fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (liepos 2 – 4 d.)

2021.06.30

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos savaitgaliui, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

II Linijinių šokių festivalis „Druskininkai šokio ritmu 2021“

Jau šį savaitgalį (liepos 2-3 dienomis) Druskininkuose išvysite antrąjį Linijinių šokių festivalį „Druskininkai šokio ritmu 2021“! Jūsų laukia nuostabus savaitgalis geriausiame Lietuvos kurorte su ypatinga festivalio programa: vakarinis koncertas, 15-kos šokių programos repeticija tiek Druskonio ežero pakrantės amfiteatre, tiek ir Vijūnėlės ežero paplūdimyje, įvairūs užsiėmimai gryname ore skirtingose miesto vietose, finalinis 15-kos šokių pasirodymas Druskininkų miesto širdyje!

Perskyrimas

Nauja paroda M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje

M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje eksponuojama nauja Adelberto Nedzelskio kūrybos paroda, apsilankykite ir išvyskite savo akimis! A. Nedzelskis – menotyrininkas, dailininkas, pedagogas, muziejininkas – buvęs ilgametis M. K. Čiurlionio memorialinio muziejaus vadovas ir Druskininkų miesto muziejaus direktorius; daugelio straipsnių apie Druskininkų kultūrinį gyvenimą, parodų katalogų, įvairių leidinių apie M. K. Čiurlionį autorius, respublikinių grupinių ir autorinių parodų dalyvis Lietuvoje ir užsienio šalyse; jo darbų yra įsigiję Lietuvos muziejai, įvairių šalių privatūs asmenys.

Perskyrimas

TrenkTuras: Druskininkų žygis’21 su Gjensidige

Druskininkai – neabejotinai vienas žaliausių Lietuvos miestų, išskirtinis sveikatos šaltinių kurortas ir tikra ramybės oazė. Būtent mūsų miesto ir jo gamtos grožį organizatoriai pasiryžę atskleisti šiame žygyje. Galbūt skamba paradoksaliai, tačiau tai bus žygis-pabėgimas į gamtą, beveik neišvykstant iš miesto, nes tokiame mieste kaip Druskininkai, tai tikrai įmanoma. Išsirinkite sau labiausiai tinkantį maršrutą, griebkite draugą ir pirmyn į nuotykius!

Perskyrimas

Pasivažinėjimas dviračiais Nemuno taku

Druskininkai pasižymi ypač palankiomis rekreacinėmis sąlygomis: aplink nėra pramonės ir kitų taršos šaltinių, miestą supantys didžiuliai pušynai išvalo orą ir prisotina jį eteriniais aliejais. Trumpai tariant, oras čia irgi gydo! Nerkite į naujas keliones ir atradimus su dviračiais po kurortą: važiuodami Nemuno taku keliausite vaizdingais Nemuno pakrantės pušynais, sustoję prie upės šlaitų galėsite grožėtis Meilės salos panorama, rasite daug poilsio ir apžvalgos aikštelių.

Maršruto žemėlapį galite peržiūrėti čia.

Perskyrimas

Vakarėlis Aqua naktiniame klube su grupe THE ROOP

Pasiilgote linksmybių? Naktinis klubas Aqua nuo liepos 2 d. vėl atveria duris! O jau liepos 3 d., šeštadienį, Jūsų lauks visos Europos širdis užkariavusi ir superhitus „On Fire“ ir „Discoteque“ sukūrusi grupė „THE ROOP“. Pasilinksminkite!

Perskyrimas

Lankydamiesi Druskininkuose, laikykitės saugumo reikalavimų ir karantino metu galiojančių rekomendacijų! Sveikata svarbiausia.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras.

Visit Druskininkai