fbpx
A A
A A

TOP5 vietos pasimėgauti pirties garu Druskininkuose

2022.03.31

Mėgaukitės pirties šiluma, stiprinkite sveikatą! Jūsų dėmesiui – 5 vietos, kur galima pasimėgauti pirties šiluma bei teikiama nauda organizmui Druskininkų kurorte!

Karščiausia pirtis „Druskininkų vandens parke“

Ekstremalių pojūčių gerbėjams siūlome išbandyti „Druskininkų vandens parko“ pirtį „Kantri“, kur temperatūra pakyla net iki 90°C! Net trys krosnys ir 300 kg akmenų patiems ištvermingiausiems! Kantri stiliaus interjeras ir išskirtiniai šamotinės keramikos šviestuvai kuria jaukią, atpalaiduojančią ir visus karščius atlaikyti padedančią aplinką.

Perskyrimas

Sūriausia pirtis „Eglės sanatorijoje“

Kviečiame išbandyti „Eglės sanatorijoje“ himalajų druskos pirtį, kurioje temperatūra apie 60–70 °C. Šioje pirtyje esanti druska yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta, joje yra apie 84 natūralūs mineralai. Maišoma kartu su vandeniu ji reguliuoja kraujo spaudimą, šalina toksinus, reguliuoja ląstelių PH ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus ir kvėpavimo sistemą, gerina miegą, suteikia energijos ir pristabdo senėjimo procesą. Mėgaukitės pirties šiluma, o kartu ir druskos teikiama nauda organizmui!

Perskyrimas

„Grand SPA Lietuva“ infraraudonųjų spindulių gintaro pirtis

Sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“ esantis gintaro kambarys, kviečia pasimėgauti infraraudonųjų spindulių gintaro pirtimi. Šiame kambaryje sveikatinimo ir grožio procedūros atliekamos naudojant kosmetiką su gintaro dulkėmis bei pasitelkiant infraraudonųjų spindulių pirtį, masažinę kojų reflekso vonelę, pagamintą su gintaro instaliacijomis. Jos paslaptis glūdi gintaro ir mineralų sąveikoje su infraraudonaisiais spinduliais. Mėgaukitės gintaro terapija, kuri stiprina imuninę sistemą, skatina ląstelių atsikūrimą ir mažina stresą!

Perskyrimas

Pirtys naktibaldoms „Amberton SPA Green Druskininkuose“

Sunku užmigti? Vienintelis miego SPA Šiaurės Europoje „Amberton Green SPA Druskininkai“ kviečia mėgautis pirčių šilumą visą parą! Čia jūsų lauks jauki vandens erdvė, 2 pirtys, sūkurinė vonia bei lauko terasa prie baseino.

Speciali vaikučių pirtis „Druskininkų vandens parke“

Su maloniu kūnui pirties garu mažieji vandens parko lankytojai susipažįsta tarp uolų įkurtoje vaikiškoje garinėje pirtelėje. Keturiasdešimties laipsnių temperatūra, 95 % drėgmė ir akims miela, švelni interjero spalva tampa šilumos oaze iki 8 vaikučių ir jų tėvelių. Jie po vandens pramogų patogiai įsitaiso 28 cm aukščio pirties krėsluose ir kvėpuoja Himalajų druskos garais.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai