fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (liepos 28-30 d.)

2023.07.26

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Džiazo legendos | Druskininkai Jazz 2023

Klausytis nebūtinai tobulos, bet tikros džiazo muzikos kviečia ,,DRUSKININKAI JAZZ 2023” – jau trečią vasarą vykstantis koncertas K.Dineikos parke. Jaukiame vakare skambės ne tik tokie džiazo korifėjai, kaip Henry Mancini ar Louis Armstrong, bet ir artima džiazui muzika.  Koncertas-muzikos vakaras „Druskininkai Jazz” Druskininkuose rengiamas kasmet. Jame dalyvauja improvizacinės džiazo muzikos atlikėjai, grupės bei muzikiniai projektai. Vakarai pradėti rengti nuo 2007 m., juose dalyvavo Druskininkų miesto muzikantai, svečiai iš užsienio bei išdidžiųjų Lietuvos miestų.

Renginio laikas: liepos 26 d., 18.00 val.
Renginio vieta: Karolio Dineikos sveikatingumo parkas
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

American Spirit 2023 | 16 tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis

Visus amerikietiškų automobilių mylėtojus kviečiame dalyvaukite didžiausioje automobilių fiestoje liepos 28-29 dienoms, kur jūsų lauks amerikietiškų automobilių paroda bei išskirtinės amerikietiškos technikos ekspozicija, įvairios pramogos, loterija, rungtys, mechanikų varžybos, mažųjų lėktuvų pasirodymas bei daug kitų linksmybių. Šeštadienio šventę vainikuos išskirtinis „Stano” koncertas. Atvykite ir pajuskite amerikietišką dvasią Druskininkų kurorte!

Renginio laikas: liepos 28 -29 d.
Renginio vieta: Druskininkų areadromas (Mizarų g. 59)
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu

Nedaug bažnytinės muzikos kūrinių tėra garsiojo kompozitoriaus, muzikanto-virtuozo W. A. Mozarto muzikos lobių skrynioje. Bet įsimintina, kad su šio žanro kūriniu „Requiem“, kurio parašymas apipintas slaptinga legenda, jis užbaigė savo kūrybinį kelią. Užburiantis profesionalių atlikėjų – Aušros Liutkutės (sopranas), Rimos Švėgždaitės (smuikas), Justės Martinkėnaitės (smuikas) ir Jarūnės Barkauskaitės (vargonai) – derinys panardins į magiškos muzikos tėkmę. Jei ši įtaigi muzika sukels JŪSŲ susižavėjimo šūksnius, pasitvirtins, kad ir praėjus keliems šimtams metų ji vis dar yra aktuali ir jaudinanti. Įsitikinkime šeštadienį, Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje, festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ koncerte W. A. Mozarto bažnytinės sonatos!

Renginio laikas: liepos  29 d., 19.30 val.
Renginio vieta: Druskininkų bažnyčia
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Lietuvos galiūnų čempionato finalas 2023

Liepos 29 d. nuo 17 val. vyks Lietuvos galiūnų čempionato finalas. Ateik į Druskininkų pramogų aikštę pasimatyti su stipriausiais Lietuvos vyrais, stebėkite galiūnų varžybų rungtis bei apdovanojimus!

Renginio laikas: liepos 29 d., 17.00 val.
Renginio vieta: Druskininkų pramogų aikštė

 

Perskyrimas

Sekmadienio ekskursija

Kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų. Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą. Apsilankykite ekskursijoje, pasivaikščiokite po Druskininkus ir atraskite kurortą naujai.

Renginio laikas: liepos 30 d., 15.00 val.
Renginio vieta: prie Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios įėjimo
Kaina: 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai