fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui (lapkričio 18 – 20d.)

2022.11.17

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte lapkričio 17 – 20 dienomis.

Perskyrimas

TrekTuras: Druskininkų žygis’22 su Eglės sanatorija

Druskininkai – neabejotinai vienas žaliausių Lietuvos miestų, išskirtinis sveikatos šaltinių kurortas ir tikra ramybės oazė. Būtent mūsų miesto ir jo gamtos grožį organizatoriai pasiryžę atskleisti šiame žygyje. Galbūt skamba paradoksaliai, tačiau tai bus žygis-pabėgimas į gamtą, beveik neišvykstant iš miesto, nes tokiame mieste kaip Druskininkai, tai tikrai įmanoma. Išsirinkite sau labiausiai tinkantį maršrutą, griebkite draugą ir pirmyn į nuotykius!

Perskyrimas

Gyvo garso koncertai muzikiniame restorane

Restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ kviečia linksmai praleisti savaitgalį Druskininkų kurorte. Lapkričio 18d. senoji geroji rokenrolo dvasia ir nepakartojamas vakaras visiems, mylintiems gyvą grupės „Rondo” atliekamą muziką. Šeštadienį (lapkričio 19 d.) Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai“ vakaro metu atliks visiems gerai žinomas pasaulinio roko kūrinius, kaip  Rodo Stewarto, Bryano Adamso, Stingo, U2, „Blur“ ir kitų garsių grupių. Pasiruoškite šėlsmui! Įsigyti bilietus galite čia.

Perskyrimas

Šeimos pramogų parkas „O KAS ČIA?“

Atvykote į kurortą su vaikais? Patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

Perskyrimas

Naujiena. Sushi Masters Druskininkuose

Spalio pabaigoje atsidarė naujas Japoniškų patiekalų restoranas. Sushi Masters – tai vieta, kur galima ne tik pasimėgauti kokybiškais bei šviežiais Japoniškais patiekalais, bet ir užsisakyti išsinešimui. Jei esate pasiilgę dar neatrastų skonių ar norite pasimėgauti jau pamėgtais – apsilankytite svečiuose adresu Vilniaus al. 2A, Druskininkai.

Perskyrimas

Snow Arena

Su nekantrumu laukiate žiemos? Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių. Į pačią „Snow Areną“ pasikelkite visus metus veikiančiomis Druskininkų „oro linijomis”, Lynų keliu – nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų.

Perskyrimas

DAUGIAU LAISVALAIKIO IDĖJŲ KURORTE.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai