fbpx
A A
A A

TOP5 sveikatinimo programos moterims

2024.03.05

Druskininkai siūlo įvairias sveikatinimo programas, kurios gerina fizinę ir emocinę būklę, puoselėja grožį. Šiame straipsnyje rasite penkias geriausias sveikatinimo programas moterims, kurias rekomenduojame išbandyti Druskininkuose švenčiant Tarptautinę moters dieną.

Perskyrimas

Programa „Grožis ir sveikata“ 

Poilsis ir grožis – geriausi draugai. „UPA Medical SPA“ siūlo ypatingą grožio ir sveikatinimo programą, kurios procedūros kruopščiai parinktos tam, kad padėtų atgaivinti kūną, atstatyti veido odos elastingumą ir stangrumą, sveikos odos spindesį. Programa taip pat padės sustiprinti organizmą, jo atsparumą žalingam aplinkos poveikiui. Be to, visos procedūros – itin malonios, nes sveikata ir grožis prasideda nuo meilės ir dėmesio sau. Programa subalansuota taip, kad pajaustumėte poveikį net po trumpos viešnagės, o skyrę daugiau laiko sau, galėsite išnaudoti visus grožio ir sveikatinimo procedūrų privalumus, sukurtus taikant holistinį požiūrį į visą kūną.. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Lieknėjimo programa „Be filtrų“

„Grand SPA Lietuva“ kviečia išbandyti liekninamąją sveikatinimo programą su pažangia „Hypoxi“ kūno modeliavimo įranga. „Hypoxi“ treniruotės metu specialiai sumažinamas kūno riebalų perteklius, kuris apkrauna kūną. Saikingas pratimas skatina medžiagų apykaitą ir stiprina bei stangrina jungiamąjį audinį. Jūs netgi galite tai pajusti: po treniruotės visas jūsų kūnas reaguoja bendru geros savijautos jausmu. „Hypoxi“ – tikslingas metodas gražiai figūrai! Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Septynių dienų streso poveikio mažinimo programa

„Draugystės sanatorija“ siūlo išbandyti septynių dienų streso poveikio mažinimo programą, kurios tikslas – mažinti nervinę įtampą, grąžinti gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi, fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Gydomoji programa „Lengvumas“

„Eglės sanatorija“ pristato gydomąją programą „Lengvumas“, kurioje susipina sveikatai skirtas laikas su lengvumo prieskoniu. Ši dviejų naktų programa puikiai tiks tiems, kurie nori daugiau laiko skirti savo laisvalaikiui, o be viso to – ir sveikatai. Patirkite lengvumą ir Jūs! Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

SPA akimirka

„SPA Vilnius“  kviečia pajusti tvyrančią ramybę ir per SPA atostogas nors trumpam pamiršti visus rūpesčius bei atsipalaiduoti. Pasinerti į SPA vonios ritualą, kvepiantį lietuvišku mišku ar jūros druska, prigulti pogulio ant masažo stalo – kai kūnas taip atsipalaiduoja, laikas pralekia lyg viena akimirka. Taip, SPA akimirka tokia trumpa, bet per ją galite tiek daug patirti. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Daugiau sveikatinimo idėjų kurorte.

Renginiai kurorte.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai