fbpx
A A
A A

TOP5 idėjos savaitgaliui Druskininkuose (sausio 21 d. – 23 d.)

2022.01.19

Ką veikti šį savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte sausio 21 d. – 23 d.

Baseinų ir pirčių malonumai

Druskininkai – išties vandens pramogų pasaulis. Vien „Druskininkų vandens parko“ baseinuose sutelpa 2 500 000 litrų vandens, o kur dar sanatorijų ir viešbučių baseinai, kriokliai, sūkurinės vonios? Garo mylėtojams kurortas paruošė virš 60 pirčių bei saunų, kurios vienu metu gali priimti apie 2 100 asmenų. Druskininkuose rasite ir ilgiausią Lietuvoje nusileidimo kalnelį – tai „Druskininkų vandens parko“ 212 metrų ilgio „Bermudai“. Visas kurorto pirtis, baseinus ir nusileidimo kalnelius rasite čia.

Perskyrimas

Paroda „1“ Druskininkų miesto muziejaus galerijoje

Paroda „1“ sugrįžta į Druskininkų miesto muziejaus galeriją! Pradėjusi savo kelią 2002 metais Druskininkų miesto muziejuje, po dešimtmečio, ilgai klaidžiojusi po kitas kultūrines vietas, išlaukusi Druskininkų miesto muziejus ir Galerijos pastatų renovacijos, paroda sugrįžta į Muziejaus galeriją. Čia, kaip ir buvo pirminėje parodos koncepcijoje, savo kūrybą pristatys išskirtinai tik profesionalias dailės studijas baigę druskininkiečiai menininkai. Kodėl paroda vadinasi „1“? Parodos idėja – vienas druskininkietis dailininkas, kilęs iš jų, ar dabar gyvenantis kurorte, pristatys vieną savo naujausią kūrinį ir tokiu būdu suformuos vieną 2021 metų dailininkų darbų ekspoziciją. Druskininkuose gyvena ir kuria įdomūs, turintys ką pasakyti menininkai, apsilankykite parodoje ir įsitikinsite patys!

Perskyrimas

Žiemos pramogos „Snow Arenoje“

„Snow Arena“ Druskininkuose – tai vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Nedrįstate stotis ant slidžių ar snieglentės? Išbandykite Snow tubing pramogą arba praleiskite laiką su pačiūžomis ant „Snow Arena“ ledo. Atvykite ir pasimėgaukite žiemos pramogomis ir malonumais!

Perskyrimas

Pasivaikščiojimas po eglučių parką

Nors didžiosios metų šventės jau praėjo, ypatingai atrodo ir Druskininkus vis dar puošia kalėdinių eglučių parkas, tradiciškai įsikūręs šalia muzikinio fontano gydyklų parke. Druskininkų kurorte užsimezgusi tradicija skaičiuoja dešimtus metus ir šiemet eglučių parkas kaip niekad įspūdingas – jame galima pasiklysti tarp 65 vietinių kūrėjų, bendruomenių ir įmonių sukurtų eglučių gausos. Jos žaismingos, pilnos paslapčių ir netikėtumų – nuo pagrindinės Druskininkų arterijos Vilniaus alėjos įžengę pro pulsuojančius skaičiais „2022“ pažymėtus vartus lankytojai atsiduria tikroje pasakoje.

Perskyrimas

Anatolij Oleinik koncertas „Druskininkų Kolonadoje“

Sausio 21 dieną, penktadienį, 20:30 val. restorane – muzikiniame klube „Druskininku Kolonada“ koncertuos Druskininkietis Anatolij Oleinik, populiarumo ir pripažinimo sulaukęs po pergalės muzikiniame projekto „Kelias į žvaigždes“, dalyvavęs „Chorų karuose“, dainų autorius, instrumentalistas. Vakaro metu skambės visiems gerai žinomos lietuviškos dainos ir pasauliniai koveriai. Pasiruoškite šėlsmui! Įsigyti bilietus galite čia.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai