fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugpjūčio 4-6 d.)

2023.08.04

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

30-oji Dainavos krašto folkloro šventė

Pirmasis rugpjūčio savaitgalis, kai po įvairias Druskininkų erdves pasklinda ryškiais, rankomis siuvinėtais tautiniais kostiumais išsipuošę žmonės, kai gatvėse ir parkuose pasklinda subtilios ir švelniai melancholiškos mūsų močiučių senosios dainos, kai visa aikštė trypia polkutę ar sukasi valsiuko ritmu, žiūrovus įtrauks į natūralų ir žaismingą šventės vyksmą – Dainavos krašto folkloro šventė Druskininkuose rugpjūčio 4–6 dienomis vyks jubiliejinė 30-oji šventė!

Renginio laikas: rugpjūčio 4-6 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Tarptautinės šunų parodos

Lietuvos kinologų draugija kasmet rugpjūčio pradžioje kviečia šunų mylėtojus ne tik pasigrožėti šunimis, bet ir daugiau sužinoti apie šunų veisles, atsakingą augintinių pasirinkimą, gyvūnų gerovę. Atvykusieji į parodą su vaikais ras įdomių, kūrybiškų veiklų LKD Mokymo centro palapinėje. Kviečiame pasigrožėti keturkojais draugais!

Renginio laikas: rugpjūčio 4-6 d., 10.00 – 18:00 val.,
Renginio vieta: Druskininkų areadromas (Mizarų g. 59)
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Tarptautinis kalvystės pleneras „Plieninė plaštakė“

Tarptautinis kalvystės pleneras „Plieninė plaštakė“ – tęstinis projektas, siekiantis aktualizuoti, saugoti ir puoselėti nematerialųjį kultūros paveldą – kalviškąją kryždirbystę. 2023 m. minint 770 metų nuo Dainavos vardo paminėjimo ir šiuos metus paskelbus Dzūkijos (Dainavos) metais, išskirtinis dėmesys skiriamas Dzūkijos (Dainavos) etnografiniam regionui ir jam būdingų memorialinių paminklų geležinėms viršūnėms, aktualizuojant šio regiono kalviškąją kryždirbystę, jam būdingą ornamentiką ir simboliką.

Renginio laikas: rugpjūčio 4-5 d.,
Renginio vieta: Druskininkų pramogų aikštė
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Gyvo garso koncertai

Restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ kviečia linksmai praleisti savaitgalį Druskininkų kurorte, kurioje vyks ,,Lietuvos balsas” dalyvės, .Aistės Jakaitės, gyvo garso koncertas. Bilietus galite įsigyti čia. Viešbučio „Medūna“ terasoje vyks jau tradicija tapęs Chill and Grill vakaras su Luku Flintu Bartaška. Renginys nemokamas, daugiau informacijos čia. Pasiruoškite smagiems vakarams kurorte!

Perskyrimas

Pažintinės edukacijos

Apsilankykite ekskursijoje, išbandykite įvairias edukacijas vos nuo 5€ ir atraskite Druskininkų kurortą naujai! Nenuvilkite savo smalsumo ir pasinerti į mūsų kurorto paslaptis!

Renginio laikas: rugpjūčio 4-6 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
Kaina: nuo 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai