fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos Motinos dienos savaitgaliui Druskininkuose

2023.05.03

Druskininkai kviečia Motinos dienos proga pasveikinti mamas ir praleisti laiką kurorte.  Jūsų dėmesiui – TOP 5 veiklos, kurias galėsite nuveikti šia proga kartu su savo mama kurorte.

Perskyrimas

Pasimatymas su mama

Pirmą gegužės savaitgalį pakviesk MAMĄ į pasimatymą Druskininkuose! Jūsų lauks teatralizuota programa „Keturios provincijos dvaro seserys”: dvarininkaičių pasakojimai, vėduoklių kalbos ir dvaro šokių pamokos, kvapų terapija, pokalbiai prie arbatos puodelio. Nuotykių mėgėjai kviečiami į interaktyvų nuotykių žaidimą visai šeimai „Uždraustasis miškas”. Misija visai šeimai: įveikti 12 užduočių, surasti ir sunaikinti 7 horokrusus ir išgelbėti Harį Poterį nuo Patys Žinot Ko prakeiksmo. Druskininkų bažnyčioje vyks muzikinė – poetinė popietė, kurioje dalyvaus aktorė Dalia Michelevičiūtė, pianistė Vaida Maulevičė ir dainininkė Milda Baronaitė-Gudeikienė. Ir tai yra tik dalis visų pramogų. Visa programa čia.

Perskyrimas

Skaniausias laikas drauge

Kas gali būti nuostabiau už vakarienę padebesiuose? Viešbučio „Lietuva“ 8-ajame aukšte įsikūrusiame vieninteliame kurorte panoraminiame restorane „Keturi vėjai“ išgyvensite nepakartojamas akimirkas, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais Druskininkų pušynų vaizdais ir skanaudami išskirtinius patiekalus. Pakviesk MAMĄ pasimėgauti išskirtiniu degustaciniu 5 patiekalų meniu! Daugiau informacijos čia. Visus kurorto restoranus ir kavines rasite čia.

Perskyrimas

Muzikinis vakaras su mama

Šeštadienį, gegužės 6 d. „Eglės sanatorija“ kviečia į koncertą Motinos dienos proga, kuriame koncertuos Rosita Čivilytė, akompanuojant pianistui, ilgamečiui scenos partneriui Feliksui Zakrevskiui.  Gegužės pirmoji pusė neabejotinai siejama su Motinos diena, tad šia proga Rosita paruošusi ne vieną jausmingą muzikinę staigmeną – mieloms mamoms ir ne tik. Įsigyti bilietus galite čia. Restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ tradiciškai skambės gyva muzika, penktadienį vyks jaukus ir pašėlęs vakaras su atlikėja Rūta Kotryna, o šeštadienį langus drebins ir privers visus šokti garsiausias Lietuvos žemaitis, Žilvinas Žvagulis. Įsigyti bilietus galite čia. Pasiruoškite šėlsmui!

Perskyrimas

Vandens pramogos ir pirčių malonumai

baseinai druskininkuose

Druskininkai – išties vandens pramogų pasaulis. Vien „Druskininkų vandens parko“ baseinuose sutelpa 2 500 000 litrų vandens, o kur dar sanatorijų ir viešbučių baseinai, kriokliai, sūkurinės vonios? Garo mylėtojams kurortas paruošė virš 60 pirčių bei saunų, kurios vienu metu gali priimti apie 2 100 asmenų. Druskininkuose rasite ir ilgiausią Lietuvoje nusileidimo kalnelį – tai „Druskininkų vandens parko“ 212 metrų ilgio „Bermudai“. Dovanų mamai – papildoma valanda pramogų! Mamai ir jos vaikui / vaikams įsigyjant 2 val., 3 val., 4 val. bilietus, jų trukmė bus pratęsta 1 viena valanda. Visas kurorto pirtis, baseinus ir nusileidimo kalnelius rasite čia.

Perskyrimas

Pavasario maratonas

Pakvieskite mamą aktyviai praleisti sekmadienį. Gegužės 7 dieną bėgimo mylėtojai rinksis viename gražiausių Lietuvos kurortų ir mėgausis didele sporto švente. Pirmą kartą šio renginio istorijoje Druskininkuose vyks ne tik pusmaratonio bei trumpesnių distancijų bėgimai, bet ir maratonas. Visi renginio dalyviai bus apdovanoti specialiais bėgimo medaliais. Po finišo visi dalyviai bus pavaišinti RASA LIGHT ACTIVE LIFE – itin tyru natūraliu mineraliniu vandeniu. Registracija internetu čia.

Perskyrimas

DAUGIAU LAISVALAIKIO IDĖJŲ KURORTE.

VISI RENGINIAI KURORTE.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai