fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugpjūčio 19 – 21 d.)

2022.08.18

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Atsisveikinimo su vasara šventė „Vasaros aidai“

Baigiantis vasarai, Druskininkai kviečia į jau tradicine tapusią atsisveikinimo su vasara šventę „Vasaros aidai“. Tris dienas įvairiose miesto erdvėse vyks šventė su visa palete pramogų, reginių ir veiklų. Šventės programa skirta labai plačiam žiūrovų ratui. Sau tinkančią veiklą, koncertą ar reginį atras ir klasikinės muzikos bei meno gerbėjai, ir aktyvias veiklas mėgstantys žmonės, vaikai ir tiesiog pašėlti trokštantys jaunuoliai. Atvykite!

Šventės programa.

Perskyrimas

Kulinarinis festivalis „Grikio kelias: vakar ir šiandien“

Grikiai – dzūkų kasdienė duona. Prastos ir smėlėtos šio krašto žemės labiausiai buvo tinkamos augti grikio grūdui. Dzūkės ypač didžiuojasi savo grikinių miltų pyragais – babkomis, kurių nerasime kituose Lietuvos regionuose, tačiau Dzūkijoje jos vis dar kepamos.

Šiais metais Druskininkai jau trečią kartą kviečia į vis daugiau smalsautojų sutraukiančią šventę improvizuotoje lauko virtuvėje Pramogų aikštėje.

Tradicinio pyrago – babkos – recepto autentiškumą, ruošimo būdą ir skonį vertins komisija ir išrinks nugalėtojas. Savo favoritę ir skaniausią babką rinks ir žiūrovai.

Ką tik iškeptų, iš tikros krosnies ištrauktų, šiltutėlių grikinių babkų galėsite skanauti tiesiai iš kepėjų rankų!

Šventės programa.

Perskyrimas

Ekskursija „Druskininkai – sveikatos šaltinių miestas“

Ekskursijos metu pasivaikščiodami po Druskininkų kurortą susipažinsite su jo vystymosi istorija, senosiomis gydyklomis, sanatorijomis, mineraliniais vandenimis ir atrasite kitus natūralius gamtos išteklius, padedančius palaikyti ir atstatyti sveikatą. Aplankysite Karolio Dineikos sveikatingumo parką, kur išgirsite jo įkūrimo istoriją ir paragausite ypatingos vaistažolių arbatos.
📍 Susitikimo vieta: prie Stačiatikių cerkvės įėjimo (Laisvės a. 1)
🔻 Ekskursijos kaina: 15 EUR/asm.
⏰ Ekskursijos pradžia: Rugpjūčio 20 d. (šeštadienis) 15:00 val. Trukmė: 2 val.
Registracija tel. +370 686 36639
Ekskursija vyks bet kokiu oru, nepamirškite skėčių.
Daugiau informacijos: www.retrodruskininkai.lt ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/RetroDruskininkai

Perskyrimas

SKAMP koncertas „Tech Spa Terasa“

Ironiškos ir kandžios SKAMP dainos kadaise grojo pro kas antro automobilio ir kas trečio buto langus, o su jomis užaugo ištisa Nepriklausomybės karta. 2000-ųjų nostalgijos sinonimu tapęs trejetukas seniai išaugo skempiškus rūbus, tačiau kartais vis išbėga į aikštelę prisiminti ir priminti laikus, kai viskas buvo paprasčiau. Turbūt ir sakyti nereikia, kad išgirsite visas dainas, kurias tik norite išgirsti. SKAMP Druskininkuose – rugpjūčio 20 d. 20:00 val. „Tech Spa Terasa“
M. K. Čiurlionio g. 65.

Bilietai: bit.ly/Skamp0820

Perskyrimas

Tarptautinis muzikos konkursas ir festivalis „Muzika be sienų“

XXII tarptautinis muzikos konkursas ir festivalis „Muzika be sienų“ – ilgametis renginys, vis randantis naujų formų, sulaukiantis didelio rezonanso Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse.  Tarptautinis pianistų, vokalistų, instrumentalistų, kamerinių, fortepijoninių, vokalinių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis tapo gražia tradicija, paverčiančia M. K. Čiurlionio gimtinę mažute kultūros Meka, į kurią suvažiuoja pasaulinio garso kūrėjai ir pedagogai pasidalinti savo meistriškumu, patirtimi su jaunaisiais talentais.

Konkurso – festivalio programa.

Perskyrimas

VISI RENGINIAI.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai