fbpx
A A
A A

Sanatorija „Belorus” Druskininkuose visuotino karantino laikotarpiu tęs savo veiklą

2020.11.06

Norime informuoti, kad sanatorija „Belorus” Druskininkuose visuotino karantino laikotarpiu ( nuo lapkričio 7 d. ) tęs savo veiklą ir padės žmonėms sustiprinti ar atgauti sveikatą po ligos.

Norint saugiai tęsti veiklą neišvengiamai turime įvesti pasikeitimus darbų organizavime bei pakoreguoti teikiamų paslaugų sąrašą.

Nuo 2020m. lapkričio 7d., sanatorijoje „Belorus” Druskininkuose bus galima gauti gydomąsias procedūras ir sustiprinti savo sveikatą pagal individualų reabilitacijos planą, sudarytą gydytojo konsultacijos metu.

Laikinai yra stabdomas SPA ( visų ne gydomųjų masažų, kūno pilingo, kūno įvyniojimo ir pan. ) paslaugų teikimas.
Miesto gyventojams bei svečiams ( ne gyvenantiems sanatorijoje „Belorus” Druskininkuose ) nebus galimybės naudotis treniruoklių salės bei baseino ir pirčių komplekso paslaugomis. Visiems, turintiems šių paslaugų abonementus, abonementų galiojimo laikas bus pratęstas tokiam laikotarpiui, kuriuo negalėjo naudotis paslaugomis dėl karantino.

Sanatorijos „Belorus” kavinė karantino metu nedirbs.

Sanatorijos svečiams, maitinimas bus teikiamas švediško stalo principu, aptarnaujant sanatorijos personalui.
Laikantis saugumo reikalavimų, vyresni nei 6m. svečiai, visose sanatorijos viešose erdvėse, privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, atvykus kiekvienam matuojama kūno temperatūra. Prieš atvykstant, svečiams atlikti Covid-19 testą ir turėti jo rezultatus nereikia.

Visi medikai, norintys pasinaudoti valstybės teikiama 200eur parama poilsiui, pagal projektą „Atostogos medikams” ir toliau galės ją panaudoti mūsų sanatorijoje.

Lauksime Jūsų 🙂
Visit Druskininkai