fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugpjūčio 27 d. – 29 d.)

2021.08.25

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

Konkūrų jojimo varžybos „Druskininkų mero taurė“

Jau šį šeštadienį į Druskininkų aerodromą (Mizarų g. 59, Druskininkai) susirinks raiteliai ir žirgai iš visos Lietuvos. Dalyviai varžysis dėl „Druskininkų klubo taurės“, „UAB „Stikloporas“ taurės“ ir „Druskininkų mero taurės“. Renginio pradžia – 11 val. Atvykite pasižiūrėti!

Perskyrimas

Stalo žaidimų festivalis „PineCon 2021“

Penktasis stalo žaidimų festivalis „PineCon 2021“ vyks rugpjūčio 28-29 d. ir šį kartą kelsis į Druskininkų TVIC kempingą, fantastišką lauko erdvę gamtos prieglobstyje. Jūsų lauks dvi dienos su stalo žaidimais, o šeštadienį vyks loterija, kurioje bus galima laimėti rėmėjų stalo žaidimus, atributiką ir kitus prizus. Festivalio programa: www.pinecon.lt. Sudalyvaukite!

Perskyrimas

Ralis „Aplink Lietuvą“ 2021

Rugpjūčio 27 dieną, penktadienį, į Druskininkus atvyks ralis „Aplink Lietuvą 2021“! 15:30 val. Gardino gatvėje išvysite sportinę ralio rungtį. Prestižiškiausio automobilių ralio ištakos siekia 1931 metus, kai liepos 24 dieną 14 automobilių ir 12 motociklų kolona pradėjo nelengvą maratoną aplink Lietuvą. Šią datą Lietuvos automobilių sporto federacija laiko oficialia automobilių sporto šalyje pradžia.

Perskyrimas

Dainuojamosios poezijos šventė

„Spinduliuojantys poeziją“ – tai savo žiūrovą jau prisijaukinusi tradicinė dainuojamosios poezijos šventė Druskininkuose. Šis renginys, skirtas gerą muziką ir tekstą vertinantiems klausytojams, vyks itin gražioje ir tokiam renginiui idealiai tinkančioje vietoje – K. Dineikos sveikatingumo parke. Šiųmetė šventė dedikuojama poetui Vytautui Mačerniui, bene jauniausiam lietuvių literatūros klasikui. Minint 100-ąsias poeto gimimo metines, Seimas 2021-uosius paskyrė jam atminti. V. Mačernio poezija išsiskiria savo egzistencine filosofija, kai gyvenama ir kuriama filosofuojant, užduodant klausimus apie žmogaus ir pasaulio būtį ir taip bandant pažinti pasaulį.

Perskyrimas

Lauko kino maratonas

Saulei nusileidus siūlome griūti į minkštą krėslą po šlamančiais medžiais ir atsiduoti gero filmo dideliame ekrane siužeto vingiams ir emocijoms. Šį savaitgalį laukia trys lauko kino seansai: penktadienį – filmas „Adelainos amžius“, šeštadienį – filmas „NON STOP“, sekmadienį – filmas „Princesė Diana“. Pradžia 21.00 val. Druskininkų pramogų aikštėje (Vilniaus al. 24), seansai nemokami. Esant nepalankioms oro sąlygoms, seansai gali būti atšaukti.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai