fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos šeimos savaitgaliui Druskininkuose

2023.05.10

Gegužės 15-ąją, pirmadienį, švęsime Tarptautinę šeimos dieną, ta proga kviečiame kartu su šeima atvykti į Druskininkų kurortą! Jūsų dėmesiui rekomenduojame – TOP 5  veiklas, kurias galėsite išbandyti kurorte kartu su šeima!

Perskyrimas

Šeimadienis Druskininkuose

Savaitgalio poilsiui šeimos mielai renkasi Druskininkus, nes čia visuomet laukia daugybė pramogų visiems: populiariausios Lietuvoje šeimų orientacinės žada daug naujų netikėtumų ir potyrių, azartiškas bėgimas su šeima aplink Druskonio ežerą, interaktyvus nuotykių žaidimas „Uždraustasis miškas”, įvairios smagios edukacijos ir dideliems, ir mažiems, restoranai ir kavinės rengia ypatingus šeimų savaitgalio pietų meniu, mėgstančių vaikščioti pėsčiomis ar propaguojančių ekologišką transportą laukia įspūdingi maršrutai po gražiausias kurorto vietas. ŠEIMADIENIO DRUSKININKUOSE PROGRAMA.

Perskyrimas

Muziejų naktis

Druskininkų miesto muziejus gegužės 13 d. kviečia į nemokamą naktinėjimą! Jūsų lauks eksponatai žvakių šviesoje, šešėlių apgaubtos erdvės su šiurpuliukais, žinios apie Druskininkų sveikatingumą nenumaldomai artėjant rytui! Peizažai ir skulptūros – viskas Muziejuje ir Galerijoje. Registracija į edukacinius užsiėmimus jau prasidėjo, paskubėk ir tu! Tel.: 831351024, 831358007, el. p. muziejus@druskininkai.lt, edukacija@druskininkumuziejus.lt. Daugiau informacijos rasite čia.

Perskyrimas

Stalo žaidimų festivalis „PineCon 2023“

Draugiškumu ir ypatinga atmosfera pasižymintis stalo žaidimų festivalis „PineCon 2023“ jau 7-ą kartą išsiridena Druskininkuose, gegužės 13-14 d., Druskininkų jaunimo užimtumo centre (JUC), Veisiejų g. 17. Dvi dienos su stalo žaidimais: PineCon apdovanojimai, BRAIN GAMES nacionaliniai stalo žaidimų čempionatai, „AZUL“ turnyras, RIKIO žaidimai ir turnyrai, TERRA PUBLICA žaidimai, naujausi lietuviški stalo žaidimai ir jų prototipai, diskusijos, protmūšis, DnD House vaidmenų ir „Žaidimo meistrų“ LARPG žaidimai, žaidimų naktis ir dar daug žaismo. Daugiau informacijos rasite čia. Pasiruoškite įdomiai ir azartiškai praleisti laiką!

Perskyrimas

Golfo žaidimas

Vilkės golfo klubas kartu su Lietuvos golfo federacija kviečia visus sporto entuziastus ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones iš arčiau susipažinti ir išbandyti golfo sportą. Tokią galimybę Jums pasiūlysime gegužės 14 d. vyksiančioje Atvirų durų dienoje. Jos metu Jūs susipažinsite su golfo teorija, taisyklėmis bei ypatybėmis ir praktiškai išbandysite savo jėgas žaisdami. Atrasti golfo teikiamą džiaugsmą Jums padės profesionaliausi Vilkės golfo klubo instruktoriai. Išankstinė registracija būtina, dėl registracijos kreipkitės tel. nr.: +370 611 45333

Perskyrimas

Pasiplaukiojimas Nemunu

pasiplaukiojimas Nemunu Druskininkuose

Pabodo tradicinis kelionėms skirtas transportas: automobilis, autobusas, dviratis? Siūlome išeitį! Gaivinantis pasiplaukiojimas katamaranu su šeima Nemunu – tai smagus nuotykis ir galimybė pasinerti į Druskininkų istoriją bei apžiūrėti žinomiausius kurorto objektus. Plaukdami garlaiviu „Druskininkai“ galėsite stebėti Nemuno vingius, pajusti Lietuvos gamtos grožį bei aplankyti Liškiavoje esantį baroko stiliaus sakralinės architektūros ansamblį.

 

Perskyrimas

DAUGIAU LAISVALAIKIO IDĖJŲ KURORTE.

VISI RENGINIAI KURORTE.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai