fbpx
A A
A A

TOP5 rudens sveikatinimo programos Druskininkuose

2023.10.17

Ruduo Druskininkuose ne tik žavi spalvingomis lapų galybėmis, bet ir siūlo unikalią galimybę sustiprinti sveikatą ir pailsėti. Druskininkų sanatorijų ir SPA centrų sveikatinimo programos apjungia natūralius gamtos elementus ir modernias technologijas, tad kiekvienas ras sau tinkamiausią fizinės ir psichinės būklės gerinimo būdą. Kviečiame visus, ieškančius harmonijos, ramybės ir energijos, sušilti kurorto sveikatinimo programų apsuptyje.

Perskyrimas

Poilsio programa „Somnarium“

Susigrąžinkite savo lengvus ir ramius sapnus – visą spalio mėnesį 5* Miego SPA „Somnarium“ programai taikoma -15 % nuolaida atvykstant darbo dienomis. Autentiškų Druskininkų gamtos išteklių ir Amberton Green SPA viešbučio moderniausių technologijų duetas užtikrins Jūsų gilų ir kokybišką poilsį, o specialistų komanda nepriekaištingai pasirūpins net mažiausiomis miego terapijos detalėmis. Poilsio programa „Somnarium“ padės pagerinti miego kokybę, sumažinti fizinį ir emocinį nuovargį, susigrąžinti energiją ir vidinę ramybę, sustiprinti žvalumą ir darbingumą, patirti gilų atsipalaidavimą. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Sveikatinimo programa „Gydymui  – viskas įskaičiuota“

Miesto centre, pušynų apsuptyje ant vaizdingo Nemuno upės kranto įsikūrusi „Mineral SPA Draugystė“ kviečia pasimėgauti rudenėjančios gamtos spalvomis ir širdį glostančia ramybe. Savo poilsį galėsite praturtinti imunitetą stiprinančiomis ir sveikinančiomis procedūromis, kūną ir sielą atpalaiduojančiais SPA masažais! Tik spalį, apsigyvenus trims nakvynėms su sveikatinimo programa „Gydymui – viskas įskaičiuota“, dovanosime plūduriavimo terapiją kapsulėje. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Programa „Laikas pokyčiams“

Sustiprinkite imunitetą, atraskite naują judėjimo ritmą ir geriau jauskitės savame kūne su „UPA Medical Spa“ mėnesio programa „Laikas pokyčiams“. Tik spalį užsisakius šią programą, pušų ekstrakto vonelė kojoms (2 k./asmeniui per poilsio laiką) dovanų! Pasirinkę šią kurortinės reabilitacijos ir diagnostikos programą, išsitirsite sveikatos būklę, sukaupsite jėgų ir gausite žinių, kaip įveikti negalavimus ar ligą, koreguoti gyvenimo būdą, stiprinti organizmo atsparumą ir imunitetą.  Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Specialus pasiūlymas senjorams  „Eglės sanatorijoje“

Eglės sanatorijoje“ Jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, gėlo ir mineralinio vandens baseinai, jauki aplinka. Iki spalio 24 d. senjorams nuo 60 metų, atvykstant su viena iš sanatorinio gydymo programų 6 nakvynėms ar daugiau, taikoma 100 EUR nuolaida užsakymui; rezervuojant iki 6 nakvynių taikoma 50 EUR nuolaida užsakymui. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Atgauk gyvybę Druskininkų vandens parke

Rudens darganai atkeliavus į Lietuvą, Druskininkų vandens parkas kviečia į vasariškas pramogas. Kiekvieną spalio ir lapkričio antradienį visi, įsigyjantys 3 bet kokios trukmės ir tipo bilietus kasose ir pasakę slaptažodį „Atgausiu gyvybę“, mokės tik už 2.* Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Daugiau sveikatinimo idėjų kurorte.

Renginiai kurorte.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai