fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP 5 (Birželio 26-28)

2020.06.23

Šis savaitgalis turės ilgiausias metų dienas, išnaudokite jas prasmingai. Tai padaryti jums padės birželio 26-28 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

AQUA PARKO KOMPLEKSO PRAMOGOS

55 FORTEPIJONINĖS MUZIKOS VASAROS SEZONAS

PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?”

„EGLĖS” BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

DRUSKININKŲ TRAUKINUKAS

Kitas

AQUA PARKO KOMPLEKSO PRAMOGOS

Tropinis +30 laipsnių karštis, net 9 metrus siekiančios palmės, žydras baseinų vanduo, 22 pirtys, įrengtos pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas, egzotiški masažai – visa tai tarsi pasakiška atostogų diena už tūkstančių kilometrų… Tačiau tai ne pasaka, tai ranka pasiekiama svajonė. Ir ši svajonė duris atveria jau birželio 24 d. Kartu su vandens parku atsiveria visas kompleksas – Aqua ir Flores viešbučiai, Druskininkų gydykla, restoranas ir Aqua gym.

Kitas

55 FORTEPIJONINĖS MUZIKOS VASAROS SEZONAS

M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje Druskininkuose prasideda penkiasdešimt penktasis fortepijoninės muzikos vasaros koncertų ciklas. Šis ciklas pradėtas rengti vos įkūrus M. K. Čiurlionio memorialinį muziejų Druskininkuose. Ciklo koncertai prasidės birželio 27 dieną ir vyks kiekvieną trečiadienį dvidešimtą valandą ir šeštadienį šešioliktą valandą iki rugpjūčio 22 dienos.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2CyBC5F

 

Kitas

PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?”

Nuo birželio 19 d. šeimos pramogų parkas „O kas čia?” su džiaugsmu atveria duris lankytojams. „O kas čia“ – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus jus pasitiks PARKO KARALIENĖ ŽIRAFA „Ore“ ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. Oro balionų terminalas ir patekimas į parką su saugumo patikra, ROJAUS paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, PIRATŲ SALA ir SLĖPTUVĖS tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, BAZĖ 112 ir 4 RATŲ DIRBTUVĖS drąsuoliams, ŽAISLŲ LIGONINĖ mažosioms svajotojoms, FĖJŲ DVARAS su žaviais GROŽIO NAMAIS ir šalia pasislėpusi SAPNŲ PALĖPĖ, KINAS TARP RATŲ GREIČIO TRASOS tikriems lenktynininkams RAMYBĖS OAZĖ ir PYPLIŲ SKVERAS mažiausiems ROŽINĖ Kepyklėlė skoniams ir vaikiškai fantazijai.

Laimingos Žirafos nekantriai laukia savo mažųjų draugų!

Darbo laikas:
Penktadienis 12 – 21 val.
Šeštadienis 10 – 21 val.
Sekmadienis – 10 – 20 val.

Kitas

„EGLĖS” BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose baseinų ir pirčių kompleksas (Comfort) atveriamas visiems svečiams – gyvenantiems ir negyvenantiems sanatorijoje!

Čia įrengtame baseinų ir pirčių komplekse galėsite pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse ir vertikaliose voniose, pailsėti malonioje aplinkoje, atsipūsti ant gultų, pasimėgauti gamtos vaizdais už lango. Unikalioje pirčių zonoje galėsite išbandyti net 8 skirtingas pirtis: skirtingų temperatūrų garines, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas bei ledo kambarį.
Baseinų ir pirčių kompleksas – tikra ramybės oazė!

Darbo laikas: I–IV 18–22 val., V 17–22 val., VI 16–22 val., VII 13–20 val.
Daugiau informacijos sanatorija.lt, telefonu +370 313 60220.

 

Kitas

DRUSKININKŲ TRAUKINUKAS

Apžvalginiu traukinuku po gražiausias kurorto vietas pasivažinėti galima visais metų laikais ir vaikams, ir suaugusiems. Važiuodami galėsite grožėtis kurorto gamta ir patraukliausiais miesto objektais. Siūlome išbandyti maršrutą, kuris kursuoja miesto centre po lankomiausias kurorto vietas.

Apžvalginis maršrutas po Druskininkų senamiestį.
Išvykimo vieta: šalia Druskininkų vandens parko.
Vieta žemėlapyje: ( https://goo.gl/xTxdnt )

Išvykimo laikas:
Birželio 27 d.: 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 val.
Birželio 28 d.: 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 val.

Kaina: Suaugusiems 3 eurai, vaikams 2 eurai*.
*Vaikai ( 3-13 metų.)

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

AQUA PARKO KOMPLEKSO PRAMOGOS

55 FORTEPIJONINĖS MUZIKOS VASAROS SEZONAS

PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?”

„EGLĖS” BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

DRUSKININKŲ TRAUKINUKAS

 

Visit Druskininkai