fbpx
A A
A A

Unikalus naktinis bėgimas Druskininkuose dalyvius vilios ir vaizdinga trasa, ir efektais

2023.07.04

Jau šį šeštadienį, liepos 8 dieną, vyks antrasis „Druskininkų naktinis bėgimas“. Šio renginio dalyvių lauks ne tik nuostabios gamtos apsuptyje įrengta trasa, bet ir įvairūs efektai. Taip pat netrūks ir naujovių, viena iš jų – startai riedutininkams.

Bėgikai nuo starto vietos – šalia Druskininkų miesto muziejaus – galės įveikti vieną iš pasirinktų distancijų – 12 km, 8 km arba 4 km. Pagrindinis startas bus duotas vėlyvą liepos 8-osios vakarą – 22.30 val. Taip pat vyks „Bėk drauge su draugu Druskininkuose“ estafetė 2×4 km.

4 km ilgio bėgimo trasa drieksis palei patį Druskininkų grožį – Druskonio ežerą ir Vijūnėlės tvenkinį. 8 ir 12 km bėgimų dalyviams atitinkamai teks įveikti du arba tris ratus. Kadangi tai bus ne tik sportas, bet ir savotiškas šviesų ir pramogų šou, renginio organizatorius Evaldas Martinka ragina visus dalyvius nebijoti pasipuošti ryškiomis spalvomis ar nuotaikingomis aprangomis.

„Trasoje bus muilo putų, šviesų, dūmų, lazerių, todėl bėgant tikrai nebus nuobodu. Dalyvius kviečiu taip pat pasipuošti šviesą atspindinčiais rūbais, lemputėmis ar kitomis idėjomis, kad naktinio festivalio nuotaiką būtų galima pajusti ne tik patiems, bet ir aplinkiniams“, – sakė E. Martinka.

Prieš bėgimus bus galima nuotaikingai apšilti su „Loud and Fit“ ir energingąja Augustina Jukne.

Nors šis bėgimas yra tiek sportinis, tiek pramoginis, skirtingos distancijos yra išskirtos ne veltui.

„Svarbiausi čia yra gera nuotaika, gerai praleistas vakaras su bendraminčiais, sportininkais. Visgi distanciją siūlyčiau pasirinkti pagal savo pajėgumą. Nereikėtų pervertinti savo jėgų ir nepasirinkti tos distancijos, kurios nesi įsitikinęs, kad įveiksi. Pradedantiesiems ir jauniausiems dalyviams yra skirta 1,2 km trasa. Mažiau patyrusiems bėgikams ar riedutininkams rekomenduočiau pasimėgauti 4 km trasa, o jei esate pakankamai sportiški, galėsite įveikti visus tris ratus (12 km). Bėgikai dar galės pasirinkti tarpinį – 8 km nuotolį. Neabejoju, kad patirti naktinį sporto nuotykį čia galės kiekvienas“, – pabrėžė asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas E. Martinka.

Būtent nuo mažiausios – 1,2 km distancijos – prasidės vakaro programa. 21.25 val. bus duotas startas 1,2 km važiavimui riedučiais, o 21.40 val. startuos bėgikai.

„Riedučiai yra mūsų renginio naujovė. Riedutininkai startuos atskirai nuo bėgikų ir, manau, kad trasa jiems bus linksma, nes čia netrūks nei įkalnių, nei nuokalnių. Noriu tik paprašyti saugoti save ir vieni kitus. Pasirinkite ne leidžiamą maksimalų, o saugų greitį. Trasoje, kaip ir kelyje važiuojant automobiliu, reikia saugoti save ir atkreipti dėmesį į varžovus bei renginio žiūrovus“, – pabrėžė E. Martinka.

Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais, o kiekvienos rungties prizininkai – ir taurėmis. Po finišo visi bus vaišinami „RASA Light” – itin tyru natūraliu mineraliniu vandeniu. Visiems mažiesiems bėgikams troškulį numalšins „RASA Kids” vanduo, praturtintas kalciu. 4 km bėgimo nugalėtojams „Adidas“ prizą įsteigė „Sportland“.

Druskininkų naktinis bėgimas yra „Bėk drauge su draugu Druskininkuose” projekto dalis. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Renginio įvykis: https://fb.me/e/2Vmep2M4A

Registracija: bit.ly/429HLva 

Visit Druskininkai