menininkus. O vakare, 19 val. jei kartais nedalyvauji drive in koncerte-iškyloje Druskininkų aerodrome, patogiai stebėk tiesioginę koncerto transliaciją Alėjos ARTerijos širdyje – pramogų aikštėje.

Kitas

CHILL-DINEIKA

Atvykęs į Druskininkus, privalai patirti gyvos muzikos garsų virpėjimą Druskininkų Karolio Dineikos sveikatingumo parke, tikroje sveikatingumo oazėje.

Įsikurk netikėtoje erdvėje tarp pušų kamienų ir atsipalaiduok.  Šeštadienį, 18 val.  tavęs laukia Kazimiero Likšos koncertas – savarankišką karjerą pradėjęs Kazimieras 2017 m. išleido debiutinį solo albumą „Per pusę“ ir geriausių grupės „Karma“ bei savo dainų rinkinį, kurį įrašė kartu su styginių orkestru. Abu albumai buvo pristatyti koncertinėse gastrolėse po Lietuvą. 2018-uosius metus Kazimieras Likša pradėjo triumfuodamas – „MAMA“ apdovanojimuose jis buvo nominuotas „Geriausio metų atlikėjo“ prizui laimėti.

 

Kitas

KURHAUZONA

Kurhauzonoje – puiki galimybė atverti turiningus Druskininkų istorijos puslapius. 13.30 val. Gydyklų parke, tavęs laukia teatralizuota Druskininkų gidų grupės „Artelė“ programa „Mineralinis miestelis“. Tai romantiškas, puošnus pasivaikščiojimas po 19 amžiaus Druskininkus. Ponios ir Ponai palydės jus ir papasakos kaip buvo kadaise…Šios programos metu sužinosite kurorto magijos paslaptis, kur ir kodėl ištryško mineraliniai šaltiniai, įminsite amžinos jaunystės ir grožio paslaptį.

Nes Druskininkuose mes visi tampame dar gražesni. Ir žinoma, nepamiršk aplankyti Kurhauzonos gyvų koncertų 15, 16 ir 17 val.

 

Kitas

ČIURLIONIS FUN

 

Druskininkai – kūrėjų miestas, neatsiejamas nuo M. K. Čiurlionio.  14 val. M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje jūsų laukia meninė programa „Štai, Čiurlionis!“, kurios metu keliaujančių muzikų ir M.K. Čiurlionio amžininkų kūrinius atliks pianistai Sonata ir Rokas Zubovai, o aktorius Ridas Jasiulionis dalinsis pačių menininkų ir jų artimųjų prisiminimais apie kelionių kasdienybę. 15 val. Iš karto po programos keliauk į Druskininkų miesto muziejaus galeriją, kur bus atidaryta paroda „Keliaujantys muzikai“, pristatanti trijų Leipcigo aplinkos sujungtų kompozitorių – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Claros Schumann ir Edvardo Griego kelionių maršrutus ir kasdienybę.

 

Kitas

AERO STAGE

Ir galiausiai, miesto-festivalio pagrindinis akcentas, kurį tiesiog privalai patirti! Ar kada dalyvavai drive-in koncerte? Jei jau spėjai išmėginti šį karantino metu atgimusį formatą, birželio 20 d. 19 val. KURORT IN 2020 festivalio AERO STAGE tavęs laukia kai kas geresnio! Įsitaisyk patogiai ant pievelės šalia savo „mažulės“ – gyvo garso atlikėjų ir grupių pasirodymus galėsite girdėti  tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu, o stebėti – patogiai įsitaisę ant pievelės šalia automobilio. Jums tereikia turėti patogias pagalvėles, pledukus pasitiesti ar apsisiausti, sulankstomas kėdes, iškylos krepšį, pilną gardžiausių užkandžių ir gėrimų

Kartu su tavimi iškylaus Indraya ir Tomas Sax (Čiukauskas), Evita Cololo ir grupė, Antikvariniai Kašpirovskio dantys ir „Baltic Balkan“.

BILIETAI – bit.ly/aero-stage

👍 žmogui –  tik 10 eurų, nepamiršk 🚗 automobilio ir draugų .

Kitas

SALDI GIMTADIENIO KELIONĖ

Saldi Druskininkų gimtadienio kelionė

Na, ir pabaigai – saldžioji gimtadienio kelionė 😉

Šeštadienį, birželio 20 d., 13 val. visi smaližiai kviečiami į saldžiąją gimtadienio kelionę. Kurorto kavinės entuziastingai priėmė kvietimą ir kepa, tepa, plaka, puošia ypatingo skonio, skaniausius, saldžiausius, solidaus gimtadienio vertus tortus, kuriais vaišins visus smaližius. Jums tereikia užeiti, nusifotografuoti, parašyti sveikinimą Druskininkams ir patalpinti jį Facebook’e ar Instagram’e su grotažyme #KurortIN2020 ir pasimėgauti gimtadienio torto gabalėliu!

🗺️ SALDAUS GIMTADIENIO INTERAKTYVUS ŽEMĖLAPIS – druskininkai.lt/saldus-gimtadienis

 

ALĖJOS ARTERIJA

CHILL-DINEIKA

KURHAUZONA

ČIURLIONIS FUN

AERO STAGE

Kitas

Visit Druskininkai