fbpx
A A
A A

TOP5 sveikatinimo programos Druskininkuose žiemą

2024.01.31

Žiemos sezonas Druskininkuose ne tik kviečia mėgautis sniegu ir kerinčiais gamtos vaizdais, bet taip pat suteikia unikalią galimybę gerinti savo sveikatą ir pasijusti geriau nei bet kada anksčiau. Šiame straipsnyje rasite penkias geriausias sveikatinimo programas, kurias rekomenduojame išbandyti Druskininkuose žiemą.

Perskyrimas

Dienos programa „Miško dovana“

Gamta stiprina mūsų kūną, atgaivina protą ir maitina mūsų sielą. „UPA Medical SPA“ sukūrė dienos programą, kurios metu įsitikinsite, kokia įvairiapusė yra gamtos dovanų teikiama nauda. Šilta, atpalaiduojanti ir miško uogų ekstraktais praturtinta pieno vonia prisotina odą vitaminais ir mikroelementais, drėkina ir stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją. Kūno šveitimo ir masažo metu naudojami kanapių produktai dar labiau maitina ir minkština odą, atstato jos tonusą, šalina toksinus. Viena kitą papildančios procedūros ne tik lepina kūną, bet ir mažina įtampą bei stresą, suteikia gyvybingumo ir jėgų, praskaidrina mintis. Harmoningai praleistas laikas paliks pačius geriausius prisiminimus ir norą vis dažniau prisiliesti prie gamtos. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Gydomoji programa Sveikadieniai | Žiema

Norime tikėti, kad naujieji metai mums atneš teigiamų pokyčių gyvenime. Viliamės būti sėkmingesni, sveikesni, pasiekti užsibrėžtus tikslus. Rūpestis savo sveikata – vienas iš jų. Tačiau tai turėtų būti ne tik sveikesnė mityba ar didesnis fizinis aktyvumas, bet ir bendras mūsų požiūris į sveikatą. Atminkite, kad sveikata – tai kelionė, o ne galutinis tikslas. Tai yra nuolatinis dialogas su savo kūnu ir protu. Čia svarbiausias yra sąmoningumas ir geranoriškumas sau. Tad pradėkite šiuos metus su įsipareigojimu gerbti bei rūpintis savimi. „Eglės sanatorija“ kviečia atvykti su specialia Gydomąja programa Sveikadieniai | Žiema. Neskubėkite ir atvykite sekmadienį iš vakaro – pirmoji nakvynė, vakarienė, apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse jums nieko nekainuos. O pirmadienio rytą pradėsite savo sveikatingumo kelionę. Sėkmės! Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Sveikatą grąžinanti programa

Norėdami džiaugtis gyvenimu pirmiausia turime būti sveiki, todėl „SPA VILNIUS“ meistrai sukūrė intensyvią, net 5 procedūrų per dieną, programą, skirtą sustiprinti Jūsų organizmą, imunitetą ir atgauti jėgas. Specialus pasiūlymas – rezervuokite jau dabar ir gaukite net 15 % nuolaidą Sveikatą grąžinančiai programai. Rask laiko svarbiausiam pasaulyje žmogui – sau. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Autorinis poilsio paketas „Įsimylėti miegą“

„AMBERTON Green SPA“ autorinis gilaus miego ritualas sukurtas remiantis Ievos Anskaitienės rekomendacijomis, sertifikuotos sveikatos mentorės, miego specialistės. Patirti tikrą kūno ir proto poilsį padės gilus ir kokybiškas miegas. Jis mums gyvybiškai būtinas atstatant, atkuriant, gydant žaizdas, išvalant toksinus, regeneruojant visas organizmo ląsteles. O tinkamas pasiruošimas prasideda nuo ryto, nes natūrali saulės šviesa dovanoja neįtikėtinai daug – ji atkuria ir subalansuoja mūsų cirkadinį ritmą (vidinį laikroduką), taip pat leidžia greičiau gamintis melatoninui vakare. Prie to kaip pailsėsime naktį ženkliai prisideda fizinė veikla dienos metu – ji teigiamai veikia kūną, emocinę ir psichinę sveikatą bei padeda labiau atsipalaiduoti vakare. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Sezoninis SPA pasiūlymas „Sušildyk žiemą“

„East Island SPA“ centras kviečia sušildyti savo kūną, atsipalaiduoti ir pasimėgauti jaukiais ir šiltais žiemos aromatais. Jie paruošė žiemos sezonui itin tinkantį ritualą: šildanti vonelė pėdoms su jūros druska, kūno šveitimas su vitaminų šveitikliu, atpalaiduojantis viso kūno masažas su šiltu šaltalankių aliejumi ir taškinis pėdų arba galvos masažas pasirinktinai. Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite nuorodoje.

Perskyrimas

Daugiau sveikatinimo idėjų kurorte.

Renginiai kurorte.

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai