fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugsėjo 8 – 10d.)

2023.09.07

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Lietuvos pasakotojų konkursas ŽODZIS ŽODZĮ GENA 2023

Konkursas skirtas išsaugoti turtingas lietuvių žodinio paveldo tradicijas, jų žanrų, stilių, regioninių ypatybių įvairovę, paskatinti ir pagerbti žodines tradicijas tęsiančius savitus tautosakos pateikėjus ir atlikėjus. Konkurse dalyvaus Lietuvos regionų ne mokyklinio amžiaus pasakotojai: pateikėjai (vyresnio amžiaus žmonės, tradiciją perėmę natūraliai iš savo šeimos, bendruomenės); asmenys, savarankiškai išmokę pasakoti šiuolaikinėje kultūros terpėje (iš pateikėjų, knygų, įrašų ir pan.); folkloro ansamblių nariai, kultūros darbuotojai. Dalyviai prisistatys ir pasakos savo regiono tarme, laikydamiesi sekimo, pasakojimo, šnekamosios kalbos (ne rašytinio teksto skaitymo) stilistikos.

Perskyrimas

Muzikos programa LEGENDOS | DRUSKININKŲ VASARA SU M. K. ČIURLIONIU

Muzikos programa LEGENDOS. Atlikėjai: Rokas Zubovas (fortepijonas), Gleb Pyšniak (violončelė). Violončelininkas GLEB PYŠNIAK ir pianistas ROKAS ZUBOVAS kviečia klausytojus į kelionę, į vieną „Legendą“, apjungiančią lietuviškos muzikos pradžios atšvaitus ir penkių iškilių šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių balsus. Bilietus bus galima įsigyti renginio dieną Druskininkų miesto muziejuje arba rezervuoti iš anksto tel. (8 313) 53 122. Bilieto kaina 10 Eur.

Perskyrimas

Pastatai kalba. Druskininkai

„Pastatai kalba“ į Druskininkus atvyksta jau šį savaitgalį! Ar spėjai suplanuoti savo atviros architektūros savaitgalio maršrutą?
Daugiau informacijos apie kalbančius pastatus bei jų lankymo valandas: https://pastataikalba.lt/. Architektūrą, kviečiančią atsikvėpti, Druskininkuose atrask jau rugsėjo 9-10 dienomis! Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Perskyrimas

Miško maudynės

Neskubėk… Leisk tave pakviesti į mišką. Taip, kaip dar nesi jo pažinęs ar pažinusi – visu kūnu, visomis juslėmis. Net jei nesi nutolęs nuo gamtos, pamatyk mišką kitomis akimis… Panirk į jo atmosferą, tarsi krištolinį vandenį… Kviečiame išbandyti terapiją miške, dar kitaip vadinamą miško maudynėmis. Maudymosi priemonių neprireiks. Renginys vyks rugsėjo 9d., 10.00 val. Susitikimo vieta K. Dineikos sveikatingumo parkas.

Perskyrimas

Pažintinės edukacijos

Apsilankykite ekskursijoje, išbandykite įvairias edukacijas vos nuo 5€ ir atraskite Druskininkų kurortą naujai! Nenuvilkite savo smalsumo ir pasinerti į mūsų kurorto paslaptis!

Renginio laikas: rugsėjo 8 – 10 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
Kaina: nuo 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai