fbpx
A A
A A

TOP10 idėjų, ką veikti su vaikais žiemą Druskininkuose

2022.12.28

Užburianti žiemos pasaka Druskininkuose kviečia vaikų atostogas praleisti kartu kurorte. Čia jūsų lauks amžina vasara vandens parke, netirpstantis sniegas Snow Arenoje, skrydis su smagiais kiškiais virš Nemuno, Kalėdinių eglučių parkas, pramogos bei linksmybės viduje ir po atviru dangumi. Jūsų dėmesiui TOP10 idėjų, kurias galėsite išbandyti kartu su vaikais Druskininkų kurorte!

Perskyrimas

APVERSTAS NAMAS

Juokas, įspūdingos šeimos nuotraukos ir geras laikas garantuoti. O tikrai keistiems pojūčiams išbandykite netoliese esantį Apverstą namą. Ar kada nors susimąstėte, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis? Juk būtų smalsu sužinoti, kaip jaustumėtės, jeigu galėtumėte lakstyti lubomis? Apverstas namas – tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius.

Perskyrimas

ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?“

Patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

Perskyrimas

DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS

Druskininkų vandens parkas

Sveiki atvykę į gerų emocijų ir žaidimų kupinas džiungles Druskininkų vandens parke! Vaikų erdvėje jaunieji lankytojai pasiners į nesibaigiančias pramogas – didelėje erdvėje vaikų laukia kojytes kutenantis švelnus, tikras jūros smėlis, šiltas mineralinis vanduo, kurio mineralizacija kaip Baltijos jūroje (17 g/l), garinė pirtis, pritaikyta specialiai vaikams, karstynės, čiuožyklės, beždžionių tiltas, paslaptingos uolos ir ypatingą nuotaiką kuriančios džiunglių dekoracijos. Ar gali būti smagiau?

Perskyrimas

PAŽINKITE DRUSKININKUS IR SUDALYVAUKITE EDUKACINĖJE VEIKLOJE

edukacijos vaikams Druskininkuose

Brangiausias laikas praleistas kartu su mylimais žmonėmis. Mėgaukitės buvimu kartu, pažinkite Druskininkų kurortą ar sudalyvaukite edukacinėje veikloje kartu.

Amatų centras „Menų kalvė‟ – universali kūrybinė erdvė, kurioje nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos, taip pat čia galėsite įsigyti rankų darbo gaminių ir autorinių meno kūrinių bei sudalyvauti kūrybinėje, edukacinėje veikloje.

Būtina išankstinė rezervacija į edukacijas! Daugiau informacijos rasite čia.

Druskininkų miesto muziejus ir galerija kviečia pamatyti unikalią kurorto istorijos ekspoziciją gyvai. Suburkite vos 5 asmenų grupę ir išbandykite unikalias muziejaus rengiamas edukacijas. Kai apsilankysite viloje „Linksma“ įsikūrusiame muziejuje, nepraleiskite progos palypėti aukščiau į vilos bokštelį ir pasigrožėti unikalia Druskininkų panorama.

Išsamesnė informacija ir išankstinė registracija teikiama tel. (8~313) 51024 arba e. p. muziejus@druskininkai.lt

Perskyrimas

PASIVAIKŠČIOKITE PO KALĖDINIŲ EGLUČIŲ PARKĄ

Gydyklų parke, aplink Muzikinį fontaną spindi ir vilioja nusifotografuoti per pusšimtis originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių. Parke įsikūrusios eglutės ir kalėdinės kompozicijos kaip visada stebina savo fantazija ir išradingumu. Prie fontano įsitaisė ir ypatinga eglutė – Druskininkų bendrystės eglutė, ant kurios kiekvienas druskininkietis ir kurorto svečias gali pakabinti savo žaisliuką. Jos žaismingos, pilnos paslapčių ir netikėtumų – nuo pagrindinės Druskininkų arterijos Vilniaus alėjos įžengę pro pulsuojančius skaičiais „2023“ pažymėtus vartus lankytojai atsiduria tikroje pasakoje.

ŽIEMOS PRAMOGOS SNOW ARENOJE

snow arena druskininkuose

Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Nedrįstate stotis ant slidžių ar snieglentės? Išbandykite Snow tubing pramogą arba praleiskite laiką su pačiūžomis ant „Snow Arena“ ledo. Atvykite ir pasimėgaukite žiemos pramogomis ir malonumais!

Perskyrimas

LYNŲ KELIAS

Vienintelis toks Lietuvoje – Lynų kelias – jungia du populiariausius Druskininkų taškus: vandens parką, kuriame ištisus metus vyrauja tropinis klimatas, ir žiemos pramogų kompleksą – „Snow Areną“ –, kurioje visuomet žiema. Iš vieno upės kranto į kitą virš medžių (45 metrų auštyje) skrendama apie 7,5 minutės. Per tą laiką spėsite pasigrožėti įspūdingais vaizdais: miesto panorama, kurorto miškais ir Nemuno vingiu. Nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų, 0 švenčių dienomis kabinose jūsų lauks Kiškis ir Kiškė, apie kuriuos net pasaką galėsite paskaityti!

Perskyrimas

PAŽINKITE KURORTĄ SU ŠVENTINIU TRAUKINUKU

Druskininkų traukinukas kviečia pasivažinėti po kurortą! Apžvalginiu traukinuku po gražiausias kurorto vietas pasivažinėti galima visais metų laikais ir vaikams, ir suaugusiems. Važiuodami galėsite grožėtis kurorto gamta ir patraukliausiais miesto objektais. Siūlome išbandyti maršrutą, kuris kursuoja miesto centre po lankomiausias kurorto vietas.

Apžvalginio maršruto po Druskininkų senamiestį datą ir laiką rasite čia.

Perskyrimas

MIŠKO MUZIEJUS „GIRIOS AIDAS“

Miško muziejus „Girios aidas“ – puiki vieta iš arti pažinti Dzūkijos gamtą ir supažindinti vaikus su miško gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais ir augalais. Muziejuje įrengti interaktyvūs žaidimai ir fone skambantys gamtos garsai vėliau leis Jums atpažinti bet kurio paukščio čiulbėjimą. Krašto gamtą pažinti padeda ne tik nuolatinės ekspozicijos, bet ir papildomai rengiamos medžio drožybos, kalvystės, keramikos, gintaro darbų ir kitos parodos bei muziejaus bibliotekoje esančios knygos. Apsilankymas muziejuje nemokamas!

Perskyrimas

STIPRINKITE SVEIKATĄ BEI MĖGAUKITĖS SPA MALONUMAIS

Žiema – puikus metas sustiprinti sveikatą bei pasimėgauti SPA malonumais. Druskininkuose galėsite išbandyti nuo purvo vonių iki gintaro terapijų, nuo pirties ritualų iki gydymo muzika, nuo didžiulio masažų pasirinkimo iki šalčio kameros ir dar daug kitų žmogui naudingų patirčių viename kurorte. Procedūroms atlikti yra pasitelkiamos pačios įvairiausios gamtos teikiamos gėrybės: druska, medus, pušų ekstraktai, akmenys, molis, aliejai, deguonis… Mažiesiems siūlomos specialios procedūros bei programos stiprinančios mažųjų imunitetą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės poilsiu kurorte!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

Visi renginiai Druskininkų kurorte čia.

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai