fbpx
A A
A A

TOP5 sveikatinimosi idėjos Druskininkuose

2022.04.06

Posakį „sveikata – brangiausias turtas” turbūt ne tik visi esame girdėję, bet ir esame įsitikinę jo teisingumu. Ypač pavasarį ypatingą dėmesį skiriame organizmo prisotinimui trūkstamais mineralais po žiemos, imuninės sistemos stiprinimui. Rekomenduojame – 5 sveikatinimosi idėjas, kur galima pasimėgauti ne tik poilsiu, bet ir sustiprinti savo sveikatą Druskininkų kurorte!

Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas”

Druskininkų gydykla pristato unikalią sveikatingumo programą, kurioje žingsnis po žingsnio susipažinsite su geriausiomis Druskininkų kurorto gydomosiomis tradicijomis. Į sveikatingumo kompleksą įtraukta daugiau kaip 150 metų patirtį, kurorto pasididžiavimą – mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą – mankštas, pirtis, gydomuosius dušus ir gydyklos darbuotojų šiltus prisilietimus. Atsipalaiduokite ir leiskite Jumis pasirūpinti!

⏱ Trukmė: 90 min.

🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Sveikatinimo programa „Atokvėpis“

Sveikatinimo programa Atokvėpis

 

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ kviečia pabėgti nuo miesto šurmulio, pasimėgauti poilsiu bei atsikvėpti nuo kasdienybės rūpesčių ir darbų. Kvėpuokite druskos aerozolio prisotintu oru, kuris ramina, mažina alergines reakcijas bei stiprina imunitetą. Pasinerkite į mineralinę perlinę vonią, paragaukite mineralinio vandens, kuris taip pat stiprina imunitetą, atpalaiduoja, gerina nuotaiką bei pasimėgaukite poilsiu jaukiame poilsio kambaryje. Mėgaukitės poilsiu ir atokvėpiu!

⏱ Trukmė: 90 min.

🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Sveikatinimo programa „Medaus akimirka“

Sveikatinimo programa Saldi Akimirka

Poilsio ir sveikatos namuose „Upa“ unikali sveikatinimo programa skirta ieškantiems atotrūkio nuo kasdienybės, atgaivos kūnui ir mintims. Efektyviausias būdas atsipalaiduoti yra masažas ir vonia su medumi. Medaus, masažo ir vonios derinys kartu yra puiki priemonė stuburo, sąnarių ir plaučių ligų gydymui bei profilaktikai. Medus slopina uždegimą, malšina skausmą, palaiko raumenų tonusą, stimuliuoja imuninę sistemą, detoksikuoja organizmą. Svarbus ir kosmetinis poveikis – oda tampa švari, švelni, glotni ir elastinga. Programos procedūros mažina įtampą, lepina kūną, sužadina jausmus, suteikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Pasimėgaukite saldžia akimirka!

⏱ Trukmė: 60 min.

🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Atpalaiduojanti sveikatinimo programa „MORFĖJUS“

Sveikatinimo programa Morfėjus

Medicinos ir sveikatingumo SPA „Amberton Green SPA Druskininkai“ siūlo išbandyti lieknėjimo ir geros savijautos programą, kurios metu pasinersite į gilaus poilsio ir miego terapija su aromaterapija. Mėgausitės aromaterapiniu viso kūno masažu, išbandysite elektroterapiją ir ultragarsą. Programa skirta medžiagų apykaitos sutrikimų mažinimui, druskų kaupimosi organizme šalinimui, seksualinės energijos sumažėjimo didinimui. Išbandykite miego ritualus ir įsitikinkite jų nauda!

⏱ Trukmė: 115 min.

🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Sveikatinimo programa „Sveikas, pavasari!“

Pavasario sveikatinimo programa

„Eglės sanatorija“ kviečia išbandyti naujieną – specialią 3 naktų pavasario programą „Sveikas, pavasari!“. Gydytojas įvertinęs jūsų sveikatos būklę, sudarymas individualų sveikatinimo planą, kurio metu išbandysite net 12 procedūrų. Pasinersite į mineralinę vonią, mėgausitės masažais ir deguonies terapija, ragausite deguonies-vaistažolių, pajusite gydomojo masažo galią!

⏱ Trukmė: 3 dienos

🗸 Rezervuokite čia.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai