fbpx
A A
A A

TOP 5 priežastys rezervuoti KurortIN 2020 savaitgalį

2020.06.11

Šį kartą #TOP5Druskininkai kitoks – jis dedikuotas artėjančiam miesto gimtadieniui ir miestui-festivaliui „KURORT IN 2020“. Pateiksime TOP5 priežastis, dėl kurių verta birželio 19-21 d. savaitgalį rezervuoti jau dabar.

SALDŽIOJI MIESTO GIMTADIENIO KELIONĖ

MIESTAS FESTIVALIS

ATSIVERIANTYS DRUSKININKAI

UNIKALUS KONCERTAS-IŠKYLA AERODROME

ATRASK DRUSKININKUS NAUJAI

Kitas

SALDŽIOJI MIESTO GIMTADIENIO KELIONĖ

Saldi Druskininkų dovana

Jei gimtadienis, tai reikia švęsti. O jeigu tai jau 226-asis gimtadienis? Vadinasi, švęsti reikia triukšmingai! Į tris dienas truksiančią savo gimtadienio fiestą KurortIN 2020 kviečiantys Druskininkai birželio 19–21 dienomis žada ne tik daugybę šėlsmo visame mieste, bet ir rengia gardžią staigmeną savo svečiams.
Šeštadienį, birželio 20 d., 13 val. visi smaližiai kviečiami į saldžiąją gimtadienio kelionę. Kurorto kavinės entuziastingai priėmė kvietimą ir kepa, tepa, plaka, puošia ypatingo skonio, skaniausius, saldžiausius, solidaus gimtadienio vertus tortus, kuriais vaišins visus smaližius. Jums tereikia užeiti, nusifotografuoti, parašyti sveikinimą Druskininkams ir patalpinti jį Facebook’e ar Instagram’e su grotažyme #KurortIN2020 ir pasimėgauti gimtadienio torto gabalėliu!

INTERAKTYVUS SALDAUS GIMTADIENIO ŽEMĖLAPIS – druskininkai.lt/saldus-gimtadienis

Gimtadienių tortais vaišins:

Toli Toli, Vilniaus al. 8, Druskininkai,

Regina Hotel Druskininkai,viešbučio restoranas, T. Kosciuškos g. 3, Druskininkai,

GODA Hotel & SPA, Druskininkai, Lithuania viešbučio restoranas, Veisiejų g. 27, Druskininkai,

De Lita Hotel Druskininkai viešbučio restoranas, Vytauto g. 23, Druskininkai.

Grand SPA Lietuva šeimos pramogų centras „O kas čia?“, M. K. Čiurlionio g. 51, Druskininkai,

Restoranas Bukhara Druskininkuose, K. Dineikos g. 12, Druskininkai,

DRUSKININKU KOLONADA restoranas – muzikinis klubas, V. Kudirkos g. 22, Druskininkai,

Velvetti, Vilniaus al.16, Druskininkai,

Romnesa Druskininkai, Vienkiemių g. 3, Jaskonys, Druskininkai,

Jerevan Hotel & Cafe, Vilniaus kelias 2, Neravų km, Druskininkų sav.,

Elingas Restoranas&Baras Druskininkai,Turistų g. 13, Druskininkai,

Boulangerie Prancuziska Kepykla, M.K.Čiurlionio g. 63, Druskininkai,

Karma Druskininkai, Vilniaus al. 10-6, Druskininkai,

Senasis Nemunas, I. Fonbergo g. 7, Druskininkai,

Širdelė, Maironio g. 16, Druskininkai,

UPA restoranas, Sveikatos g. 36, Druskininkai.

Kitas

MIESTAS-FESTIVALIS

KurortIN 2020

 

 

Šis savaitgalis bus ypatingas, kadangi pasibaigs ilgai trukęs karantino laikotarpis ir Druskininkai transformuosis į miestą-festivalį, švęs gimtadienį bei atsiveriantį gyvenimą. Nors didieji festivaliai šiai vasarai užvėrė savo vartus, birželio 19-21 dienomis visi Druskininkai taps miestu-festivaliu „KURORT IN 2020“.
Penkiose miesto-festivalio zonose tavęs lauks netikėtos veiklos, pramogos, gyvo garso koncertai ir kitos Druskininkų gimtadienio staigmenos. Meniškojoje ARTerijoje šurmuliuos prekeivių tautodailės ir amatų mugė, KURHAUZONOJE atsivers Druskininkų istorijos puslapiai, CHILL-DINEIKA pakvies į koncertus ir veiklas K. Dineikos sveikatingumo parko atokvėpio oazėje, ČIURLIONIS FUN erdvėje derės pramogos ir klasikos viražai, ir, be abejo, visiškai netikėtas AERO STAGE drive-in koncertas-piknikas Druskininkų aerodrome, prie kurio dar sugrįšime šiame TOP5.

