fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos ilgajam savaitgaliui Druskininkuose

2023.02.15

Druskininkai kviečia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėti kartu ir ilgąjį savaitgalį praleisti kurorte.  Jūsų dėmesiui – TOP 5 veiklos, kaip galėsite paminėti šią progą Druskininkuose.

Perskyrimas

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Druskininkai kviečia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęsti kartu. Jūsų lauks šventinis Veronikos Povilionienės koncertas kartu su folkloro ansambliu „Blezdinga“ ir kapela Ratilai, tradicinis motorizuotas patriotų žygis automobiliais, akcija „Šventiniai linkėjimai Lietuvai“, pilietinė iniciatyva „Uždek žvakutę ant savanorio kapo”, šiaurietiško ėjimo žygis į partizanų stovyklavietę Žaliamiškyje ir dar daug kitų minėjimų.  Šventinių renginių programa Druskininkų krašte. Švęskime LAISVĘ kartu ir su džiaugsmu širdyse!

Perskyrimas

Švęskite Vasario 16-ąją Muziejuje

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečiame puoštis trispalvėmis spalvomis ir švęsti Vasario 16-ąją Muziejuje! Nuo 12:00 iki 16:00 val. kviečiame lankytis Muziejuje ir Galerijoje nemokamai ir leistis po ekspozicijų erdves, pasinerti į Druskininkų istorijos gelmes. 13:00 val. kviečiame į dirbtuvėles „Pasidaryk Druskininkų knygelę“, kurią pasigaminę ir vartydami galėsite nusikelti į Druskininkų praeitį. Tai bus Jūsų 100% rankų darbo gaminys: išmatuotas, sukarpytas bei sukomponuotas. Dienoms ilgėjant, o šešėliams nusitęsiant, Galerijoje kviečiame jų žaismu stebėtis personalinėje Rolano Stankūno parodoje „Šešėlių žaismas“ bei išbandyti 15:00 val. šešėlių teatrą „Kokius padavimus apie Druskininkus kužda šešėliai?“. Renginio PROGRAMA ir registracija.

Perskyrimas

Užgavėnių dūzgės Druskininkuose’2023

Šį šeštadienį (vasario 18 d.) kviečiame visus kartu išvaryti žiemą, siautulingai švenčiant ir pramogaujant Druskininkų Užgavėnių dūzgėse! Vilniaus alėjoje nuo 12 val. šurmuliuos kermošius, o pramogų aikštėje jūsų lauks persirengėlių žygis su kliūtimis, „Moremonų gaudynės 2023“, restoranas „Ant gatvės“, užgavėnių kaukių dirbtuvės, etno žaidimai ir kitos linksmos zabovos visai šeimai, dūzgių dūzgės su grupe „DAR“, didysis istorinis įvykis: Pono Lašiniausko ir Pono Kanapinskio kompromisas, ugninis Morės krachas ir dar daug linksmybių! Užgavėnių dūzgių PROGRAMA.

Perskyrimas

Evaldas Jasaitis STAND-UP | TOBULAS TĖVA

Humoristas Evaldas Jasaitis apie save: “Geriausias iš visų komikų, apie kuriuos dar negirdėjot”. Ši kartą Evaldas paruošė humoristinį pasirodymą, kuriame jis bus: Tėvas, kurio pasiilgot arba neturėjot. Tėvas, kuris neišklauso arba išklauso, bet nesupranta. Tėvas, kuris visada pavargęs ir piktas ne tik ant mamos, bet ir ant prastai veikiančios buitinės technikos. Tėvas, su kuriuo privalot taisyt mašiną, keltis anksti ryte ir dirbti lauke. Tėvas, kuris neleidžia pirkti baltos spalvos kedų, nes nepraktiški. Tėvas, kurio beveik nepažįstat, bet pasiilgstat – TOBULAS TĖVAS. Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Užgavėnių šventė „Gerai užsigavėsi – bėdų neturėsi“

Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ kviečia mažuosius svečius vasario 19 d., 12:00 val. į užgavėnių šventę „Gerai užsigavėsi – bėdų neturėsi“! Ateik su spalvinga čigonės, ožiuko, ubago, raganos, daktaro, velniuko ar giltinės kauke ir parsinešk namo išradingiausios/linksmiausios kaukės apdovanojimą! PROGRAMA.

Perskyrimas

DAUGIAU LAISVALAIKIO IDĖJŲ KURORTE.

VISI RENGINIAI KURORTE.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai