fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos Velykų savaitgaliui Druskininkuose

2022.04.13

Druskininkai kviečia atvykti ir švęsti gražiausią ir margiausią pavasario šventę – Šv. Velykas! Jūsų lauks ne tik spalvinga, bet ir melodinga šventė, kuri įtrauks į džiaugsmingą šventinį šurmulį ir didelius, ir mažus. Rekomenduojame – 5 idėjas, kurias galėsite nuveikti Velykų savaitgalį Druskininkų kurorte!

ŽYDINČIŲ VELYKŲ PROGRAMA: bit.ly/Žydinčios_Velykos

Spalvinga Velykų galerija

margučiai Druskininkuose

Laikas: Balandžio 15 – 18 d.
Vieta: Gydyklų parkas prie muzikinio fontano.

Parko promenadoje laukia įspūdingiausias reginys: septyni milžiniško dydžio margučiai, menininkų nuspalvinti magiškais simboliais, sujungs tradiciją ir šiuolaikinį meną. Ateisi dieną ar užklysi naktį – slaptingai švytinčių margučių galerija skleis savo paslaptis, suteiks  ypatingų  galių ir pažadins virsmą gamtoje ir mūsų sielose.

Netoliese įsikurs Velykinių dekoracijų parkas. Vaikštinėdami po besiskleidžiančias parko erdves, atrasite smagias, spalvingas, žaismingas bendruomenių sukurtas dekoracijas – spalvotų margučių puokštę, Velykų bobutę, šelmį zuikutį ir kitus pavasario personažus. Beliks išlaisvinti savo fantaziją ir kartu su šeima kurti smagias pavasario istorijas.

Perskyrimas

Skambančios kurorto erdvės

koncertai Druskininkuose

Laikas: Balandžio 15 – 18 d.
Vieta: Druskininkų miesto erdvės

Vaikščiojančius ir pramogaujančius kurorte muzikos garsai užklups pačiose netikėčiausiose erdvėse, šildys jaukiomis melodijomis ir kurs šventinę nuotaiką.

Perskyrimas

Šeimų orientacinės „Išjudink Velykas“

Laikas: Balandžio 17 d., 10 – 17 val.
Vieta: Druskininkų miesto erdvės

Pasiilgai aktyvaus judėjimo? Tuomet išsilukštenk iš lovos ir išridenk savo šeimą į Velykų miestą! Registracija ir daugiau informacijos: bit.ly/velyku-orientacines
Organizatorius „Galva ant pečių“

Perskyrimas

Mimų teatro pasirodymai

Velykų mimai

Laikas: Balandžio 17, 18 d. 15 val.
Vieta: Gydyklų parkas prie muzikinio fontano.
Smagūs ir spalvoti, ryškūs, nuotaikingi ir dar truputi išdykę linksmuoliai dovanos gražias akimirkas, puikią nuotaiką, krės pokštus ir kvies džiaugtis pavasariu. O nusifotografuoti su šiais linksmais žmogeliukais tiesiog būtina!

Perskyrimas

Velykinės auto-orientacinės

išjudink velykas

Velykų savaitgalį kviečiame pradėti azartiškai ir sudalyvauti auto-orientacinėse varžybose! Jūsų lauks užduotys, iššūkiai, konkurencija ir adrenalinas! Viskas labai paprasta, tereikia turėti automobilį, suburti komandą, užsiregistruoti, varžytis ir laimėti. Kai prasidės varžybos, per tris valandas turėsite surinkti-išspręsti kuo daugiau organizatorių sugalvotų užduočių. Užduotys paruoštos tokios, jog žaidime galėtų dalyvauti naujokai, bet būtų įdomu ir patyrusiems. Įveikti užduotis pilnai užteks automobilyje esančių žmonių. Pažadame, jog šį laiką praleisite įsimintinai ir smagiai! Bilietus įsigyti ir komandą užregistruoti galite čia.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai