fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP 5 (Birželio 5-7)

2020.05.25

Atradimai kurorte tęsiasi. Ką nuveikti pirmąjį vasaros savaitgalį Druskininkuose? Atrasti Druskininkus naujai jums padės birželio 5-7 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

SAVAITGALIS  SU TĖČIU DRUSKININKUOSE

ATOKVĖPIO OAZĖ SVEIKATINGUMO PARKE

A. ČESNULIO SKULPTŪRŲ PARKAS

KELIONĖ Į LIŠKIAVĄ LAIVU „DRUSKININKAI“

SIJONUOTOS VASAROS SUTIKTUVĖS

Kitas

SAVAITGALIS SU TĖČIU DRUSKININKUOSE

Tėčio savaitgalis Druskininkuose

Savaitgalis Druskininkuose dedikuojamas Tėčiams! Šeštadienį griebk Tėtį už parankės ir patogiu laiku dalyvauk pažintinėse šeimų orientacinėse varžybose po Druskininkus – ši alternatyvi pramoga pastaruoju metu susilaukia itin didelio populiarumo. Norinčios dalyvauti šeimų komandos pirmiausia turės užsiregistruoti, nes unikalus varžybų formatas užtikrins, kad būtų laikomasi visų karantino reikalavimų, o dalyviai nesibūriuotų.

Daugiau info ir komandų registracija – bit.ly/su-teciu-po-drs

Vakare 21.30 val. Druskininkai sakys „Tėti, kviečiu Tave į kiną!“ Šį šeštadienį Druskininkuose startuojančio Lauko kino maratono filmas „Pašiūrė” dedikuojamas Tėvo dienai. Tai filmas, kuris atveria Tėvo, išgyvenančio netektį, sielą. Daugybė patirčių nuo viso pasaulio atskirtoje trobelėje, pokalbiai ir retoriniai klausimai, kodėl Dievas leidžia vešėti blogiui pasaulyje, siunčia skausmingus išgyvenimus, kaip išmokti juos įveikti ir vėl patikėti – istorija, keičianti žmones ir gydanti sielą. Filmas, kurį verta žiūrėti kartu su Tėčiu.

Kitas

ATOKVĖPIO OAZĖ K. DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKE

Kaskados

Nuo birželio 5 d. duris vėl atveria Karolio Dineikos sveikatingumo parko pirties ir kaskadinių maudyklių kompleksas. K. Dineikos sveikatingumo parkas didžiuojasi turininga istorija – gydomąją ir fizinę kultūrą derindami su gamtiniais veiksniais, parko specialistai sulaukė plataus pripažinimo. Ilgamečių tradicijų suformuotą unikalią gydymo metodiką, kurios pagrindas yra saulės, oro, vandens procedūros, mankšta ir teigiamos emocijos, galima išmėginti ir šiandien. Pačiame sveikatingumo parko viduryje, netoli apvalios parko aikštės, Ratnyčėlės pakrantėje jūsų lauks saulės, oro, vandens procedūrų ir mankštos harmonija – unikali gydymo metodika jums ir jūsų artimiesiems.  Saulės vonios su gultais terasoje, aerojonoterapinis paviljonas, vaistažolių arbata, kaskadinės maudyklės, pirtis – jei norisi tikros atgaivos gamtos prieglobstyje, rekomenduojame apsilankyti.

Darbo laikas – I–VII, 11–22 val. Daugiau informacijos 8 612 02681. Kaina – 5 EUR.

 

Kitas

A. ČESNULIO SKULPTŪRŲ PARKAS

A. Česnulio skulptūrų parkas

Vos už kelių kilometrų už Druskininkų esančiame Naujasodės kaime, vaizdingoje vietoje ant Ratnyčėlės upelio kranto įsikūrusi skulptoriaus Antano Česnulio sodyba. Tai vienas geriausių Dzūkijos skulptorių, kuris per beveik 40 savo kūrybos metų sukūrė daugybę kūrinių iš medžio.

Parko kūrėjas kviečia pasivaikščioti tarp įspūdingų medžio skulptūrų, kurias autorius sukūrė savo rankomis. Čia pamatysite ir malūną, ir Rūpintojėlių sieną, ir tautosakos personažus. Parką puošia vaizdingi Ratnyčėlės upelio vingiai. Sodyba nuolat papildoma naujais skulptoriaus darbais, todėl kiekvieną kartą atvykę atrasite naujas, dar nematytas skulptūras.

Visi Antano Česnulio darbai yra unikalūs, skirtingi, gyvybingi. Jo skulptūros, stogastulpiai, koplytstulpiai stovi įvairiose Lietuvos vietose bei užsienyje, o kūriniai eksponuoti daugelyje pasaulio šalių.

Apsilankymas Antano Česnulio skulptūrų parke – puiki pramoga visai šeimai.

Daugiau informacijoscesnuliusodyba.lt

Adresas: Naujasodės g. 16, Naujasodės km., Druskininkai. Telefonas: 8 687 93694.
Darbo laikas: 9–21.00 val.
Kainos:
Suaugusiems – 5 EUR,
Moksleiviams, pensininkams – 3 EUR.

Kitas

KELIONĖ Į LIŠKIAVĄ LAIVU „DRUSKININKAI“

Druskininkai Liškiava

Vienas iš miesto simbolių – atsinaujinęs laivas „Druskininkai” – jau laukia jūsų. Nuo birželio 6 d. vėl vyksta ekskursijos Nemunu į Liškiavą – tai viena seniausių pramogų kurorte, išlikusi iki mūsų laikų.  Liškiava – vienas gražiausių Dzūkijos kampelių. Čia turėsite galimybę apsilankyti ant aukšto kalno įsikūrusiame barokiniame ansamblyje – dominikonų vienuolyne bei Šv. Trejybės bažnyčioje, kurioje kabo stebuklingas Šv.Mergelės Marijos paveikslas, kažkada ištrauktas iš upės, o dabar teikiantis išgijimą prašantiems. Liškiavoje lydimi kartu atplaukusio gido pamatysite piliakalnį, alkakalnį, mitologinį akmenį su „jaučio pėda“, pasigrožėsite puikiu kraštovaizdžiu. Plaukdami dideliu, patogiu laivu su atvirais deniais galėsite stebėti Nemuno vingius, pajusti Lietuvos gamtos grožį – tai ir nepamirštama kelionė, ir puikus laiko praleidimas gamtoje.

Tai dar ne viskas – pasiruoškite paslaptingiausiam ekskursijos momentui, primenančiam „Indianos Džonso“ nuotykius. Norintys galės nusileisti į bažnyčios rūsius pažiūrėti 250 metų senumo karstų, kuriuose palaidoti vienuoliai domininkonai.

Druskininkų miesto prieplauka yra miesto centre prie restorano „Kolonada” (V. Kudirkos g. 22).
Daugiau informacijos:  www.gelme-druskininkai.lt
Kelionės pradžia – 14.30 val. Tiek plaukiant, tiek ekskursijos metu dėl karantino reikalavimų būtina devėti apsaugines priemones.
Informacija ir išankstiniai užsakymai:

 

Kitas

SIJONUOTOS VASAROS SUTIKTUVĖS

Sijonuotos vasaros sutiktuvės

„Sijonuotos vasaros šventės“ idėja gimė Vilniuje prieš 5-erius metus ir plinta visoje Lietuvoje. Šventės atributai – ilgi sijonai ir gėlės, jos organizatoriai skelbia vasaros pradžią ir kviečia moteris pasidabinti ilgais sijonais, suknelėmis, skrybėlaitėmis, gėlėmis ir šypsenomis.

Išsiilgai gyvo bendravimo? Paskirk savo draugei pasimatymą kurorte. Daugiau informacijos ir renginio programa – „Sijonuotos vasaros sutiktuvės Druskininkuose“.

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

SAVAITGALIS SU TĖČIAIS DRUSKININKUOSE

ATOKVĖPIO OAZĖ SVEIKATINGUMO PARKE

A. ČESNULIO SKULPTŪRŲ PARKAS

KELIONĖ Į LIŠKIAVĄ LAIVU „DRUSKININKAI“

SIJONUOTOS VASAROS SUTIKTUVĖS

Visit Druskininkai