fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (spalio 13 – 15 d.)

2023.10.11

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Vietos savivaldos dienos minėjimas 2023

Druskininkai kviečia aktyviai paminėti Vietos savivaldos dieną. Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai visą druskininkiečių bendruomenę kviečia susitikti ir kartu paminėti Vietos savivaldos dieną – specialiai šiai progai organizuojamoje šventėje laukia įdomūs pokalbiai ir smagios pramogos:

  • Koncertai ir meno kolektyvų pasirodymai
  • Vaišinsimės mero R. Malinausko išvirta sriuba
  • Druskininkų savivaldybės administracijos, seniūnijų ir savivaldybės įstaigų prisistatymai
  • Druskininkiečio kortelės užsakymas ir gamyba
  • Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Tvarumo laboratorija: gyvenimo be atliekų patirtis ir galimybė pasisodinti tokį patį narcizo svogūnėlį, kuris pavasarį žydi Druskininkų narcizų jūroje
  • Pažintis su sveikatos priežiūros įstaigų veikla, mokami ir nemokami skiepai
  • Kinologų pasirodymas su tarnybiniais šunimis
  • Druskininkų priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos prisistatymas: gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įranga, konsultacijos saugios aplinkos ir saugaus būsto klausimais, įrangos demonstravimas
  • Nemokamos vaišės: pyragai, natūralios, šviežiai spaustos sultys, arbata

Renginio metu bus renkamos lėšos J. Marcinkevičiaus atminimo įamžinimui Druskininkuose

Atvirų durų dienos Druskininkų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyboje spalio 10 d. 14 val. ir 15 val., spalio 12 d. 14 val. ir 15 val. Išankstinė registracija telefonu (8-656) 38836.

Perskyrimas

Leipalingio dvaro festivalis

Šokio ir gyvos muzikos spektaklis „Metų laikai“ – tai pirmas bendras Šeiko šokio teatro ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamo Klaipėdos violončelių kvarteto darbas. Violončelininkų gyvai atliekamas vienas populiariausių pasaulyje kūrinių – Antonio Vivaldi „Keturi metų laikai“ scenoje įgauna naują, dekonstruotą pavidalą. Skirtingus metų laikus ir stichijas čia įkūnija kiekvienas savo srityje unikalūs, itin skirtingos išraiškos ir plastikos atlikėjai: aristokratiškoji balerina Beata Molytė, teatro šamanu vadinamas Benas Šarka, aktorius mimas Aleksas Mažonas ir šiuolaikinio šokio šokėjas Marius Pinigis. Choreografei Agnijai Šeiko pavyko meistriškai sustyguoti šių asmenybių bendradarbiavimą scenoje suteikiant jiems pakankamai saviraiškos laisvės. Taip scenoje kuriama netikėta skirtingų atlikėjų šokio ir muzikos atlikėjų harmonija. Spalio 13 d. 19 val. Leipalingio dvaro festivalis kviečia į neįprastą šokio ir muzikos spektaklį „METŲ LAIKAI“, kuris rodomas pirmą ir vienintelį kartą Leipalingyje.

Perskyrimas

Prancūzų muzikos koncertas „Bučinys iš Prancūzijos“

Spalio 13 d. 19 val. Eglės sanatorijoje įvyks prancūzų muzikos koncertas „Bučinys iš Prancūzijos“. Iki šiol savo repertuaru stebinęs ansamblis „Lietuva“ meno gurmanams paruošė ypatingą staigmeną – G. Bizet, C. Debussy, M. Ravelio ir kitų prancūzų virtuozų kūrinius, atliekamus Lietuvos nacionaliniais instrumentais. Prancūzišku garsų patyrimu kvies pasimėgauti „Lietuvos“ orkestras bei sparčiai kylantys jaunosios kartos operos solistai – sopranas Ilona Pliavgo, mecosopranas Aistė Benkauskaitė ir bosas Martynas Žukauskas. Šokio solo atliks choreografė, vyr. baletmeisterė Aušra Krasauskaitė.

Daugiau apie programą ir bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/druskininkai-bucinys-is-prancuzijos-402768/

Perskyrimas

Miško maudynės

Ruduo spalvina lapus, žadina kitokius kvapus, kviečia sulėtėti, nurimti ir pamilti rudeniškas dovanas. Miško maudynės – tai gilesnis miško patyrimas, kuriame pasitelkiami visi penki žmogaus pojūčiai ir dėmesingumo, sąmoningo buvimo čia ir dabar praktikos. Tai tarsi meditacija, kurioje visomis savo juslėmis maudysimės miško atmosferoje.

Atlikdami tam tikrus pratimus-kvietimus, stiprinsite ryšį su mišku, gamta, atsijungsite nuo minčių srauto, suaktyvinsite kūno pojūčius ir giliai atsipalaiduosite. Japonų mokslininkai įrodė, kad miško maudynės mažina stresą ir nerimą, gerina miego kokybę, stiprina imuninę sistemą, normalizuoja kraujo spaudimą. Po miško maudynių pajusite lengvumą, malonumą ir džiaugsmą.

KADA: 2023 10 14 d., 10.00 val. Trukmė 2-2,5 val.

KUR: Druskininkai. Susitikimo vieta el. paštu bus pateikta užsiregistravusiems.

REGISTRACIJA: forms.gle/pJDuwh4bQeMH8q3W9, tel. +37068577366, el.p. letas.miskas@gmail.com arba FB žinute Lėtam miškui.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Perskyrimas

Ekskursija „Iš Druskininkų į Cimakavą”

Apie ką gi ta ekskursija „Iš Druskininkų į Cimakavą”? Vietiniam gyventojui, išgirdus žodį Cimakavas, iškyla jau išnykusio kaimo pavadinimas. Jo vietoje stovi atminimo kryžius. Pas šio kryžiaus autorių unikalaus braižo Druskininkų krašto skulptorių Gintautą Akstiną važiuosite į svečius antroje ekskursijos dalyje. Studijoje-galerijoje DZUB DZUB susipažinsite su tautodailininko kūryba, kuri jau du kartus apdovanota “Aukso vainiku”, dirbtuvėse prisiliesite prie darbo įrankių ir įkvėpsite apdirbamo medžio kvapo, vaišinsitės šeimininkės Živilės kepta duona, žolynų arbata. Ekskursija neįprasta. Iš 2 dalių. Ir eisite, ir važiuosite.

10.14 d. 16 val. prie Druskininkų savivaldybės laiptų (Vilniaus al.18)  Jus pasitiks gidė Plepi Ponia Druskininkuose. Ekskursija pėsčiomis ne tik apie tai, kas jau buvo kurorto praeityje, bet ir apie tai, kas išliko, apie tai, ką dar turime šiandien ir ką dar galime paliesti.  Apie kūrybingus žmones, jų vertybes ir norą dalintis. Organizatorių transportu  būsite nuvežti į Ratnyčią, Cimakovo gatvę. Pasibaigus viešnagei, būsite parvežti į kurorto centrą. Yra galimybė prisijungti savo transportu.

Trukmė iki 2,5 val. Kaina – 15 Eur/asm.

Registracija iki 10.14 d. 13 val.:

8 652 33993 Živilė;   8 655 58180  Birutė;

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai