fbpx
A A
A A

TOP5 veiklos Joninių savaitgaliui Druskininkuose

2021.06.23

Trumpiausią šių metų naktį Druskininkai kviečia į paparčio žiedo paieškas! Jūsų dėmesiui – TOP 5 dalykai, kuriuos galėsite nuveikti Joninių savaitgalį Druskininkuose.

Visa renginio programa – druskininkai.lt/jonines

Perskyrimas

Stilizuotos Joninių apeigos

Daugel metų Šv. Jono naktį visi jaunikaičiai ir jaunikaitės eidavo ieškoti paparčio žiedo. Nors ir paieškos būdavo bevaisės, tačiau nemažai kam pavykdavo atrasti meilę. Todėl trumpiausią šių metų naktį Druskininkai kviečia į paieškas. O ar rasite paparčio žiedą ar meilę, priklausys nuo ieškančiųjų pastangų. Joninių naktį nuplauk kojas Druskonio šaltam vandeny, perimk ugnies veržlią energiją, plukdyk vainiką mylimajam, surask savo stebuklingą žiedą ir praskleisk jo turtus. Džiaukis. Mylėk. Susiliek su gamta. Vasaros saulėgrąža jau čia!

Perskyrimas

Ugnies šokiai

Ypatinga ugnies šou programa paliks be žado net visko mačiusius. Programoje matysite 5 ugnies atlikėjų šokį, ugnies spjaudykles, degančius įrankius, žarijų lietų, ugnies spjaudymą ir kitus užburiančius vaizdus.

Perskyrimas

Maudynės ežeruose

Turbūt visiems tokiomis karštomis vasaros dienomis visiems norisi atsigaivinti ir įšokti į ežerą.  Druskininkuose ir aplink juos gausu paplūdimių, tad vietos užteks visiems! Dalinamės paplūdimių ir maudyklių žemėlapiu, kad karštą vasaros dieną lengviau rastumėte kur atsigaivinti. Žemėlapį rasite čia.

Perskyrimas

Vakaras lauko kine

Saulei nusileidus ir orui kiek pravėsus siūlome griūti į minkštą krėslą po šlamančiais medžiais ir atsiduoti gero filmo dideliame ekrane siužeto vingiams ir emocijoms. Šį savaitgalį laukia du lauko kino seansai: penktadienį – filmas „Diena, kai aš sugrįšiu / The Mercy“ , šeštadienį – „NERVE: drąsos žaidimas / Nerve“.

Kino seansų pradžia 21.30 val.

Vieta: Druskininkų pramogų aikštė (Vilniaus al. 24).

Seansai nemokami.

Pastaba: esant nepalankioms oro sąlygoms, seansai gali būti atšaukti.

Perskyrimas

Ekstremalaus sporto renginys „Holy Pine“

Ekstremalaus sporto renginys „Holy Pine“ jau 6 kartą Druskininkuose! Iššūkius mėgstantys jaunuoliai iš visos Lietuvos susirinks parodyti savo įgūdžių ir geriausių triukų, kuriuos atlieka paspirtukais, riedlentėmis, BMX dviračiais.

Renginio data: 2021-06-26 (šeštadienis)

Vieta: Veisiejų g. 17, Druskininkai.

Perskyrimas

Lankydamiesi Druskininkuose, laikykitės saugumo reikalavimų ir karantino metu galiojančių rekomendacijų! Sveikata svarbiausia.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras.

Visit Druskininkai