fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugpjūčio 4 – 7 d.)

2021.08.04

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

29-oji Dainavos krašto folkloro šventė

Pirmasis rugpjūčio savaitgalis, kai po įvairias Druskininkų erdves pasklinda ryškiais, rankomis siuvinėtais tautiniais kostiumais išsipuošę žmonės, kai gatvėse ir parkuose pasklinda subtilios ir švelniai melancholiškos mūsų močiučių senosios dainos, kai visa aikštė trypia polkutę ar sukasi valsiuko ritmu, žiūrovus įtrauks į natūralų ir žaismingą šventės vyksmą – Dainavos krašto folkloro šventė Druskininkuose rugpjūčio 5–7 dienomis šįmet vyks jau 29-ąjį kartą! Šįmet šventė skirta tradicinėms vestuvėms. Šventės metu susipažindinsite su Dzūkijos regiono senųjų vestuvių folkloru, apeigomis, papročiais, palyginsite su kitų Lietuvos etnografinių regionų tradicija. Šventėje dalyvaus vieni geriausių Lietuvoje folkloro ansambliai, amatininkai, tautodailininkai, edukatoriai, paskaitininkai. Atvykite!

Šventės programa.

Perskyrimas

VIII Tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“

„Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ – tai profesionalaus teatro meno židinys, dovanojantis galimybę turiningai praleisti laiką ir susipažinti su Lietuvos bei kitų šalių teatro kultūra. SANKRYŽA – tai ne tik šventė, tai – teatro žvaigždžių ir scenos naujokų, tarptautinius apdovanojimus pelniusių, garsių ir ką tik sukurtų spektaklių kūrėjų susitikimo vieta. Šiemet teatriniai susitikimai SANKRYŽOJE vyks nuo rugpjūčio 4 iki rugpjūčio 15 d.

Bilietus įsigyti galite čia.

Perskyrimas

Tarptautinės šunų parodos

Lietuvos kinologų draugija rugpjūčio 5-7 d. Druskininkuose organizuos tris tarptautines šunų parodas! Kurortą užpildys šunų mylėtojai su savo augintiniais. Druskininkų aerodromo teritorijoje įprastai varžosi virš dviejų šimtų įvairių veislių šunys ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Kviečiame pasigrožėti keturkojais draugais!

Perskyrimas

Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu

Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu tęsiasi! Šį šeštadienį, Rugpjūčio 6 d., 19.30 val. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje galėsite gėrėtis Čiurlionio kvarteto ir solistės Aistės Pilibavičiūtės koncertu. Programoje skambės F. Menselssohn, B. Dvariono, M. K. Čiurlionio, C. Bohm, G. Puccini, G. Solima, P. Mascagni kūriniai. Kviečiame pasiklausyti!

Perskyrimas

Parodos Druskininkuose

Druskininkų miesto muziejus kviečia nuo rugpjūčio 5 d.  aplankyti Gražinos Aleknavičiūtės-Kuprevičienės apžvalginę parodą „Odos paveikslai“. Parodos atidarymas vyks rugpjūčio 5 d., 15:00 val.. Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“ kviečia aplankyti Rasos Balčiūtės keramikos parodą „IEŠKOJIMAI – MATYMAI – RADIMAI“ bei tapybos ant šilko paveikslų parodoje „ŠILKO FIESTA“. Atvykite ir grožėkitės!

Perskyrimas

VISI RENGINIAI.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai