fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos tėvo dienos savaitgaliui Druskininkuose

2023.05.31

Druskininkai kviečia Tėvo dienos proga pasveikinti tėčius ir senelius bei praleisti laiką drauge.  Jūsų dėmesiui – TOP 5 veiklos, kurias galėsite nuveikti šia proga kartu su savo tėčiais kurorte.

Pasimatymas su tėčiu

Pirmąjį birželio savaitgalį pakviesk TĖTĮ į pasimatymą Druskininkuose! Jūsų lauks gatvės teatro spektaklis „Cirko spalvos“, iššūkis tėčiui su kalviu Juozu pažintinėje kalvystės amato programoje „Tėčio dirbtuvėje“ kalvystės studijoje „Malūno kalvė“. Nuotykių mėgėjai kviečiami į „UNO“ nuotykių parką smagiai praleisti laiką. Vandens pramogų mėgėjai galės mėgautis specialia nuolaida Druskininkų vandens parke. Ir tai yra tik dalis visų pramogų. Visa programa čia.

Perskyrimas

Sekmadienio ekskursija

Kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų. Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą. Apsilankykite ekskursijoje, pasivaikščiokite po Druskininkus ir atraskite kurortą naujai.

Kada? kiekvieną sekmadienį, 15.00 val.
Kur? prie Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios įėjimo
Trukmė: apie 1.30 val.
Kaina: 5Eur/asm.

Perskyrimas

Sporto renginiai kurorte

Lietuvos sporto centre (LSC) birželio 2-8 dienomis Druskininkuose vyks Europos U17/U19 šiuolaikinės penkiakovės čempionatai! Laukiami visi! Pradedame trumpas pažintis su Lietuvos rinktinių nariais! Šįkart po padidinamuoju stiklu: Faustė Lukminaitė, Džiugas Klevas, Emilija Ulinauskaitė, Nojus Chmieliauskas ir Anastasija Chafizova! Daugiau informacijos čia. Visi sporto aistruoliai kviečiami stebėti penkiakovės čempionatą!

Perskyrimas

Į Druskininkus atvyksta Lvovo (Ukraina) cirko teatras VUALA. Linksmas, spalvingas, nuotaikingas cirko artistų pasirodymas – puiki proga smagiai pabūti su TĖČIU! Renginys vyks birželio 4 d., 12 val. Druskonio ežero amfiteatre. Nepraleiskite smagaus renginio!

Perskyrimas

Poilsis ir kaskadinių maudyklių bei pirčių kompleksas sveikatingumo parke

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas Druskininkuose sužavės Jus savo grožiu ir atkurtomis unikaliomis senosiomis procedūromis, kurios pasitelkia orą, vandenį ir saulę. Tai gamtos oazės kampelis, kur galima ramiai pavėsinėje paskaityti knygą, pasigrožėti gėlynais, atsipalaiduoti pirtyje, atsigaivinti kaskadinėse maudyklėse, sušilti pirtyje ir pasimėgauti saulės voniomis, geriant žolelių arbatą aerojonoterapijos paviljone, pasportuoti ant lauko treniruoklių ar tiesiog pasivaikščioti parko takais. Jauniesiems lankytojams neteks nuobodžiauti, nes parke įrengta žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą. Kasakadinės maudyklės ir pirtys.

LAISVALAIKIO IDĖJOS SU ŠEIMA.

VISI KURORTO RENGINIAI KURORTE.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai