fbpx

Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (rugpjūčio 6 d. – 8 d.)

2021.08.04

Ką veikti savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

28-oji Dainavos krašto folkloro šventė

Pirmasis rugpjūčio savaitgalis, kai po įvairias Druskininkų erdves pasklinda ryškiais, rankomis siuvinėtais tautiniais kostiumais išsipuošę žmonės, kai gatvėse ir parkuose pasklinda subtilios ir švelniai melancholiškos mūsų močiučių senosios dainos, kai visa aikštė trypia polkutę ar sukasi valsiuko ritmu, žiūrovus įtrauks į natūralų ir žaismingą šventės vyksmą – Dainavos krašto folkloro šventė Druskininkuose rugpjūčio 6–8 dienomis šįmet vyks jau 28-ąjį kartą! Šįmet – atsinaujinusi, pasipildžiusi naujomis veiklomis, viliojančiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis ir, žinoma, atlikėjais, šventei parengusiais specialias programas – tikrą pozityvo ir dūksmo užtaisą. Atvykite!

Perskyrimas

Saulės takas

Druskininkuose įrengta daugiau kaip 60 km dviračių takų – jais keliaudami galėsite grožėtis nuostabia kurorto gamta bei aplankyti lankomiausias kurorto vietas. Saulės dviračių ir pėsčiųjų tako maršrutas veda asfaltuotu keliuku nuo K. Dineikos sveikatingumo parko, tęsiasi tarp Alkos ir Ratnyčios tvenkinių ir vingiuoja link Ratnyčios upelio. Geltonasis kilpos formos takas yra skirtas šiaurietiškam vaikščiojimui ir veda 9 km atgal į miestą gražiais Alkos tvenkinio krantais bei miško takeliais. Pasivaikščiokite!

Perskyrimas

Tarptautinės šunų parodos

Lietuvos kinologų draugija rugpjūčio 6-8 d. Druskininkuose organizuos tris tarptautines šunų parodas! Kurortą užpildys šunų mylėtojai su savo augintiniais. Druskininkų aerodromo teritorijoje įprastai varžosi virš dviejų šimtų įvairių veislių šunys ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Kviečiame pasigrožėti keturkojais draugais!

Perskyrimas

Lauko kino maratonas

Saulei nusileidus ir orui kiek pravėsus siūlome griūti į minkštą krėslą po šlamančiais medžiais ir atsiduoti gero filmo dideliame ekrane siužeto vingiams ir emocijoms. Šį savaitgalį laukia vienas lauko kino seansas: sekmadienį – filmas „Aukštalipio gyvenimas“. Pradžia 21.00 val. Druskininkų pramogų aikštėje (Vilniaus al. 24), seansas nemokamas.

Pastaba: esant nepalankioms oro sąlygoms, seansai gali būti atšaukti.

Perskyrimas

Tarptautinis kalvystės pleneras „Plieninė plaštakė“

Rugpjūčio 5-8 dienomis į Druskininkus sugrįžta tarptautinis kalvystės pleneras „Plieninė plaštakė“! Tai tęstinis projektas, siekiantis aktualizuoti, saugoti ir puoselėti nematerialųjį kultūros paveldą – kalviškąją kryždirbystę. Geležinėmis viršūnėmis Lietuvoje buvo puošiami koplytstulpiai, stogastulpiai, koplytėlės; kalvių kalti kryžiai – svarbūs koplyčių, varpinių, bažnyčių elementai. Šių metų plenero tema – skirtingų kraštų memorialinių paminklų geležinių viršūnių kūrimas, žalvario naudojimas kalviškoje kryždirbystėje.

Perskyrimas

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras.

Visit Druskininkai