fbpx
A A
A A

TOP5 gaivinančios veiklos Druskininkuose

2023.08.18

Kaip atsigaivinti karštomis vasaros dienomis? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 gaivinančios idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Snow Arena

Su nekantrumu laukiate žiemos? Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių. Į pačią „Snow Areną“ pasikelkite visus metus veikiančiomis Druskininkų „oro linijomis”, Lynų keliu – nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų.

♥ KUR: Snow Arenoje, Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas

Perskyrimas

Krioterapija

Krioterapija – tai fizioterapijos gydymo metodas, pagrįstas stimuliuojančiu šalčio poveikiu žmogaus kūno paviršiui. Terapija atliekama specialioje kameroje, vadinamoje kriosauna, kurioje oro temperatūra siekia net minus 160ᵒC.  Tokioje „saunoje“ praleidus vos dvi minutes odos temperatūra staiga nukrenta iki minus 1ᵒC. Po terapijos mūsų organizmas skuba sušilti, intensyviai gamindamas šilumą. Išsiplečia kraujagyslės, parausta oda, gerėja visų organizmo audinių aprūpinimas deguonimi… Trumpalaikis odos paviršiaus atšaldymas efektyviai mažina skausmą, uždegimą, stiprina imunitetą, todėl sėkmingai taikomas atramos ir judėjimo, odos bei lėtinių kvėpavimo sistemų ligų gydymui ir profilaktikai.

♥ KUR: kriokabina Grand SPA Lietuva („kitos procedūros“), krioterapija Druskininkų gydykloje

Perskyrimas

Muzikinis fontanas

Nuostabus muzikinis fontanas – ypač populiari susibūrimo vieta ir viena gražiausių bei lankomiausių kurorto vietų. Šiltuoju metų laiku fontanas ne tik atgaivins karštomis dienomis, bet ir džiugina trykštančiomis spalvingomis vandens srovėmis, kylančias pagal įvairius muzikinius kūrinius. Užsisakykite mėgstamą muzikos kūrinį ir grožėkitės įspūdingu vandens, spalvų, muzikos ir šokių šou!

♥ KUR:  Muzikinis fontanas, Vilniaus al. 7

Perskyrimas

Pasiplaukiojimas Nemunu

Pabodo tradicinis kelionėms skirtas transportas: automobilis, autobusas, dviratis? Siūlome išeitį! Gaivinantis pasiplaukiojimas katamaranu su šeima Nemunu – tai smagus nuotykis ir galimybė pasinerti į Druskininkų istoriją bei apžiūrėti žinomiausius kurorto objektus. Plaukdami garlaiviu „Druskininkai“ galėsite stebėti Nemuno vingius, pajusti Lietuvos gamtos grožį bei aplankyti Liškiavoje esantį baroko stiliaus sakralinės architektūros ansamblį.

♥ KUR: Nemuno krantinė, Gydyklos parke

Perskyrimas

Maudynės ežeruose

Ar žinojote, kad Druskininkuose gausu ežerų, kuriuose galite praleisti laiką su šeima ar net vienas ir atsigaivinti? Šiomis karštomis vasaros dienomis dažnai išgirstame klausimą, kur maudytis Druskininkuose ar jų apylinkėse? Džiaugiamės galėdami su jumis pasidalinti paplūdimių ir maudymosi zonų žemėlapiu, kuris padės daug lengviau rasti šias vietas, kuriose galėsite maudytis, gaminti maistą ar tiesiog degintis.

♥ KUR: paplūdimių ir maudyklių žemėlapis Druskininkuose ar aplink juos

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai