fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (gruodžio 1 – 3 d.)

2023.11.28

Gruodžio 1-3 dienomis Druskininkuose prasidės įspūdžių kupinas Kalėdinis nuotykis! Jūsų laukia eglutės įžiebimas, Kalėdinių eglučių parkas, mugės, spalvingos 3D projekcijos, kūrybinės dirbtuvės ir edukacijos ir dar daug kitų akimirkų! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kaip praleisti savaitgalį Druskininkų kurorte, įsitraukti į žiemos nuotykius bei patirti tikrą šventinį džiaugsmą!

Perskyrimas

TAI BENT Kalėdų eglės įžiebimas

Gruodžio 2 d., šeštadienį, Pramogų aikštėje laukia vakaras, pilnas gerumo, muzikos, spindesio, linksmų pramogų, kvapų, skonių ir, žinoma, šviesos. Čia bus įžiebta ir švytinčiu lazerių rūbu apgaubta didžioji miesto eglė, aplink Muzikinį fontaną nušvis verslo ir bendruomenės sukurtų originalių kalėdinių eglučių parkas – bus gražu kaip pasakoj! Ant savivaldybės pastato fasado spalvinga 3D projekcija pasakos nuotaikingą Kalėdų istoriją – vyks net 5 įspūdingi vaizdo ir garso spektakliai. Ir tai dar ne viskas: visą Kalėdų laukimo laikotarpį laukia daugybė nepaprastai paprastų dalykų, tad sekite programą kaledoskurorte.lt ir tik jau nepraleiskite progos, nes patikėkit – šįmet Snow Arenoje ir visuose Druskininkuose bus TAI BENT Kalėdos!

Perskyrimas

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvės Leipalingio dvare

Leipalingio dvaras Gruodžio 1 d. 18:30 val. kviečia į kūrybines dirbtuves, kurių metu kartu su aromapsichologijos praktike Rimante Černiauskaite turėsite galimybę susikurti unikalų Kalėdinį namų kvapą, kuris pakels jūsų ir svečių nuotaiką, skatins nuoširdų bendravimą ir džiugesį. Visos medžiagos bus duotos. Kūrybinių dirbtuvių kaina – 5 Eur. Registracija: leipalingis@druskininkukulturoscentras.lt  arba tel.: +370 620 25161.

Perskyrimas

Šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas Druskininkuose

Gruodžio 2 d. susitinkame Druskininkuose šiaurietiškojo ėjimo žygiui!

TRASOS:

5 KM – 1 val. trukmės

10 KM – 1.5-2 val. trukmės

15 KM – 2.5-3 val. trukmės

Susitikimo/Starto/Finišo vieta: K.Dineikos sveikatingumo parkas, Sausoji g. 1, Druskininkai

PROGRAMA:

10:00-11:00 Šiaurietiškojo ėjimo lazdų išdavimas Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centre, Gardino g. 3

10:30-11:00 Šiaurietiškojo ėjimo mokymai pradedantiesiems ir profesionalų patarimai visiems norintiems

11:00 Sveikinimo žodis / Apšilimas

11:10 Žygio pradžia

REGISTRACIJA: bit.ly/ziemos_siaurietiskas

Perskyrimas

Kalėdinių macrame dekoracijų kūrimo edukacija

Macrame – tai mazgų rišimo menas, kurį išmokus galima sukurti gražių raštų tekstilės gaminius. Kviečiame Jus išbandyti šią techniką ir susikurti originalių puošmenų savo namams kartu su „Mazgas po mazgo“ įkūrėja Aiste Motieče! Leiskite atsiskleisti savo fantazijai macrame edukacijos metu gruodžio 2 d., 13:00 val. Amatų Centre „Menų kalvė“ (M. K. Čiurlionio g. 27, Druskininkai). Kaina – 15 Eur/asm. Į kainą įskaičiuotos medžiagos, pasidalintos žinios apie macrame techniką ir garantuotai ramus bei jaukus laikas. Vietų skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija tel. 8 671 76108 arba el. paštu amatai@druskininkukulturoscentras.lt.

Perskyrimas

Deivido Sinkevičiaus kūrybos paroda „Arčiau kūno“

Naujoje parodoje „Arčiau kūno“ autorius Deividas Sinkevičius savo įžvalgoms, mintims ir svajonėms fiksuoti, akcentine renkasi grafikos techniką, tačiau kuriant nesinori savęs riboti, o kaip tik – eksperimentuoti ir nustebinti atlikimo galimybių derme. Taip tapyti paveikslai pasipildo grafika, o grafikos kūriniai tapybos elementais. Tai pagrindinis bruožas išskiriantis šią parodą iš ankstesnės menininko kūrybos. Parodos atidarymas Gruodžio 2 d. 15 val. Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“. Paroda veiks iki gruodžio 23 d. Kviečiame!

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai