fbpx
A A
A A

TOP5 Joninių savaitgalio veiklos

2023.06.21

Nesugalvojate, ką veikti ilgąjį Joninių savaitgalį? Leiskis į paparčio žiedo paieškas po įvairius renginius vykstančius šį ilgąjį savaitgalį!

JONINĖS DRUSKININKUOSE

Laikas, kai diena ilgiausia, o naktis – trumpiausia. Švenčiame Jonines – suvešėjusios žalumos, bręstančių javų ir visų gamtos gyvybinių jėgų išsiskleidimo šventę, kupiną paslapties, apeiginių elementų, žaidimų, kai piname vainikus, kupolėmis puošiame sakralinius vartus, šokame prie laužų, dainuojame ir, žinoma, tradiciškai ieškome paparčio žiedo netradiciniame naktiniame žygyje ir, žinoma, būtinai sveikinami varduvininkai! Tad šią ypatingą metų naktį būtinai praleisk Druskininkuose, pajusk galią, kurią siunčia vanduo, oras, žemė ir ugnis, nuplauk kojas Druskonio šaltam vandeny. Džiaukis. Mylėk. Susiliek su gamta. Vasaros saulėgrąža!

Renginio data: 2022 m. birželio 23 – 25 d.
Facebook event’ą RASITE ČIA.
Joninių Druskininkuose ŠVENTĖS PROGRAMA.

Perskyrimas

FESTIVALIO ATIDARYMO KONCERTAS

Tarptautinį menų festivalį „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“, vykstantį daugiau kaip du dešimtmečius, drąsiai galima vadinti vienu stipriausių Druskininkų kultūrinių renginių. Tris mėnesius trunkantis prestižinis festivalis kasmet siūlo profesionalią ir labai turiningą programą, o svarbiausia – įprasmina ir primena žymiausio Lietuvos kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio gyvenimą ir kūrybą. Birželio 24 d., šeštadienį, kviečiame į festivalio atidarymo koncertą. Laukia turininga valanda su Lietuvos nacionalinės filharmonijos Čiurlionio kvartetu ir soliste  Asta Krikščiūnaite.

Renginio laikas: birželio 24 d., 19.30 val.
Renginio vieta: Druskininkų bažnyčia
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

PAŽINTIS SU DIDŽIAUSIU FOTOAPARATU LIETUVOJE IR BENDRA NUOTRAUKA

Kviečiame pažvelgti į kurorto kasdienybės istoriją per fotoaparato objektyvą! Kiekvienas beveik kasdien užfiksuojame bent keletą vaizdų telefonu. Tačiau prieš pusantro šimto metų fotografija nebuvo nei taip paplitusi, nei taip lengvai padaroma. Todėl norisi bent trumpam prisiliesti prie XIX-XX a. kurorte dirbusio fotografo darbo, pažinti fotografijos istorijos pradžią ir jos santykį su Druskininkais, susipažinti su senaisiais fotografavimo būdais…

Renginio laikas: birželio 23 d., 15.00 – 18.00 val.
Renginio vieta: Druskininkų miesto muziejus
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

PAPARČIO ŽIEDO PAIEŠKOS

Nusipinkite lauko gėlių vainiką ir šį ilgąjį savaitgalį pasilieskite po natūralius Druskininkų pušynus į paparčio žiedo paieškas. Jei taip nutiktų jog nerasite žiedo, tai patirsite naudą savo sveikatai, nes ieškodami pasivaikščiosite po gryną orą ir pamiklinsite savo kojas po minkštąsias samanas. Druskininkų miesto parkuose galite maloniai pasivaikščioti arba pasimėgauti saulės voniomis, bėgioti arba mankštintis, važiuoti dviračiais vasarą, dalyvauti įvairiuose renginiuose bei pažinti kurorto istoriją ir kultūrą.

Perskyrimas

SEKMADIENIO EKSKURSIJA

Kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų. Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą. Apsilankykite ekskursijoje, pasivaikščiokite po Druskininkus ir atraskite kurortą naujai.

Renginio laikas: birželio 25 d., 15.00 val.
Renginio vieta: prie Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios įėjimo
Kaina: 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai