fbpx
A A
A A

TOP5 veiklos Užgavėnių savaitgaliui Druskininkuose

2022.02.23

Paskutinį žiemos savaitgalį Druskininkai kviečia į spalvingas ir siautulingas Užgavėnių dūzgės! Jūsų dėmesiui – TOP 5 dalykai, kuriuos galėsite nuveikti Užgavėnių savaitgalį Druskininkuose.

Užgavėnių dūzgės

Užgavėnių persirengėliai Druskininkuose

Paskutinį žiemos šeštadienį kviečiame visus kartu išvaryti žiemą, siautulingai švenčiant ir pramogaujant Druskininkų Užgavėnių dūzgėse! Vilniaus alėjoje nuo 12 val. šurmuliuos Užsigavėjimo kermošius, o pramogų aikštėje veiks restoranas „Pasaulio skarvada“: valgytuvės-žvalgytuvės. Junkitės prie žiemos išvarymo maršo po Druskininkus, šokite ir linksminkitės žiemašokiuose ir dūzgių dūzgėse su muzikos grupe „Bernuželiai“! Užgavėnių dūzgių programa.

RENGINYS ATŠAUKTAS.

Perskyrimas

Pramoginės orientacinės „Moremonų gaudynės 2022″

Meromomų orientacinės varžybos

Kviečiame į vieninteles Lietuvoje pramogines orientacines moremonų arba žiemos demoniūkščių gaudynes, kurios vyks Druskininkų kurorte jau šeštą kartą. Tereikia suburti komandą, pasipuošti Užgavėnių kaukėmis ir turėti mobilųjį telefoną su mobiliaisias duomenimis. Prieš startą komandos į mobilųjį telefoną gaus užduotį surasti ir sunaikinti žiemos pranašus moremonus. Ar pasiruošę sugaudyti žiemos demoniūkščius ir pakviesti pavasarį? Registruokite komandą čia.

Perskyrimas

Paragaukite bulvinių blynų

Bulviniai blynai Etno dvare Druskininkuose

Kokios gi Užgavėnės be blynų? Restoranas „Etno Dvaras“ įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre, vaizdingoje Druskonio ežero pakrantėje kviečia paskanauti visų mėgiamais bulviniais blynais. Pasimėgauti kulinarijos paveldo sertifikuotais lietuviškos virtuvės patiekalais, paragauti autentiškų valgių, būdingų didžiausiems Lietuvos etnografiniams regionams, paragaukite ir įvertinkite „Druskininkų dvaro“ alų.
Perskyrimas

Paragaukite čirvinių blynų

Čirviniai blynai Druskininkuose

Smaližius kviečiame paskanauti čirvinių blynų restorane „Toli Toli”.  Čia valgiaraštis – itin spalvingas, įkvėptas Artimųjų Rytų ir jų virtuvės – falafeliai, humusas, keptų baklažanų kremas, užkandėlės su vengriškais lašinukais ir t.t. Restorano meniu tiks ne tik egzotinių, bet ir standartinių patiekalų ir skonių mėgėjams. Užsukite ir liksite maloniai nustebinti gera maisto kokybe ir išskirtinai šilta bei jaukia atmosfera!

Perskyrimas

Paragaukite lietinių blynelių

Lietiniai blyneliai Druskininkuose

O gal norite paragauti lietinių blynelių su vištiena ir dzūkiškų baravykų padažu? Gausus lietinių blynelių pasirinkimas restorane „Sicilia“, kuris įsikūręs miesto centre, ant Ratnyčėlės upelio kranto, vaizdingos gamtos apsuptyje. Čia galėsite skanauti Jūsų pamėgtus valgius, pagardus, salotas, makaronus bei čia pat iškeptą duonelę ir saldumynus. Mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais, maloniu aptarnavimu bei šilta atmosfera!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai