fbpx
A A
A A

TOP5 veiklos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Druskininkuose

2022.03.10

Druskininkai kviečia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti kartu ir ilgąjį savaitgalį praleisti kurorte.  Jūsų dėmesiui – TOP 5 veiklos, kaip galėsite paminėti šią progą Druskininkuose.

SOLO ekskursija: 11 istorinių vietų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo link

Ekskursija kovo 11osios progra Druskininkuose

Kovo 11-ąją mieste organizuojama SOLO ekskursija, kviečianti praeiti tais Druskininkų takais, kuriais atėjome iki mūsų laisvės dienos ir prisiminti, kur buvo pradžių pradžia. Ekskursijos metu jūsų lauks netikėti siužetai, stebinantys istorijos vingiai, sukrečiantys faktai, naujos, archyvuose slypėjusios ir dar negirdėtos detalės. Užsiregistruokite ir žingsnis po žingsnio švęskite Lietuvos nepriklausomybės dieną! Atsisiųskite: SOLO ekskursija žemėlapis.

Perskyrimas

Saldi Laisvės akimirka: 11 šventinių desertų

Saldi laisvė kaina renginys Druskininkuose

Kokios šventės be deserto? Pakeliui raskite vieną iš miesto centre esančių restoranų ar kavinių, pažymėtų šventinės akcijos ženklu „Saldi Laisvės akimirka“, pasisveikinkite „Su švente, Lietuva!“ ir pasimėgaukite saldžiu šventiniu desertu. Desertais bus pavaišinti pirmieji 11 lankytojų, tad ilgai nemiegokite! Mėgaukitės gurmanišku Laisvės skoniu! Atsisiųskite: Saldi laisvės kaina žemėlapis.

Perskyrimas

Šventinė akcija „GELTONA. ŽALIA. RAUDONA“

Šventinė akcija geltona žalia raudona Druskininkuose

 

Kviečiame į šventinę akciją „GELTONA. ŽALIA. RAUDONA“ 14 val. prie paminklo „Lietuvai” (Vasario 16-osios g. 6). Atsineškite savo vėliavas, jas kelsime aukštyn, švęsime laisvę ir dainuosime kartu su druskininkiečių Ronatos ir Rūtos Kotrynos duetu bei choru „Druskininkai“, stebėsime šventinį pasirodymą!

Perskyrimas

Dokumentinis filmas „Šuolis“

Dokumentinis filmas Šuolis Druskininkuose

Šventę tęsime, kviesdami 15 val. į Druskininkų vandens parko konferencijų salę (2 a), žiūrėti Giedrės Žičkytės dokumentį filmą „ŠUOLIS“ (nemokamai) Tai unikali, plačiai pasaulyje nuskambėjusi istorija apie lietuvio jūreivio desperatišką šuolį į laisvę. Herojaus laisvės ilgesys, kai jis ryžtasi rizikuoti viskuo dėl menkos vilties pagaliau įkvėpti laisvės oro ir peršoka iš sovietinio laivo į JAV pakrančių apsaugos katerį, verčia žavėtis ir atskleidžia, kaip vieno žmogaus viltis gali sutelkti tūkstančius žmonių vienam siekiui. Ateikite ir pamatykite daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusį ir nominuotą „Oskarams“ filmą!

Perskyrimas

Moterų krepšinio lygos „Neodenta Karalienės taurė“ turnyras

 

Moterų krepšinio lygos turnyras Druskininkuose

Kovo 12-ąją kviečiame stebėti Lietuvos moterų krepšinio lygos „Neodenta Karalienės taurė“ finalines varžybas. Renginys vyks naujajame LSC sporto komplekse, kurį ves muzikantas ir aktorius Vidas Bareikis, pasirodymus atliks profesionalių šokėjų grupė „Laisvė“. Nemokamą patekimą į renginį dovanoja viena iš generalinių rėmėjų Druskininkų miesto savivaldybė. Ateikite ir palaikykite moterų krepšinio lygos komandas!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai