fbpx
A A
A A

TOP5 Žolinės savaitgalio veiklos

2023.08.10

Ką veikti ilgąjį Žolinės savaitgalį? Turime atsakymą! Jūsų dėmesiui – 5 idėjos, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte.

Perskyrimas

„Sūrių festivalis“ Druskininkuose

Rugpjūčio mėnesį Druskininkų Pramogų aikštėje tradiciškai organizuojamas Sūrių festivalis, kuriame dalyvauja sūrio gamintojai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Festivalio metu vyks parodomoji sūrio gamyba, degustacijos, konkursai ir varžytuvės, kūrybinės dirbtuvės vaikams, mugė, bus galima įsigyti aukščiausios rūšies sūrio produktų. Rugpjūčio 13 d. vyks jau IX-asis „Sūrių festivalis“, kuris suburs smulkiuosius sūrininkus pasidalinti savo kuriamais nuostabiais skoniais su sūrio valgytojais ir ragautojais.

Renginio laikas: rugpjūčio 13 d., nuo 11.00 val.,
Renginio vieta: Druskininkų pramogų aikštė (Vilniaus al.)
Daugiau informacijos čia.
Žemėlapis – Sūrių festivalis
PROGRAMA

Perskyrimas

Tarptautinio teatro festivalis

Tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ – tai jau įsišaknijęs kurorto kultūros renginys, rengiamas nuo 2015 m. Šiais metais vyksta jau IX Tarptautinis festivalis ir kviečia mėgautis teatro spektakliais. Šiemet jo programoje – net penkiolika spektaklių, „stand up“ pasirodymų, koncertų ir kitokio žanro renginių iš Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos, Prancūzijos, Graikijos, Danijos ir Argentinos.

Renginio laikas: rugpjūčio 10-14 d.
Renginio vieta: „Eglės sanatorijos“ erdvėse

PARSISIŲSKITE FESTIVALIO PROGRAMĄ.

Perskyrimas

Druskininkų bėgimas basomis

Rugpjūčio 15 dieną vyks vienas įdomiausių ir unikaliausių projekto „Bėk drauge su draugu Druskininkuose“ renginių – „Bėgimas basomis“. Puikiame „Vilkės“ golfo klubo aikštyne bėgimo mylėtojai galės pasivaržyti 4 arba 8 km distancijose. Taip pat vyks estafetė 2×4 km bei 500 m bėgimas vaikams arba pradedantiesiems. Daug kam bėgti basomis nėra įprasta. Visi įpratę bėgioti su bateliais, kurių technologijos ir pasirinkimas jau pasiekė aukščiausią lygį. E. Martinka, kaip bėgimo treneris, siūlo prisiminti žmogaus prigimtį ir suprasti, kad žmonės gimsta basi.

Renginio laikas: rugpjūčio 15 d., 11:00 val.
Renginio vieta: Vilkės golfo klubo aikštynas
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

Lauko kino maratonas

Saulei nusileidus ir orui kiek pravėsus siūlome griūti į minkštą krėslą po šlamančiais medžiais ir atsiduoti gero filmo dideliame ekrane siužeto vingiams ir emocijoms. Šį savaitgalį laukia net keturi lauko kino seansai: ketvirtadienį – filmas „Gyvenimas tarsi šokis“, penktadienį – filmas „Kol laukiau tavęs“. Kino seansų pradžia 21.30 val.. Seansai nemokami.

Renginio laikas: rugpjūčio 10-11 d., nuo 21:30 val.
Renginio vieta: Druskininkų pramogų aikštė (Vilniaus al. 24)

LAUKO KINO MARATONO REPERTURAS.

Pastaba: esant nepalankioms oro sąlygoms, seansai gali būti atšaukti.

Perskyrimas

Pažintinės edukacijos

Apsilankykite ekskursijoje, išbandykite įvairias edukacijas vos nuo 5€ ir atraskite Druskininkų kurortą naujai! Nenuvilkite savo smalsumo ir pasinerti į mūsų kurorto paslaptis!

Renginio laikas: rugpjūčio 4-6 d.
Renginio vieta: įvairios miesto erdvės
Kaina: nuo 5Eur/asm.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI KURORTO RENGINIAI

PAŽINTINĖS EDUKACIJOS IR EKSKURSIJOS

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

 

Visit Druskininkai