Visa informacija ir šventės programa – druskininkai.lt/kurortIN

 

Kitas

ATSIVERIANTYS DRUSKININKAI

 

Karantinas eina į pabaigą, o Druskininkų sveikatinimo, poilsio ir pramogų objektai laukia jūsų – pats laikas paskubėti rezervuotis vietas, nes žmonės skuba į Druskininkus išsiilgę atokvėpio ir atsiveriančio gyvenimo akimirkų.  Grand SPA Lietuva, Upa Medical Spa, K. Dineikos sveikatingumo parko pirties ir kaskadinių maudyklių kompleksas, „Eglės“ sanatorija, „Draugystės“ sanatorija, centras „Dainava“ ir kiti sveikatinimosi bei poilsio centrai jau atsidarė ir išsiilgę bei paruošę įvairiausių staigmenų laukia klientų.
Po miesto gimtadienio savaitgalio netruks ateiti ir Joninės, o birželio 24 d. jums svetingai atvers duris ir Druskininkų vandens parkas bei Druskininkų gydyklos. Puiki perspektyva planuotis poilsį Druskininkuose?

Daugiau apie SPA ir poilsio centrus – čia. Linkime malonaus poilsio!

Kitas

UNIKALUS KONCERTAS-IŠKYLA AERODROME

Antikvariniai Kašpirovskio dantys

 

Ar kada dalyvavai drive-in koncerte? Jei jau spėjai išmėginti šį karantino metu atgimusį formatą, birželio 20 d. 19 val. KURORT IN 2020 festivalio AERO STAGE tavęs laukia kai kas geresnio! Įsitaisyk patogiai ant pievelės šalia savo „mažulės“ – gyvo garso atlikėjų ir grupių pasirodymus galėsite girdėti  tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu, o stebėti – patogiai įsitaisę ant pievelės šalia automobilio. Jums tereikia turėti patogias pagalvėles, pledukus pasitiesti ar apsisiausti, sulankstomas kėdes, iškylos krepšį, pilną gardžiausių užkandžių ir gėrimų

Kartu su tavimi iškylaus Indraya ir Tomas Sax (Čiukauskas), Evita Cololo ir grupė, Antikvariniai Kašpirovskio dantys ir „Baltic Balkan“.

BILIETAI – bit.ly/aero-stage

👍 žmogui –  tik 10 eurų, nepamiršk 🚗 automobilio ir draugų .

 

Kitas

ATRASK DRUSKININKUS NAUJAI

Druskininkai – ne vien SPA, sanatorijos ir sveikatingumo paslaugos. Tai išradingas kūrėjų miestas, turintis ką pasiūlyti kiekvienam. Karantinas baigiasi birželio 17 d.  ir tai yra puiki proga atrasti Druskininkus naujai. Iškylos dviračių takais, teatralizuotos ekskursijos, orientaciniai žaidimai, gurmaniškos kelionės po kavines ir restoranus, gražiausias Lietuvoje fontanas, unikalūs renginiai ir veiklos, turtinga istorija. Kiekvieną savaitgalį tavęs laukia #TOP5Druskininkai pasiūlymai, kuriuose išrinksime unikaliausius Druskininkų perliukus, o visą informaciją apie tavęs laukiančias naujoves sužinosi druskininkai.lt.

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

SALDŽIOJI MIESTO GIMTADIENIO KELIONĖ

MIESTAS KAIP FESTIVALIS

ATSIVERIANTYS DRUSKININKAI

UNIKALUS KONCERTAS-IŠKYLA AERODROME

ATRASK DRUSKININKUS NAUJAI

Kitas

Visit Druskininkai