fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos ilgajam savaitgaliui Druskininkuose

2023.04.26

Paskutinis balandžio mėnesio savaitgalis – ilgasis. Druskininkai kviečia šį ilgąjį savaitgalį praleisti kurorte! Ką veikti savaitgalį nuveikti? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti kurorte.

Perskyrimas

Instagramiškiausios savaitgalio vietos kurorte

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.  Kiekvienas žino, kad čia dera ramus poilsis ir pramogų šėlsmas! Šeštadienį prie Muzikinio fontano jūsų lauks smagi pramoga 360° vaizdo asmenukių kamera, su kuria bus galima išskirtiniu būdu sukurti įsimintiniausias besisukančias video asmenukes – po vieną, poromis ar su būreliu draugų. Šok, judėk, mojuok, vienas ar keliese, gauk įrašą ir dalinkis! Nemėgstate šurmulio? Pasigrožėkite pavasarine gamtos dovana – žydinčia narcizų jūra! Pasivaikščiokite sodriu narcizų geltoniu nusidažiusiame parke. Saldaus žiedų aromato sklidinas oras svaigins, atpalaiduos ir kvies svajoti. Fone žydinčių narcizų laukai garantuos nepakartojamą fotografiją. Griebkite draugą ir sukurkite įsimintiniausią pavasario nuotrauką!

Perskyrimas

SPA ir sveikatinimas

Sveikatos mieste Druskininkuose Jūs galite visapusiškai pasirūpinti savo kūnu. Suderinkite gydomąsias procedūras su grožio puoselėjimu, atsipalaiduokite ir atgaukite jėgas! Atsipalaiduokite ir praleiskite laiką romantiškai besimėgaudami unikaliais SPA ritualais dviem, džiaukitės ne tik buvimu kartu, bet ir pailsėkite nuo kasdienių rūpesčių, atgaukite jėgas, atgaivinkite sielą ir kūną! Mažiesiems kurorto svečiams rekomenduojame specialiai jiems sukurtas sveikatinimo procedūras ir programas, kurių metu sustiprins imunitetą. Daugiau sveikatinimo idėjų rasite čia.

Perskyrimas

Pažintinės kurorto ekskursijos

Kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų. Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą. Apsilankykite ekskursijoje, pasivaikščiokite po Druskininkus ir atraskite kurortą naujai. Sekmadienį 15.00 val. vyks nemokama sekmadienio ekskursija. Norintys dalyvauti renkasi prie Druskininkų bažnyčios įėjimo. O pirmadienį visus kviečiame į ekskursiją „Iš Druskininkų į Cimakavą”. Trukmė iki 2,5 val. Registracija mob. 8 655 58180; 8 652 33993 (iki 05-01 10 val.). Kurorto gidai kviečia pažinti kurorto istoriją bei tradicijas įvairiose ekskursijose. Išsirinkite ekskursiją čia.

Perskyrimas

Pažintinė ekskursija traukinuku

druskininkų ekskursinis traukinukas

Ekskursinis Druskininkų traukinukas šį savaitgalį kviečia pasivažinėti po kurortą, grožėtis gamta ir pamatyti įdomiausius lankytinus objektus! Važiuodami galėsite grožėtis kurorto gamta ir patraukliausiais miesto objektais. Siūlome išbandyti maršrutą, kuris kursuoja miesto centre po lankomiausias kurorto vietas.
Išvykimo vieta: šalia Druskininkų vandens parko.
Išvykimo laikas:
Balandžio 28 d. (Penktadienis): 17:00, 17:40, 18:20, 19:00 val.
Balandžio 29 d. (Šeštadienis): 14:00, 14:40, 15:20, 16:00, 16:40, 17:20, 18:00, 18:40 val.
Balandžio 30 d. (Sekmadienis): 12:00, 12:40, 13:20, 14:00, 14:40, 15:20, 16:00, 16:40 val.
Gegužės 1 d. (Pirmadienis): 12:00, 12:40, 13:20, 14:00, 14:40

Perskyrimas

Muzikiniai vakarai

Šeštadienį pramogų aikštėje vyks šokių ir muzikos pynė, kuriame dalyvaus tautinių šokių kolektyvai „Kadagys“ (Druskininkai), „Avilys“ (Viečiūnai), „Leipūnas“ (Leipalingis), armonikieriai R. Dudzinskas ir K. Žilionis, Druskininkų III amžiaus universiteto moterų ansamblis „Vakarėjant“. Druskonio amfiteatre galėsite mėgautis gongų muzika „Tylos aidas“, o sekmadienį čia skambės Diksilendo grupės „Vilniaus šypsena“ koncertas.  Restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ kvies taip pat linksmai praleisti savaitgalį kurorte, skambant gyvo garso koncertams. Įsigyti bilietus galite čia. Pasiruoškite šėlsmui!

Perskyrimas

SAVAITGALIO PROGRAMA.

DAUGIAU LAISVALAIKIO IDĖJŲ KURORTE.

VISI RENGINIAI KURORTE.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai