fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (kovo 4 – 6 d.)

2022.03.02

Ką veikti šį savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte kovo 4 – 6 dienomis.

Filmas „Angelų takais“

Virtualios realybės filmas

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ kviečia virtualioje realybėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų. Filme išvysite M. K. Čiurlionio paveikslus „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Angelas“, „Žinia“, „Saulė“, tačiau šį kartą – visiškai nauja forma. Keliaukite po menininko kurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinkite su paveikslų veikėjais ir jų aplinka. Bilietus galite įsigyti čia.

Perskyrimas

Pabėgimo kambariai

TOP5 pabėgimo kambariai

 

Populiariosios kurorto pramogos jau išbandytos? Pabėgimo kambariai Druskininkuose kviečia laisvalaikį praleisti intelektualiai. Galėsite pasirinkti iš 3 skirtingų temų kambarių – „Mikalojaus Konstantino kambarys”, „Sweeney Todd. The Barber” ir „Scary SPA”. Žaidimas skirtas 2-5 asmenų grupei, kurio metu komanda uždaroma kambaryje, pilname loginių užduočių bei galvosūkių ir pasitelkdama savo protą, atidumą bei išradingumą turi iš kambario ištrūkti per tam tikrą laiką. Šis intelektualus žaidimas nereikalauja specialių įgūdžių ar žinių, tad yra tinkamas įvairaus amžiaus svečiams – jaunimui, šeimoms, darbo kolektyvams. Kurį kambarį išbandysite, o gal visus tris? Bilietus galite įsigyti čia.

Perskyrimas

Šakočių muziejus

Šakočių muziejus Druskininkuose

 

Tirpstantis burnoje šakotis, nepalieka abejingų, bet ar žinote kaip ir iš ko gaminamas šis skanėstas? Vienintelis pasaulyje šakočių muziejus kviečia apžiūrėti senovinius ir šiuolaikiškus šakočio kepimo įrankius ir kitus eksponatus, kurie susiję su šio deserto gamyba. O tik įžengę į muziejų išvysite analogų neturintį Gineso rekordininką – net 3,72 metrų aukščio ir 86 kg svorio šakotį. Užsukite ne tik pamatyti, bet ir paskanauti šakočio!

Perskyrimas

Pažintinis nardymas su įranga

Pažintinis nardymas Druskininkuose

Galvojate, kad nardymas ne jums? Išbandykite ir patys nustebsite, kaip tai paprasta. Pažintinis nardymas su profesionalia įranga – tai būdas atrasti povandeninį pasaulį ir nugalėti baimes, sustiprinti pasitikėjimo jausmą savimi, o gal nustebinti mylimą žmogų ir išsivaduoti iš kasdienines rutinos! Mėgaukitės povandeniniais įspūdžiais vandens parko didžiajame baseine, Druskininkuose!

Perskyrimas

Tapybos ant šilko paroda „Šilkodemija“

Tapybos paroda Druskininkuose

Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“ kviečia į teisininkės Liudvikos Meškauskaitės tapybos ant šilko kūrybinę parodą „Šilkodemija“, kurios metu išvysite didžiulius paveikslus ant šilko bei nemažai įvairaus dydžio šilko skarelių išmargintų įvairiais raštais. Taip pat eksponuojami ir piešiniai ant šilko, iš kurių sukurti drabužiai, bei piešiniai, kurie yra atspausti ant drobių. Video formate pristatomi ankstesnių kolekcijų videofilmai: „Šilko pieva“ (2016) ir „Šilko kodas“ (2018). Užsukite ir pasimėgaukite tapybos darbais ant šilko!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai