fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos žydinčių narcizų savaitgaliui Druskininkuose

2022.04.21

Velykų ir Narcizų žydėjimo savaitgaliai susijungs į vienas Žydinčias Druskininkų Velykas. Tai pati geriausia proga trumpoms atostogoms, kurių metu galėsite ne tik išvysti unikalius reginius, patirti visą Žydinčių Velykų šventės pavasarinę transformaciją, bet ir džiaugtis kitais kurorto malonumais.

ŽYDINČIŲ VELYKŲ PROGRAMA: bit.ly/Žydinčios_Velykos

Narcizų jūros žydėjimas

narcizų žydėjimo fiesta

Laikas: Balandžio 22 – 23 d.
Vieta: Vijūnėlės parkas.

Pasivaikščiokite nuostabaus Vijūnėlės parke ir pasigrožėkite šimtatūkstantine narcizų jūra. Sutemus kurorto svečius ir gyventojus pasitiks fantastiški naktinio narcizų lauko žvaigždynai. Du vakarus (balandžio 22 ir 23 d.) narcizus nušvies meninės šviesų instaliacijos, paversiančios narcizų lauką vaizdiniu, kurį privalo pamatyti ir patirti kiekvienas. Įspūdis bus toks, tarsi žvaigždėtas dangus nusileido ant žemės, o kosminės kelionės jausmą sustiprins ambientinės muzikos garsai.

Perskyrimas

„el Fuego“ koncertas

el fuego koncertas

Laikas: Balandžio 22d., 18 val.
Vieta: Pramogų aikštė (Vilniaus al. 24)

Analogo Lietuvoje neturinti, daugiau nei 12 metų aktyviai koncertuojanti trijų klasikinių vyriškų balsų grupė „el Fuego“ kviečia į koncertą. Vakaro metu, skambės gražiausios ir klausytojų mėgstamiausios grupės dainos. Atlikėjai Edgaras: Davidovičius, Paulius Bagdanavičius, Rokas Spalinskas. Pasiruoškite širdį virpinančioms muzikos melodijoms!

Perskyrimas

Smagių pramogų karuselė

žydinčios velykos

Laikas: Balandžio 23 d.
Vieta: Vijūnėlės parkas

Vijūnėlės parke mėgausitės ne tik pusės milijono narcizų jūra, bet kartu lauks pramogos visai šeimai ir vaikams, muilo burbulų fiesta ir eksperimentų šou, parke sutiksite dangų siekiančius kojūkininkus bei stebėsite jų pasirodymą, galėsite nusifotografuoti kartu su gyvosiomis skulptūromis „Veidrodinius personažais“. Lauks galimybė prakalbinti Druskininkus bei susipažinti su turtinga kurorto istorija pavasario piknike ir ekskursijose.

Perskyrimas

Teatralizuota ekskursija „Mineralinis miestelis“

ekskursija

Laikas: Balandžio 23 d. 14 val.
Vieta: Druskininkų savivaldybė (Vilniaus al. 18).
Sudalyvaukite teatralizuota ekskursijoje „Mineralinis miestelis“! Tai romantiškas, puošnus pasivaikščiojimas po 19 a. Druskininkus. Ponios ir ponai palydės jus ir papasakos kaip buvo kadaise. Šios programos metu sužinosite kurorto magijos paslaptis, pasinersite į romantiškas meilės istorijas. Susipažinsite su miestelio istorija ir tos istorijos liudininkais. Ekskursijos pradžia – prie Druskininkų savivaldybės. Ekskursija nemokama! Organizatorius Druskininkų gidų grupė „Artelė“.

Perskyrimas

Margaspalvė mugė

Laikas: Balandžio 22 – 24 d. 
Vieta: Vilniaus alėja

Narcizų žydėjimo savaitgalis taip pat pasitiks miesto gyventojus ir svečius tradicine muge. Visas tris dienas Vilniaus alėjoje pirkėjų lauks amatininkų dirbinių ir kulinarijos mugė. Nepraleiskite progos paskanauti ir įsigyti rankų darbo gaminių!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai