fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (Kovo 1 – 3 d.)

2024.02.28

Ką veikti šį savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte kovo 1 d. – 3 d.

Perskyrimas

Parodos „Architektūros tiesės ir kreivės“ atidarymas

Druskininkų miesto muziejaus galerija kovo 1 d. 16:00 val. kviečia į Prof. dr. Remigijaus Venckaus fotografijų  ir kompiuterinės grafikos parodos „Architektūros tiesės ir kreivės“ atidarymą. Renginio metu vyks ir autoriaus paskaita apie fotografiją. Kviečiame dalyvauti!

Perskyrimas

„Angelų takais“ virtualios realybės filmas pagal M. K. Čiurlionio kūrybą

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Tai – 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje. Šiuo metu turite progą šį filmą pamatyti M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje Druskininkuose! Daugiau informacijos ir bilietus rasite čia.

Perskyrimas

RKL rungtynės BC Druskininkai – Rida

Kovo 2 d. 15:00 val. Druskininkų sporto centre (M. K. Čiurlionio g. 97, Druskininkai) vyks regionų krepšinio lygos rungtynės tarp BC Druskininkai ir Švenčionėlių „Rida“ komandų. Kviečiame atvykti palaikyti Druskininkų miesto komandą svarbiose krepšinio rungtynėse!

Perskyrimas

Augustės albumo „Kas esi tu“ pristatymo koncertas

Kovo 2 d. 20:30 val. Augustė Vedrickaitė kviečia į Druskininkų Kolonadoje vyksiantį albumo „Kas esi tu“ pristatymo koncertą. Atlikėja sako: „Manau, kad tikrai atėjo laikas ne tik priminti apie save, bet ir pavaišinti klausytojus naujomis dainomis. Albumui „Kas esi tu“ įkvėpimo sėmiausi iš tikrų, bet nebūtinai vykusių romanų. Jame yra visko: nuo nežinios iki pirmo prisilietimo, nuo aistros iki apgailėtino atsisveikinimo, nuo trapios vilties iki pagaląstų nagų. Kviečiu visus ateiti paklausyti ir pabūti kartu. Koncerto metu galėsite įsigyti albumo „Kas esi tu“ vinilinę plokštelę su mano parašu.“. Daugiau informacijos ir bilietus rasite čia.

Perskyrimas

Pramogos „Snow Arenoje“

Jei taip ir nespėjote pasidžiaugti sniegu ir žiemos teikiamomis pramogomis, „Snow arena“ žiemos pramogų kompleksas Druskininkuose Jūsų laukia visus metus ir kviečia slidinėti tiek mėgėjus, tiek profesionalus! 8 hektarų teritorijoje įrengtos net trys trasos, pradedantieji mokytis slidinėti gali kartu su patyrusiais instruktoriais, o slidinėjimui skirtą aprangą ir įrangą už papildomą mokestį galite išsinuomoti arenoje esančiame nuomos punkte. Arena veikia be poilsio dienų, tad išbandyti žiemos pramogas galite Jums patogiu laiku.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai