fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (spalio 7 – 9 d.)

2022.10.28

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte spalio 7 – 9 dienomis.

Perskyrimas

Spektaklis jaunimui „Smėlio dėžėje“

Druskininkų jaunimo užimtumo centras kviečia į spektaklį jaunimui „Smėlio dėžėje“, kurio premjera įvyko rugsėjo 10 dieną, „Lietuvos atgajos“ festivalyje. Spektaklis gimė su jaunimo grupe dirbant dokumentinio teatro principais, tyrinėjant asmeninio pokyčio ir refleksijos temas. Įėjimas NEMOKAMAS. Atvykite!

Perskyrimas

Parodų pristatymai „Menų kalvėje“

Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“ kviečia į parodų pristatymą, kuris vyks spalio 7 d. 17:00 val.. Appias Albina grafikos paroda „LAIKAS“ – tai grafikos darbų serija, vaizduojanti suskaidytus zoomorfinius objektus, reflektuojanti „sustabdytą laiką“ mūsų dienomis. Pasaulinės pandemijos sustabdytas laikas. Nieko neliko stabilaus, keičiasi visuomenės, individualumo ir tikrovės samprata – pasaulis iš visų jėgų stengiasi nesugriūti.  Taip pat Annos Voloshko skulptūrų paroda „PARALELINIAI PASAULIAI“ –  tai bandymas per savo matymo prizmę atkurti įvairių epochų ir kultūrų estetiką, filosofiją, žmogaus vidinį pasaulį ir jį supančią Visatą. Apsilankykite ir pasigrožėkite!

Perskyrimas

Pasivaikščiojimas gryname ore

Miško muziejus „Girios aidas“ kviečia pasivaikščioti po rudenišką parką ir iš arti pažinti Dzūkijos gamtą. Miško pasivaikščiojimo take aplink muziejų eksponuojamos kai kurios retos Lietuvos medžių rūšys ir didesnės medinės skulptūros, stogastulpiai, suoliukai ir kiti dekoratyvūs medžio drožiniai. Mažiesiems lankytojams įrengta žaidimų aikštelė. Nors pats muziejus veiks nuo kovo 1 d., tačiau įspūdžių parke užteks ir dideliems, ir mažiems. Apsilankymas NEMOKAMAS! Užsukite ir įsitikinsite!

Perskyrimas

Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas”

Ruduo puikus metas stiprinti sveikatą!  Druskininkų gydykla pristato unikalią sveikatingumo programą, kurioje žingsnis po žingsnio susipažinsite su geriausiomis Druskininkų kurorto gydomosiomis tradicijomis. Į sveikatingumo kompleksą įtraukta daugiau kaip 150 metų patirtį, kurorto pasididžiavimą – mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą – mankštas, pirtis, gydomuosius dušus ir gydyklos darbuotojų šiltus prisilietimus. Atsipalaiduokite ir leiskite Jumis pasirūpinti!

Perskyrimas

Baseinų ir pirčių malonumai

Pasiilgusiems vasaros šilumos ir vandens pramogų kviečiame į vandens parką, kur visada tropinis karštas ir nesibaigiančios pramogos. Vien „Druskininkų vandens parko“ baseinuose sutelpa 2 500 000 litrų vandens, o kur dar sanatorijų ir viešbučių baseinai, kriokliai, sūkurinės vonios? Garo mylėtojams kurortas paruošė virš 60 pirčių bei saunų, kurios vienu metu gali priimti apie 2 100 asmenų. Druskininkuose rasite ir ilgiausią Lietuvoje nusileidimo kalnelį – tai „Druskininkų vandens parko“ 212 metrų ilgio „Bermudai“. Visas kurorto pirtis, baseinus ir nusileidimo kalnelius rasite čia.

Perskyrimas

VISI RENGINIAI.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai