fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos Motinos dienos savaitgaliui Druskininkuose

2022.04.28

Druskininkai kviečia Motinos dienos proga pasveikinti mamas narcizų jūroje ir praleisti laiką kurorte.  Jūsų dėmesiui – TOP 5 veiklos, kurias galėsite nuveikti šia proga Druskininkuose.

Pasivaikščiokite narcizų jūroje

naricizų laukas druskininkuose

Nepavyko atvykti į žydinčių narcizų šventę? Nenusiminkite! Šiltėjant orams ir vis daugiau sulaukiant saulės, narcizų žydėjimas pasiekė piką. Pasivaikščiokite po Vijūnėlės parką, pasigrožėkite žydinčia pusės milijono narcizų jūra. Taip pat galėsite pasidžiaugti sakurų – japoniškų vyšnių žydėjimu. Parke įrengta vaikų žaidimų, tad įspūdžių Druskininkuose pakaks visiems.

Perskyrimas

Paskanaukite ledų kepyklėleje „Boulangerie“

ledai Druskininkuose

Pačiame miesto centre esanti kepyklėlė „Boulangerie“ kviečia paskanauti ledų, gardžių ir šviežių kruasanų ar kitų minkštų ir šviežių gaminių. Gavinantys ledai, traški bandelė su Jūsų pasirinktu įdaru, šokoladu aplietas keksas ar triufelinio pyrago gabalėlis bei kvapnios kavos puodelis – geros nuotaikos užtaisas visai dienai!

Perskyrimas

Pažinkite Druskininkus ir pasidarykite rankų darbo dovanėlę mamai

menu kalvė druskininkuose

Brangiausias laikas praleistas kartu su mylimais žmonėmis. Mėgaukitės buvimu kartu, pažinkite Druskininkų kurortą ar sudalyvaukite edukacinėje veikloje kartu.

Amatų centras „Menų kalvė‟ – universali kūrybinė erdvė, kurioje nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos, taip pat čia galėsite įsigyti rankų darbo gaminių ir autorinių meno kūrinių bei sudalyvauti kūrybinėje, edukacinėje veikloje.

Būtina išankstinė rezervacija į edukacijas! Daugiau informacijos rasite čia.

Druskininkų miesto muziejus ir galerija kviečia pamatyti unikalią kurorto istorijos ekspoziciją gyvai. Suburkite vos 5 asmenų grupę ir išbandykite unikalias muziejaus rengiamas edukacijas. Kai apsilankysite viloje „Linksma“ įsikūrusiame muziejuje, nepraleiskite progos palypėti aukščiau į vilos bokštelį ir pasigrožėti unikalia Druskininkų panorama.

Išsamesnė informacija ir išankstinė registracija teikiama tel. (8~313) 51024 arba e. p. muziejus@druskininkai.lt

Perskyrimas

Mėgaukitės baseinų ir pirčių malonumais

baseinai druskininkuose

Druskininkai – išties vandens pramogų pasaulis. Vien „Druskininkų vandens parko“ baseinuose sutelpa 2 500 000 litrų vandens, o kur dar sanatorijų ir viešbučių baseinai, kriokliai, sūkurinės vonios? Garo mylėtojams kurortas paruošė virš 60 pirčių bei saunų, kurios vienu metu gali priimti apie 2 100 asmenų. Druskininkuose rasite ir ilgiausią Lietuvoje nusileidimo kalnelį – tai „Druskininkų vandens parko“ 212 metrų ilgio „Bermudai“. Visas kurorto pirtis, baseinus ir nusileidimo kalnelius rasite čia.

Perskyrimas

Pažinkite Dzūkijos gamtą miško muziejuje Girios aidas

girios aidas

Miško muziejus „Girios aidas“ – puiki vieta iš arti pažinti Dzūkijos gamtą ir supažindinti vaikus su miško gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais ir augalais. Muziejuje įrengti interaktyvūs žaidimai ir fone skambantys gamtos garsai vėliau leis Jums atpažinti bet kurio paukščio čiulbėjimą. Krašto gamtą pažinti padeda ne tik nuolatinės ekspozicijos, bet ir papildomai rengiamos medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbų ir kitos parodos bei muziejaus bibliotekoje esančios knygos.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai