fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos šeimos savaitgaliui Druskininkuose

2022.05.11

Gegužės 15-ąją, sekmadienį, švęsime Tarptautinę šeimos dieną, ta proga kviečiame kartu su šeima atvykti į Druskininkų kurortą! Jūsų dėmesiui rekomenduojame – TOP 5  veiklas, kurias galėsite išbandyti kurorte kartu su šeima!

ŠEIMADIENIO DRUSKININKUOSE PROGRAMA.

Pramogos ir šventė šeimai

burbulų šou Druskininkuose

Laikas: gegužės 14d., 11:00 – 20:00 val.
Vieta: Gydyklų parkas
Gydyklų parke mažųjų lankytojų lauks „Kakės Makės“ pramogų arena vaikams. Pamėgti knygelių personažai nepaliks abejingų tiek mažylių, tiek jau ūgtelėjusių vaikų. Tradiciniai lietuvių žaidimai kvies šeimas linksmai praleisti laiką drauge, muilo burbulų ir eksperimentų šou nustebins ir pradžiugins ne tik mažus, bet ir didelius šventės dalyvius. Linksminkitės ir pramogaukite drauge su visa šeima!

Perskyrimas

Šeimos bėgimas aplink Druskonio ežerą

šeimos bėgimas

Laikas: gegužės 14d., 11:00 val.
Vieta: Druskonio ežeras
Mėgstate aktyviai leisti laiką? Pasiimk šeimos narius ir ateik puikiai praleisti laiką kartu!
Registruokitės šeimos bėgimui aplink Druskonio ežerą tel.nr. +370 612 97211
Organizatorius: Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Druskininkų sporto centras

Perskyrimas

Šeimų orientacinės

šeimų orientacinės varžybos

Laikas: gegužės 14d., 11:00 – 16:00 val.
Vieta: Druskininkai (tikslią vietą sužinosite artėjant žaidimui).
Leiskitės į smagią kelionę po žydinčius Druskininkus! Nuotykių kupiname orientaciniame žaidime lauks nepamirštami nuotykiai. Šeimos dieną išjudinkite galvas ant pečių, dalyvaudami orientaciniame žaidime šeimoms Druskininkuose! Registracija ir daugiau informacijos čia.
Organizatorius „Galva ant pečių“

Perskyrimas

Pažintinės ekskursijos

ekskursijos Druskininkuose

Ar žinote, kad kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų? Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą. Prisilieskite prie kurorto paslapčių su gidais ekskursijų metu, kurių šį savaitgalį organizuojamos net trys:
Laikas: gegužės 14d., 11:00 val.
Naujiena! Ekskursija „ Iš Druskininkų į Cimakavą“. Registracija ir daugiau informacijos mob. 8 655 58180 (Birutė); 8 652 33993( Živilė). Ekskursija mokama.
Laikas: gegužės 14d., 15:00 val.
Ekskursija dviračiu „Meilės miestas Druskininkai: nuo legendų iki kurortinių romanų”. Turėti savo dviratį. Trukmė 2 val. Registracija mob. 8 686 36 639. Ekskursija mokama.
Laikas: gegužės 14d., 16:00 val.
Ekskursija „Ratnyčia – … ratavokit, ratas – čia!..” Trukmė 2,5 val. Registracija mob. 8 652 33993. Ekskursija mokama.
Daugiau pažintinių pramogų rasite čia.

Perskyrimas

Pasiplaukiojimas Nemunu

pasiplaukiojimas Nemunu Druskininkuose

Pabodo tradicinis kelionėms skirtas transportas: automobilis, autobusas, dviratis? Siūlome išeitį! Gaivinantis pasiplaukiojimas katamaranu su šeima Nemunu – tai smagus nuotykis ir galimybė pasinerti į Druskininkų istoriją bei apžiūrėti žinomiausius kurorto objektus. Plaukdami garlaiviu „Druskininkai“ galėsite stebėti Nemuno vingius, pajusti Lietuvos gamtos grožį bei aplankyti Liškiavoje esantį baroko stiliaus sakralinės architektūros ansamblį.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai