fbpx
A A
A A

TOP5 žiemos pramogos Druskininkuose

2023.01.02

Ar žinojote, kad žiemos teikiamais malonumais Druskininkuose galima džiaugtis visus metus? Druskininkai, žiemos sostinė Lietuvoje, kviečia mėgautis smagiomis žiemos pramogomis ir gamtoje, ir po stogu.

 

Žiemos pramogos „Snow Arenoje“

„Snow Arena“ Druskininkuose – tai vienintelis visus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos 2 uždaros ir atviros lauko trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Nedrįstate stotis ant slidžių ar snieglentės? Išbandykite specialių įgūdžių nereikalaujantį čiuožinėjimą „Snow Tubing“ padangomis – tai pramoga ir dideliems, ir mažiems. Palankioms oro sąlygoms esant ir šiek tiek šaltukui paspaudus galima laiką praleisti su pačiūžomis ant „Snow Arena“ ledo.

Perskyrimas

Lygumų slidės

lygumų slidės druskininkuose

Norintiems ne tik pasimėgauti pušynais, bet ir aktyviai praleisti laiką, kviečiame išbandyti lygumų slides. Tai ne tik pramoga, bet kartu ir sportas, kuris nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo. Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centre veikia lygumų slidžių nuoma!
Perskyrimas

Pasičiuožinėjimas rogutėmis

pasičiuožinėjimas rogutėmis žiemą

Pasičiuožinėjimas su rogutėmis kasmet džiugina mažuosius ir turbūt neįsivaizduojame žiemos be šios pramogos. Druskonio ežero pakrantėje (šalia Miesto muziejaus) įrengtame amfiteatre, esantis kalnelis kiekvieną žiemą sutraukia šeimas ir vaikus. Pramogos gryname ore ne tik džiugina mažuosius, bet ir grūdina jų organizmą.

Perskyrimas

Laikas gamtoje su šeima

senis besmegenis

Kalnų ir lygumų slidės, snieglentės, pačiūžos ir rogutės yra aktyvaus laisvalaikio atributai, tačiau norint smagiai praleisti laiką jie nebūtini. Nulipdykite senį besmegenį, surenkite sniego mūšį, pabūkite kartu su šeima gamtoje, tai nepakartojami žiemos džiaugsmai ne tik kiekvienam vaikui, bet ir dažnam suaugusiajam.

Perskyrimas

Pasivaikščiojimas pušynuose

pasivaikščiojimas miške žiemą

 

Norite ramiau praleisti laiką ir nesate aktyvių pramogų gerbėjas? Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa. Mėgaukitės apsnigtu mišku bei jo ramybe specialiai įrengtose pasivaikščiojimo trasose.

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai