fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (kovo 18 – 20 d.)

2022.03.17

Ką veikti šį savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte kovo 18 – 20 dienomis.

Orientaciniai pasivaikščiojimai

Orientacinis pasivaikščiojimas Druskininkuose

Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas kviečia į interaktyvią ekskursiją po Druskininkus, kuri pasakos dar negirdėtą kurorto istoriją ir kvies aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus tik Jūsų komandai skirtas gidas privers pasukti galvas – reikės įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į užduodamus klausimus ir tada – judėti į priekį – žingsnis po žingsnio, kol pažinsite Druskininkus ir įveiksite maršrutą. Jokių pašalinių žmonių, jokio streso, jokio skubėjimo, ramiai, savo tempu, Jums patogiu metu, su kavos puodeliu ar ledų rageliu rankose – pažinti Druskininkų!

Perskyrimas

Nuotykiai „UNO“ parke

TOP5 nuotykiai Uno parke

„Uno“ nuotykių parkas atidarė sezoną ir kviečia pramogauti medžiuose, gryname ore! Laipiojimas medžiuose – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių. Vaikams įrengtos 4 skirtingos ir nuolat instruktorių prižiūrimos trasos, o čia pat mažiesiems įrengtas ir batutas. Kviečiame apsilankyti su visa šeima ir išbandyti šią stiprių emocijų suteiksiančią pramogą bei pasidžiaugti gamta!

Perskyrimas

Pasivaikščiojimas gryname ore

Pasivaikščiojimas saulės take

Kviečiame pasivaikščioti po pažintinį „Saulės taką“ ir pasimėgauti oro terapija Druskininkų kurorte. Tako maršrutas veda asfaltuotu keliuku nuo K. Dineikos sveikatingumo parko į pietus, kerta Veisiejų gatvę ir bėga prie informacijos stendo tarp Alkos ir Ratnyčios tvenkinių. Toliau mėlynas ir geltonas maršrutai yra sužymėti ant medžių atitinkamos spalvos kvadratais. Pagrindinė „Saulės tako“ trasa (mėlynoji) prasideda nuo siauro medinio tiltuko tarp tvenkinių ir vingiuoja link Ratnyčios upelio. Geltonasis kilpos formos takas yra skirtas šiaurietiškam vaikščiojimui ir veda 9 km atgal į miestą Alkos tvenkinio krantais bei miško takeliais. Leiskitės į kelionė pėsčiomis arba su dviračiais ir paspirtukais. Dviračius nesunkiai galima išsinuomoti ir vietoje. Maršruto žemėlapis.

Perskyrimas

Aliejinės tapybos paroda muziejuje

Aliejinės tapybos paroda

Druskininkų miesto muziejus kviečia aplankyti parodą, kurioje jūs išvysite nacionalinės premijos laureatės Rūtos Katiliūtės, dailininkės ir menotyrininkės dr. Sigitos Maslauskaitės, Romualdo Audrūno Kuncos (1935 – 2011), Genovaitės Stasės Kariniauskaitės (1934 – 2017), Filomenos Linčiūtės – Vaitiekūnienės ir kitų žymių Lietuvos dailininkų tapybos darbus. Šia ekspozicija Muziejus nori įtvirtinti naują tradiciją – kasmet Vasario 16-ąjai parengti parodą iš Muziejaus aukso fondo. Šiais metais kviečiame pamatyti tapybos rinkinį. Užsukite ir pasigrožėkite!

Perskyrimas

Nedos ir Olego Ditkovskio koncertas „Druskininkų kolonadoje“

Nedos ir Olego Ditkovskio koncertas

Kovo 19 dieną, penktadienį, 20:30 val. restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ koncertuos Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis – talentingi ir charizmatiški atlikėjai. Skambės naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą suskamba vis kitaip. Tą vakarą skambės prasmingi dainų tekstai, širdį virpinanti muzika, džiazo elementai ir begalinė energija. Įsigyti bilietus galite čia.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai